Tecrübeli abilerime 1-2 sorum var

Bu konuyu okuyanlar

Bepob

Müdavim
Reaksiyon puanı
302
Beyler benim teyzemin düğünü var haziranda sonlarına doğru son teyzem evlencek o yüzden güzel olmak istiyor insan bide otel gibi yerde yapacaklar bende dinime bağlı biriyim sakallarım var işte yaş 18 bu arada sakallarımı şimdiden kestim yani kısalttım sadece tekrar düzenli düzgün haliyle düğüne gitmek için saçımı da 1 ay önceden kestircem şuan hafif uzun gözlerime geliyor önleri toplasın saç 1 ayda hemen kesince hoşuma gitmiyor o hal sorum şu saçıma veya yüzüme ne tür şeyler uygulayabilirim normalde hiç sevmem yapmayı fakat hoş görünmek istiyorum.

bi sorum daha var bu saça el kremi sürenler varmış be panten falan bilginiz var mı ?

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
493
Yüz maskesi yaptır gözeneklerin açılsın.Kendinde yapabilirsin.
Saç kremleri var duş sonrası., saç spreyleri var günlük olarak doğal parlaklık için bunlara da bakabilirsin. :)

Bepob

Müdavim
Reaksiyon puanı
302
Yüz maskesi yaptır gözeneklerin açılsın.Kendinde yapabilirsin.
Saç kremleri var duş sonrası., saç spreyleri var günlük olarak doğal parlaklık için bunlara da bakabilirsin. :)

Hocam gözeneklerim neden açılsınki millet sıkılaşmasını ister ne için ki bu ? saç kremleride var fakat saçım yağlı zamanında kullandım hiçbir faydasını göremedim sadece biraz yumuşatıyo ki saçım zaten yumuşak gereği yok. yüz maskesinide yaptırırım berberde

mayycryy

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Saçına saç maskesi yapabilirsin

mayycryy

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Benim kullandığım ürün bayanlar için . Çilekli badem yağı var içinde ıslak saçta 5 dakika bekliyor Saçlarınıza 5 dakika masaj yapıyorsunuz sonuç etkili oluyor her saç tipine uygun bu arada [MENTION=410163]Bepob[/MENTION]

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Bu arada içinde fazla kimyasal bulunmuyor eklemek istedim

Bepob

Müdavim
Reaksiyon puanı
302
Benim kullandığım ürün bayanlar için . Çilekli badem yağı var içinde ıslak saçta 5 dakika bekliyor Saçlarınıza 5 dakika masaj yapıyorsunuz sonuç etkili oluyor her saç tipine uygun bu arada @Bepob

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Bu arada içinde fazla kimyasal bulunmuyor eklemek istedim

hocam bunun gibi birton ürün var hem basit hem etkili bi ürün olsun sürekli kullanmayıda sevmem bunu nasıl temin ediyoruz

Bepob

Müdavim
Reaksiyon puanı
302
Yukarı