Technopat'ın TDK tribi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Ya sevgili arkadaşlar öncelikle herkese merhaba.

Aynen burda olduğu gibi sıkıntımı derdimi güzel bir şekilde anlatıyorum.
Hiç bir kelime'de hata yapmamaya çalışıyorum, gel gör ki ''nokta'' dan sonra boşluk bırakmadığım için 1 gün ban yedim.

Yav arkadaş biz size edebiyat yapmaya mı geldik? teknolojik gelişmeleri ve yardımları almaya mı?

Gerçekten bu kadar önemli birşey olsaydı ekşisözlük'te yüzbinlerce kişi ban yerdi.

Artık saçma tribini çekmiyorum ve technopata bye bye happiness diyorum (şimdi pat severler çokta tikimizde diyecekler öyle ya çokta tikinizde abi)

Artık buradayım herkese merhaba.

Son düzenleyen moderatör:
Technopat hep öyle. Eski yeşilçam filmlerindeki gibi konuşup yazmamızı istiyorlar.

Gökçe Asena

Profesör
Yönetici
Mod. Adayı
Nasıl bir site olduğunu bilmiyorum ama yazım kurallarında haklılar. Yazım kurallarına dikkat etmek demek edebiyat yapmayı gerektirmez.

Nasıl bir site olduğunu bilmiyorum ama yazım kurallarında haklılar. Yazım kurallarına dikkat etmek demek edebiyat yapmayı gerektirmez.
Sevgili mod adayı ben konu açıp ;

''arkdslr ŞuaN bir Sıqıtım var pcyee format atçam yardım pls ''

gibi saçma bir cümle oluşturmuyorum ki ? neyin tribi neyin banı abi bide 1 gün

Gökçe Asena

Profesör
Yönetici
Mod. Adayı
Sevgili mod adayı ben konu açıp ;

''arkdslr ŞuaN bir Sıqıtım var pcyee format atçam yardım pls ''

gibi saçma bir cümle oluşturmuyorum ki ? neyin tribi neyin banı abi bide 1 gün
Oradaki mesajımda sadece Yazım Kuralları'nın önemine dair altını çizdim. Diğer türlü bir şey diyemeyeceğim.

İmla kurallarını, gerektiğinden fazla abartan site. Tamam güzel bir noktaya değiniyorlar ama banlamak nedir, bu sebeple ban mı olur.
Ayrıca Teknoloji forumu özelliğinden çıkıp bir an önce Türk Dil ve İmla konulu foruma dönmeleri gerekiyor.
Teknolojiden de pek anladıkları yok. Yöneticinin birisine soruyoruz "Sorunum var şu şu şekilde" diye. Gelen ilk cevap "Windows Orjinal mi"
Güler misin ağlar mısın :)

"Kahrolası federaller!" diyemeyeceğim; Technopat doğrusunu yapıyor.

Açıkçası yabancı forum sitelerine uğradığımda gördüğüm manzara şu: Hatasız bir dil kullanıyorlar.

Türk Forum Siteleri'ne girdiğimde ise, kendi dilinden habersiz bir millet görüyorum.

Samet UCA

.Net Geliştiricisi
Teknopatta aldığım çok güzel bir ceza var.
Açık liseler ile ilgili bir konuda, konuyu açan kişiye bizzat kendi üzerimden örnek vererek bilgi verdim.
Sonra bir başka arkadaş yanlış bilgi verip, yanlış vermesiyle kalmayıp benim yanlış bilgi verdiğim üzerine şikayette bulunmuş. Ceza kime verildi sizce?
BANA :D
Sonra neresinde yanlış var diye sorunca mod arkadaşa "cezanız silindi" cevabı aldım. Adamlar sorgusuz sualsiz ceza yardırıyor. Ama yetkilisi recebi severim iyi bir insan.

Kullanıcı Benzer Konular Forum Cevaplar Eklenme
bilicimustafa12 Konu Dışı 0