Tehdit mailleri alıyorum acele yardım lütfen.

Bu konuyu okuyanlar

crespoo1984

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bana babamın veya abimin mail adresinden tehdit mesajları geliyor. aracı bir site sayesinde sanırım. bu yüzden "kaynağı göster" seçeneğini tıkladığımda sitenin ip numarası geliyor. yani kimden geldiğini bulamıyorum.
peki savcılığa suç duyurusunda bulunduğumda onlar bu işin üstesinden gelebilirler mi?
ya da en azından ilgilenirler mi?

Tsunmys

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Tehdit var ise Türk Ceza Kanunu'na göre suçtur. Nereden gelmiş maili bulurlar.

mute_62

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Merhaba savcılığa suç duyurusunda bulunduğunuz zaman size atılkan mail mail hesabınız hangi sunucu üzeirinden geliyorsa ora ile iletişime geçip gerekli bilgileri devlet kanalıyla isteyebiliyorlar.Bunun için mutlaka savcılığa başvurun

aXa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
aynı durum bende de var,
yalnız karar veremedim,
İstanbul Savcılarına mı? başvuruyum.
Ankara Savcılarına mı? başvuruyum.

Anadolu İnsanına asalaklık yapanlarak geçimlerini sağlayanlara ; Anadolu İnsanına tehdit, aşağılama ve küfür etmenin bedelini ve cezasını en ağır Hangi savcı verir?

Ama Başvurursam Tüm seceresini ve Nesillerine ve Cemaatine O bana ettiği tehditleri küfürleri yedirtebilecek bir savcıyı tercih edecem, Şüphesiz...

yada Hocaları bu zihniyetdeki hocalarını yola getirimi bilemiyorum. ama O Küfürleri Onlara yedirtecek Savcıyıda arıyorum. Ankara mı İstanbul mu? Hangisi....

Selam ve Dua İle...

crespoo1984

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
çok sağolun arkadaşlar yardımınız için

osC++CoDeR

Asistan
Reaksiyon puanı
0
mesajların içeriklerini merak ettim.

abinizin babanızın maillinden sze seslenebiliyorsa yani tanıyan biri olduğu açık :S

ilginçmiş gerçekten.

KachacK

Asistan
Reaksiyon puanı
0
milletin işi yok ne tuhaflıklarla uğraşıyorlar ya!

benim de bi sapığım var ayda bikaç kere gmail hesabımın şifresinin unutma linkine tıklar ve alternatif e postama şifre resetleme linki yollatır!
gmail destek sayfalarına ve googlegruplarına yazdım şu şifre unutma olayını daha mantıklı bi hale getirin diye cevap bile gelmedi adamlardan :)

düşünsenize sadece gmail hesabınızı bilen biri şifremi unuttum deyip ordaki harf doğrulama kodunu girdikten sonra restleme mailini yollatabiliyor. bir de gizli bir soru sorulması gerekmez miydi??? :razz:

prencesss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
konuşun benimle size yardım ediim bna selam deiin
+
+

yaa püff arkadaşlarrr yaaa bn zararlı virüslü siteleri öğrenmek için baş vurdumm lütfen yardımcıı olunn!!!

amesfa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
150
prencesss ard arda yorum yazmak yasak haberin olsun, verdiğin link zararlı yazılım içeriyor olabilir.

ayhan.akyuz

Asistan
Reaksiyon puanı
1
aynı durum bende de var,
yalnız karar veremedim,
İstanbul Savcılarına mı? başvuruyum.
Ankara Savcılarına mı? başvuruyum.

Anadolu İnsanına asalaklık yapanlarak geçimlerini sağlayanlara ; Anadolu İnsanına tehdit, aşağılama ve küfür etmenin bedelini ve cezasını en ağır Hangi savcı verir?

Ama Başvurursam Tüm seceresini ve Nesillerine ve Cemaatine O bana ettiği tehditleri küfürleri yedirtebilecek bir savcıyı tercih edecem, Şüphesiz...

yada Hocaları bu zihniyetdeki hocalarını yola getirimi bilemiyorum. ama O Küfürleri Onlara yedirtecek Savcıyıda arıyorum. Ankara mı İstanbul mu? Hangisi....

Selam ve Dua İle...
yazdıkların hoşuna gidiyormu bu yazdıklarınla hezeyan içinde olduğun kurgu yaptığın kanaati uyanıyor kendi pis işlerinize hoca cemaat gibi kavramları katmayın