Tek bir diş için tüm ağzıma tel taktırmak?

Bu konuyu okuyanlar

Claynt

Doçent
Reaksiyon puanı
96
2 Tane ortodonti hekimine gittim, üst çenem de bir dişim abartı geri de sadece bunu tedavi ettirmek için gittim, tüm ağzıma tel takırmamı istediler ve fiyatlar 7-8 bin tl den başlıyor hadi fiyat neyse birde 3 yıl bekliyecekmişim.Bunları para için mi söylediler acaba başka hekimleri de dolaşsam mı? tek bir dişim gerekirse söküp implant yapılmasını istiyorum.

Tuğ-han

Doçent
Reaksiyon puanı
482
Başka doktorları da dolaş bence

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,356
Çok saçma olur

rubarovan21

Profesör
Reaksiyon puanı
320
Araştırmaya devam et eğer başka çaresi yoksa implant yapabilirsin bi diş için hepsine takmaya gerek yok.

epsilon06

Profesör
Reaksiyon puanı
2,077
Tek dişinde sorun olsaydı böyle söylemezlerdi çenelerin arasındaki ilişki dişlerinin kapanışıda düzgün olmadığı için tel tedavisi önermişler sandığının aksine uzman ortodontistler diş hekimliğinde önemli bir mevkidedir işleri zordur dustada iyi derecelerle ortodonti bölümüne alınırlar yani işlerini biliyolar para için yapmıyolardır teki dese belki ama ikiside aynı şeyi söylediğine göre... Alternatif olarak tedavi veya protez bölümlerine başvurabilirsinz tek diş için kron kaplama veya dolgu gibi yöntemlerle dişinizin görüntüsünü öne almayı deneyebilrler tabiyki bu varolan çene sorununuzu çözmeyecektir ilerde sorunlar yaşayabilirsiniz genede istemiyorsanız tel tedavisine başlamayın zorla başlanıp güzel bir bakım sağlanmayıp dikkat etmeyince yarardan çok zarar verirsinz diğer seçeneklere yönelin