Technopat.net'teki gereksiz bandan dolayı nefret ediyorum

Konusu 'Nefret Ettiğiniz Siteler' forumundadır ve BestLegend tarafından 21 Temmuz 2017 başlatılmıştır.

1. FRosa

FRosa Dwayne Johnson Yönetici Moderatör

Beğenileri:
    721
    Ödül Puanları:
    113
    Yer:
    İzmir
    Bu arada, gözlerinizi ağırtan mesajları raporlayabilirsiniz, elimizden geldiğince düzeltiriz...
    Size kalmış. :) Çok aşırı ise raporlayın elimizden geldiğince düzeltiriz. :)

2. Neşeli Enginar

Neşeli Enginar Asistan

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Bmw Mitarbeiter
    Yer:
    Regensburg
    Sanirim 2 seneye yakindir Technopat'a üyeyim, aktif sayilabilecek üyelerdenim diyebilirim. Ayni zamanda chip, teknoseyir ve burada da üyeyim ve bu konudaki iletilerin hepsini okudum. Bence nefret nedenleriniz tamamen kisisel, nefret etmekte illaki kendi acinizdan haklisinizdir ve Technopat'in sosyal diye adlandirdiklari ortam yüzünden kan kaybetmeye devam ettigi dogrudur.

Technopat'in tamamen mükemmeli yakalamak icin bu kurallari cikardigini düsünüyorum, ama biz Türkler'de yemiyor bu, biz özgürlügümüze düskün gerektigi yerde -de ekini bitisik yazmak isteyen ya da unutan asi insanlariz ne yapalim :)
    Her zaman ve her yerde belirttigim gibi Technopat Bilgisayar ve Bilgisayar bilesenleri konusunda gercekten cok bilgili bir site, gerek yöneticileri gerek üyeleri olsun bu konuda kendilerini iyi yetistirmisler. Ama maalesef hepsi bu, onlarca kez öneri getirmeme ragmen dikkate alinmadi, önerilerim baska kategorilere de yönelmeleri ve video yapan personeli arttirmalariydi, zira maalesef Recep & Ali ikilisi Technopatin yüzü haline geldiler ve bu cok tehlikeli bir durum, ileride site büyüyünce video yapmaya ve incelemelere yetisemiyecekler, baska insanlar bu incelemeyi yaptikca Technopat geri planda kalacak dedim, ama sakalim olmasina ragmen önerim dinlenmedi :)

Yani PC konusunda bir sikintiniz varsa elbette önce Technopat derim, lakin benim gibi kalici olmayin, cevabinizi alir almaz hemen topuklayin :)

Neyse konudan cikiyorum sanirim hemen nefretinizin asil sebebi hakkinda bir kac yorum yapayim.
    Maalesef Technopat'in forum söhreti cok kötü yüzlerce üyenin uyarilarini dikkate almamalari yüzünden bir cok ortamda cok Ti'ye alinmis bir site, hani youtube'daki videolari ve samimiyetlerini görünce böyle yanaklarini sikasi geliyor Recep ve Ali ikilisinin. Ama is forum ortamina gelince cok sizofrene bagliyorlar :)

Hakli ya da Haksiz sekilde ceza aliyorsunuz daha sonra hakkinizi aramak icin konu acinca kendince cevap verip konunuz kilitleniyor yani mutlaka aldiginiz cezayi haketmissinizdir ve kendinizi savunma hakkiniz yoktur. Cok cok nadir istisnalar disinda genel durum böyle.
    SikayetVar gibi Türkiye'de kötü markalarin nabzini tutan bir sitede bile onlarca Technopat konusu acilmis. Trajikomik bir durum.
    Ben bile surada video yapmistim zamaninda :)
    Eksi ve diger sözlük yorumlarini saymiyorum bile.
    Forumun yas ortalamasi 18'in altinda olmasi nedeniyle tabii genclerin kani kayniyor, bir de yazma haklari ellerinden alininca SDN, DH gibi sitelerde yüzlerce sikayet konusu aciliyor, ama ilginctir Teknoseyir, SDN, DH Technopat hakkinda olumlu ya da olumsuz konular acilmasina izin verse de Teknopat buna asla izin vermez. Belki de reklamin iyisi kötüsü yoktur mantigiyla yaklasip tavirlarindan ödün vermiyorlardir kimbilir.
    Kisacasi Cifte standart, ego tatmini yüzünden banlama, gibi bazi eksileri olmasa technopat 10 numara sitedir. Bu yazdiklarimi orada da yazmisimdir onlarca, cogusu onaylanmamistir orasi ayri. :) Yani orada ayri burada ayri oynamam. Burada hicbir siteyi de kötülemiyorum, kötülemek ile gercekler arasinda bir ucurum vardir zira. Yani banlandiniz diye nefret etmeyin ben de simdiye kadar 41 kere banlandim, her banlandigimda sebeplerine bakip tebessüm ettim sadece ve etmeye devam edecegim. Technopat sizi degil ancak kendini cezalandirabilir.

