Technopat.net'teki gereksiz bandan dolayı nefret ediyorum

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Samed Yelgel

Asistan
Reaksiyon puanı
130
T.H.T'Nin forumu da öyleydi, "12K Instagram Hacked" Diye konular açılıyordu, ama misyon da "Türkiye Cumhuriyetine Hakaret İçeren Şahışlara, Kurumlara Saldırabilirsiniz, Masumlara saldırmak yasak." Bu konulara girip "Bu hesap sahibinin suçu nedir?" Diye sorduğum da Terslemişlerdi.. Konuyu şikayet ettiğm de konu kaldırılmamıştı bile, ve bu konular açılmaya devam ediyor, Oradan ayrılma sebebime gelirsek, C# Da 1 Ay uğraşarak Proxy değiştirerek Bir yöntemile Doğrulamaya düşmeyen Takipçi programı yapmıştım, Proxy adresleri ile hesap açıp o hesapları aralarında takipleştirip sonra orjinal hesaba takipci gönderihordu, Konum açıldıltan 1 DK sonra kaldırıldı, sebebini sorduğum da , bana "Forum da ınstagram Hack, Takipçi, Beğeni İşlemleri Gövde Gösterisi Yasak" diyerekCTRL + V yapılmış mesaj gönderildi.. Emekler gitti... SDN'ye Kurban Olayım, Herkes Anlayışlı.

ogizade

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Arkadaşlar bu siteden nefret ediyorum. Hani nasıl desem. Türkçeyi azıcık minnacık yanlış yazınca direk 2 gün yetkiyi kısıtlıyorlar. İnsanları desen zaten orada dolaşan insanlar hemen laf atıyor şu şekilde:
Ben RX480 mi yoksa GTX 1060 mı diye bir konu açmıştım bir tanesi yazmış ki:
Öyle yeni konu açmak kolay git bir araştır.
Ryzen 5 1600 için RAM ve anakart önerisi diye bir konuya da msı a320m yazmıştım bir tanesi gelmiş diyor ki:
Bilginiz yoksa insanları yanlış yöne yöneltmeyin. Nedenini sorduğumda da 4 tane RAM slotu olması gerekiyor diyor. Anırarak gülesim geldi. Herkes ille de 32GB ram mi yapmak zorunda ? 32GB ram yiyen oyunda yok :D GTA5 her şey full 8K açsan en fazla 16GB ram yer adam diyor ki 4 tane ram slotu olması lazım. O zaman B serisi olup ta 2 tane RAM slotu olan anakartlar çok kötü ?
Kısacası bu forumun ne insanları iyi ne de moderatörleri. Türkçeyi gıdım yanlış yazınca direk yetki kısıtlamak nedir ?? Sırf ram kelimesini küçük yazdım diye yetki kısıtlayan bir siteden bahsediyoruz.
Technopat.net pişmanlıktır !!
Savunacak kişiler de adam gibi konuşsun hakaret falan etmesinler.
Bu konuyu yeni gördüm. Ciddi anlamda bende o forum sitesinden çok haz etmedim. Forum yöneticileri desen kendini bilmez bir şekilde kullanıcıyı engelliyorlar, forum üyeleri desen bilgi bakımından ne yazikki hep yanlış yönlendiriyorlar tabi burada istisna üyelerine lafım yok... :D

BestLegend

Doçent
Reaksiyon puanı
205

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
1 Oraya üye değilim
2 Recep baltaşcı hiç değilim
3 Ne Recep baltaşı nede herhangi bir moderatörü savunduğum bir söylemimde yok
4 Kurallar kendilerine göre gayet yerinde olduğunu burda kural eleştirenlere gerekeni uygun dille anlattım
5 Kurallarda sorun olmadığını fakat kuralları uygulayanlarda problem olup olmama durumuna getirdiğim yorumda belli
6 Üye olan herkesin orda veya başka bir platformda olduğu gibi kuralları kabul ettiği olayınıda özet geçtim
7 Açılan konulara bakarak üyeler hakkındaki yorumum zaten belli (ergen, zeka düzeyi ve espri düzeyi düşük)

Bu sebeplerden ötürü birşey ithaf ederken lütfen sözlerinize dikkat edin.

--ProofStriker

Profesör
Reaksiyon puanı
762
Bence kurallarda sıkıntı yok. Ama fazla abartıyorlar. Ben de oraya 1.5 sene evvel üye olmuştum 4-5 mesajım var ancak şu ana kadar ceza almadım. Ayrıca türkçe konusunda nbr slm tşklr gibi yazılmasını istemedikleri için böyle bir şey yaptıklarını düşünüyorum.

CrussheN

Asistan
Reaksiyon puanı
91
Ayni konu vardi neden actin mubabbeti neredeyse her forumda var ztn arastirmaya vakti olsa bakar yanitlayacak uyeninde yazacagi yanit saatler almiyacak maks 3 dk. Da yanitlar oda biliyorsa bilmiyosada bos laf atar bos gecmiyim diye

Reaksiyon puanı
16,118
nesi var konuşmamın? yeterince Türkçe ve anlaşılır...
IMG_20170903_193323.jpg
IMG_20170903_204916.jpg

esas makro foto diye bana bunları gönderen şahsı doktora seviyesinde incelemek gerek şunu almış:
IMG_20170901_002205.jpg

herşeyin macro fotosunu çekiyor...

Ali Yıldırım05

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Konuyu şimdi okudum ama onlar haklı yani :D Sonuçta kendi parasıyla alıyor...

BestLegend

Doçent
Reaksiyon puanı
205
Yine başladık :D Hiç uğraşmıycam gidin bakın işinize...
O zaman ben de zengin olayım
1000000000000000000000000000000 TL bana 1 kuruş gibi gelsin
Ekran kartları geldiği an miningçilere özel kart olduğu halde, ve daha güçlü olduklarına rağmen gamer kartları sömüreyim.
İyi mi olur ?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Yine başladık :D Hiç uğraşmıycam gidin bakın işinize...
O zaman ben de zengin olayım
1000000000000000000000000000000 TL bana 1 kuruş gibi gelsin
Ekran kartları geldiği an miningçilere özel kart olduğu halde, ve daha güçlü olduklarına rağmen gamer kartları sömüreyim.
İyi mi olur ?
Yahu sen kimsin de milletin parayı nasıl harcadığına karışıyorsun?

BestLegend

Doçent
Reaksiyon puanı
205
Yahu sen kimsin de milletin parayı nasıl harcadığına karışıyorsun?
Technopat'ta onlarca şey yazdım artık seninle gram uğraşmak istemiyorum.
Şu videonun yorumlarına da bak:
Ekran Kartı Fiyat ve Stok Sorunu Temmuz 2017
Bulabileceğin en kaliteli kanal kendisi.
--- Gönderi Güncellendi ---
Bende ordan geldim 2090 yılına kadar ban atmıslar dedım yeni hesap acayım saydıram dedim vazgeçtim :)))
2090 yılında açılır dersin ben 2017 de ban yedim :D
Al yanlış yazıyorum,
deyişik, XD, oyüzden, yaw he,
ama ban yemiyorum :)

rawkid

Dekan
Reaksiyon puanı
1,316
Hatrı sayılır bir süre orada takıldım ve takılmaya devam ediyorum. Hemen hemen her gün cevap yazarım ama hala ceza almadım. Siz bunu nasıl başarıyorsunuz?

Ayrıca bazen bu forumda öyle başlıklar, yazılar görüyorum ki keşke aynı şeyi burada da yapsalarda Türkçe metinler görsek diyorum. Türkçemizi koruyalım!

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ayrıca bazen bu forumda öyle başlıklar, yazılar görüyorum ki keşke aynı şeyi burada da yapsalarda Türkçe metinler görsek diyorum. Türkçemizi koruyalım!
Sonuna kadar katılıyorum ya.
Adam tamamını büyük harf yazıyormetini tamamen büyük harf yazıyor. Kelimeleri anlaşılmaz şekilde yazanlar vb vb.

rawkid

Dekan
Reaksiyon puanı
1,316
@ConfickerBelasi

Forum dünyasında seninle yarışabilecek birini göremedim ben. Ne zaman Technopat'ta bir mesajını görsem 2 ay tatile yolluyorlar seni. :D Neden her cümlenin sonuna 3 nokta koyuyorsun diye tartışmaya girmiştin sanırım birisiyle. Kazanan o oldu herhalde? :p

Reaksiyon puanı
16,118
@ConfickerBelasi

Forum dünyasında seninle yarışabilecek birini göremedim ben. Ne zaman Technopat'ta bir mesajını görsem 2 ay tatile yolluyorlar seni. :D Neden her cümlenin sonuna 3 nokta koyuyorsun diye tartışmaya girmiştin sanırım birisiyle. Kazanan o oldu herhalde? :p
bilmem kim ? geçti bitti yaşandı bitti saygısızca...