GURUR TABLOSU 41 KERE MASALLAH:)
    25.10.2017_151050.jpg

Bence sorunlar yerine cözümleri konusalim.

Sevgiler :)

Sonradan gelen Edit (Ciddiye alinmayacaksa): Herkes kendi cöplügünün horozu, teknopat da oranin SDN'de buranin kurallarina uyun pis üyeler. :)

Son düzenleme: 25 Ekim 2017
  3. FRosa

FRosa Dwayne Johnson Yönetici Moderatör

Beğenileri:
    721
    Ödül Puanları:
    113
    Yer:
    İzmir
    Sadece... :D

Neşeli Enginar bunu beğendi.
  4. ConfickerBelasi

ConfickerBelasi Guru

Beğenileri:
    2.641
    Ödül Puanları:
    113
    Screenshot_20171025_181016.png
    ...

5. Death Mark

Death Mark Profesör

Beğenileri:
    562
    Ödül Puanları:
    113
    Yer:
    Turkey
    :D yok artık iyiki de pp ye bir şey dememiş reklam falan diye

ConfickerBelasi bunu beğendi.
  6. AliBabaszOlmaz_GeriDondu

AliBabaszOlmaz_GeriDondu Üyecik

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    Brussel, Belgium
    Ekran Alıntısı.JPG "Yazım yanlışı olan mesajı alıntılama nedeniyle 1 puan ceza yediniz"
    Bir de sınırsız ban.

Son düzenleme: 4 Kasım 2017
  7. Neşeli Enginar

Neşeli Enginar Asistan

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Bmw Mitarbeiter
    Yer:
    Regensburg
    Haketmissindir sikinti yok, aldiginiz her ceza hakettiginiz cezadir, haketmeseydiniz o cezayi almazdiniz. :)
    Itiraz yok, kabullen ve cezana boyun eg :)

AliBabaszOlmaz_GeriDondu ve FRosa bunu beğendi.
  8. Murat Burç

Murat Burç Rektör

Beğenileri:
    3.291
    Ödül Puanları:
    113
    Yer:
    Kütahya Merkez
    Technopat gereksiz ban atıyor SDN ise keyfiye
    upload_2017-11-4_18-16-24.png

AliBabaszOlmaz_GeriDondu bunu beğendi.
  9. Neşeli Enginar

Neşeli Enginar Asistan

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Bmw Mitarbeiter
    Yer:
    Regensburg
    Nerden ceza aldiysaniz kabullenin suc sizde :)

10. Murat Burç

Murat Burç Rektör

Beğenileri:
    3.291
    Ödül Puanları:
    113
    Yer:
    Kütahya Merkez
    Suç ben de mi?
    Gerçekten şu yazımın alakasız mesaj olduğunu mu düşünüyorsunuz? Gerçekten mi?

11. NorthWonder

NorthWonder Asistan

Beğenileri:
    130
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    izmir
    Konuyu gördükten sonra biraz gezineyim dedim , sosyalden moderatör alımıyla ilgili bir konuya rastladım ve şu manzarayı gördüm.Şu mutluluk paha biçilemez benim için.Ne desem az , hani böyle yıllardır birşeyi beklersiniz , bir süre sonra ümidinizi kesersiniz sonradan bi anda oluverir ya , aynı hesap bendeki.Yazan adamı tanımıyorum ama ellerine sağlık.

Şu adam zamanında ben telefona renk önerisi yaparken , açık mavi yerine "açıkmavi" yazdığım için aynı nickte bulunan hesabımı silmişti.Hala unutmuyorum bu saçma olayı.Üzerinden yaklaşık 3 yıl kadar geçti ama ilk günkü nefretimi / sinirimi korumaktayım.Kendisi yapınca bir özür mesajı bile atmıyor.Kendileri yetkili(!) ya , o istediğini yapabilir.

Ebuhasan ve FRosa bunu beğendi.

12. rawkid

rawkid Dekan

Beğenileri:
    1.102
    Ödül Puanları:
    113
    Yer:
    yerin dibi
    Adamların kendi mekanı, tavırları bu yani. Kimseyi zorla tutmadıkları için seni canı sıkıldığı için banlasa bile hiçbir hak talep edemezsin. :D

13. Neşeli Enginar

Neşeli Enginar Asistan

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Bmw Mitarbeiter
    Yer:
    Regensburg
    Moderatorun her zaman hakli oldugunu kabul edeceginiz güne kadar suc sizde :) Yahu takiliyorum dostum, sakin ol :)
    --- Gönderi Güncellendi ---
    Anlatmak istedigimi güzel özetlemissin. :)

rawkid bunu beğendi.
  14. Görkem Say

Görkem Say Doçent

Beğenileri:
    219
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Çukurova Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği
    Yer:
    Laurelindórinan
    Zamanında ben de orada takılıyordum 6 ay ban yedim ve bıraktım.Yalnız şöyle enteresan bir olay oldu.Orada iken ceza aldığım halde yazım kurallarına hiç dikkat etmezdim, ceza üstüne ceza yerdim yine aynı şekilde yazardım.Burada ise koyduğum virgüle veya kısaltmaya kadar dikkat etmeye çalışıyorum herhangi bir kısıtlama olmamasına rağmen.Çocuğu ders diye baskılayıp daha kötü sonuçlar almasına sebep olan aileler gibi Technopat :D.

15. AliBabaszOlmaz_GeriDondu

AliBabaszOlmaz_GeriDondu Üyecik

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    Brussel, Belgium
    Yav 3-5 siyasete girdik diye olmaz, herkesin siyasi görüşü farklı. Herifler saygı duymıyor.

Son cezalarıma bakın isterseniz. Kullanıcı adım fotoda gözüküyor.

16. --ProofStriker

--ProofStriker Profesör

Beğenileri:
    399
    Ödül Puanları:
    83
    Yer:
    Çanakkale
    Hahahahaha gülmekten öldüm ya :D

Görkem Say bunu beğendi.
  17. Ebuhasan

Ebuhasan Üyecik

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    Ankara Polatlı
    Yazım kurallarını geçtik'te, Faşist Diktatör bir kafa yapısına sahipler, dini değerlere siyasi görüşe saygı göstermiyorlar, Hak, Hukuk, Fikir Hürriyeti yok, mesele bu tür şeyler, bunlar olmasa tamam.

18. Forumun Ağası Finix

Forumun Ağası Finix Rektör

Beğenileri:
    740
    Ödül Puanları:
    113
    Meslek:
    Düz İşsiz
    Benim en kıl olduğum nokta adamların resmi siteye değil de başka bir kaynaktan yükleyince ban atması. Yahu yaz bir kod, mesaja koyulan resimleri siteye upload etsin ya da çıkar metin editöründen resim şeyini, iptal et bb kodunu. Ortada bir ton alternatif var. Adamlar çözüm üretmiyor ki, belli yani sana bana hizmet etmek için o forumu açmadıkları, anca kural bu diye bassın. Hani arşiv gibi site hazırlamak istiyorlar iyi güzel de, aklı çalışan adam ban ata ata adam kaçırıp ortalığı çoluk çocuk doldurmaz. Biraz kafa çalıştırır hem insanlara kolaylık olması için çabalar, hem de daha ılımlı davranır. İnternette bol kural donatıp da faydalı insanları tarafına çeken bir site dahi yoktur eğer orijinal bir fikir değilse.

agg1401, Ebuhasan, Görkem Say ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  19. ConfickerBelasi

ConfickerBelasi Guru

Beğenileri:
    2.641
    Ödül Puanları:
    113
    resimleri pul gibi koymaları daha gıcık...

Forumun Ağası Finix bunu beğendi.
  20. mttzn

mttzn Üyecik

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Peyzaj Mimarı
    Yer:
    İstanbul
    Ben şey olayına ayarım; Kullanıcı İncelemesi diye bölüm açmışlar adamlar, ama oraya paylaştığım konuyu ya başka bir yere paylaşmamış olacağım ya da ilk oraya paylaşıp diğer site veya forumlara paylaşacağım. Bu şu demek oluyor aslında, biz en iyisiyiz ve diğerlerinden bizene.

Taslak kaydedildi Taslak silindi

Sayfayı Paylaş