BestLegend

Doçent
Reaksiyon puanı
205
Hatrı sayılır bir süre orada takıldım ve takılmaya devam ediyorum. Hemen hemen her gün cevap yazarım ama hala ceza almadım. Siz bunu nasıl başarıyorsunuz?

Bir konuda birisiyle tartışmıştım.
Hangi konu olduğunu hatırlayamıyorum.
O bana bir şeyler söylemişti ben aynı üsluple karşı verince ban attılar.
Buna ne diyeceksin ? Türkçe metinler görsek diyor :D Burada sanki herkes yanlış yazıyor Türkçeyi :D
Al sana inat:
Deyişik, api, nabiyon
Al yanlış yazdım..

rawkid

Dekan
Reaksiyon puanı
1,316
Bir konuda birisiyle tartışmıştım.
Hangi konu olduğunu hatırlayamıyorum.
O bana bir şeyler söylemişti ben aynı üsluple karşı verince ban attılar.
Buna ne diyeceksin ? Türkçe metinler görsek diyor :D Burada sanki herkes yanlış yazıyor Türkçeyi :D
Al sana inat:
Deyişik, api, nabiyon
Al yanlış yazdım..
Bana karşı istediğini yap umrumda değil. İstersen klavyeye oturup cevap yaz. Benim derdim başka, senin derdin başka..

Frosa

Profesör
Reaksiyon puanı
1,414

Aynen, size katılıyorum. Keşke SDN'de de böyle metinler görsek de gözümüz ağlamasa... Şahsen oranın gibi sert kesin cezalar SDN'de de olsa, aynı ortam oluşurdu. İnsanlar ban korkusundan Türkçe'yi gerçek manasıyla öğrenip, dışarıda, ''Biz ailecek edebiyat okuduk siz ne diyorsunuz?'' gibisine konuşmaya başlıyor. :D Burdada aynı ban korkusu olsa, Türkçe'mizi düzgün kullanılsa...

İyi Forumlar...

M

Murat Burç

SDN Okuru
Aynen, size katılıyorum. Keşke SDN'de de böyle metinler görsek de gözümüz ağlamasa... Şahsen oranın gibi sert kesin cezalar SDN'de de olsa, aynı ortam oluşurdu. İnsanlar ban korkusundan Türkçe'yi gerçek manasıyla öğrenip, dışarıda, ''Biz ailecek edebiyat okuduk siz ne diyorsunuz?'' gibisine konuşmaya başlıyor. :D Burdada aynı ban korkusu olsa, Türkçe'mizi düzgün kullanılsa...

İyi Forumlar...
Benim 30 milyon kere dile getirdiğim Türkçeye az daha dikkat edilsini bak kim söylüyor @by efsane
başlık yetkisi verin başlıkları ben düzelteyim falan da dediydim

Frosa

Profesör
Reaksiyon puanı
1,414
Benim 30 milyon kere dile getirdiğim Türkçeye az daha dikkat edilsini bak kim söylüyor @by efsane
Murat Burç, ben yönetimde dile getirmediğim konuları kafama göre burada yazmam herhalde değil mi? Gerekli açıklamayı ben yapmıştım. Sizin tekrar dile getirmenize gerek yok. Hem ''başlık yetkisi'' diye bir yetki bilmiyorum. Ona yönetim karar verir. Bu arada ben sadece bu fikri destekliyorum diye alıntı yaptım, yönetime de böyle bir fikir sunmuştum. Gerekli cevabı aldım. Daha fazla uzatılmasına gerek yok.

İyi Forumlar...

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135

Türkçe kanunu nedeniyle forumda hiç kimse banlanmayacak. Gözlerinizi ağırtan mesajları raporlayabilirsiniz, elimizden geldiğince düzeltiriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...