Technopat Gibi Leş Bir Site YOK!

Bu konuyu okuyanlar

Sardaukar

Müdavim
Reaksiyon puanı
903
site yöneticilerinin psikopat olduğunu düşünüyorum

adam onca işin arasında o noktalama hatasını nasıl bulur başka ?

Baihu

Asistan
Reaksiyon puanı
54
Teknik konularda çok bilgi sahibi değilim. Sadece sorun yaşadığım konu ile ilgili araştırma yapıyorum. O sitenin sahibi ile chip.com.tr'de ufak bir tartışmamız olmuştu. O zamandan beri hiç ısınamadım. Ben bu cahil kafayla, soru soran insanlara elimden geldiği kadar yardımcı oluyorum; ama o sitenin uzmanları herkese olumsuz cevaplar veriyor, ya da cevapsız bırakıyorlar. Onlara soru sormaktansa, yabancı sitelerde ararım daha iyi.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Tecnopatı kötülemek için konu açan çoğu arkadaş nedense burda da ban yiyor? sorun sitelerde değil, kurallara riayet etmeyenlerde.

temmuzz

Asistan
Reaksiyon puanı
94
Kurallar her zaman baskı getirmez. Düzen içindir.
Altı üstü anadiliniz yahu bir zahmet düzgün yazacaksınız. Onu da beceremiyorsanız. Ceza puanı ala ala öğreneceksiniz. Yok Arkadaş! Bana uymaz, diyorsanız. Kimse sizi oraya pranga ile bağlamadı. Ayrıca forumun amacının ne olduğunu düşünün önce. Ya biliyorsunuzdur, aktarımda bulunursunuz, ya da bir merakınız, sorunuz, sorununuz vardır. Bütün bunları dile getirirken de, düzgün yazacaksınız. Şurada bir anket açılsa, Milliyetçi misiniz diye? Eminim %90'lara varan oranda, Evet cevabı gelir. Bu kadar milliyetçi geçinen güruhun Anadilinden uzak olması, uzak olmayı geçtim, düzgün kullanılmasını yaygınlaştırmak isteyenlere bu kadar saldırması. Tam Türk tipi bir milliyetçilik ve zeka.

temmuzz

Asistan
Reaksiyon puanı
94
Ben de çok ceza aldım. Güzel bir site ama daha bilgi dolu cevaplar alıyorsunuz. Ceza sistemi anlamsız, kısaltmalar büyük harfle yazılmalı diye uyarı verip bir kaç saat banlıyorlar.
Çünkü Türkçeciler. Cümlenizi mesela şöyle kurarsanız. Arkadaşlar kasa toplayacağım nasıl handle ederim beni confirm eder misiniz ? :)Hiç Türkçe sorunu yok bansız yaşarsınız. Kural olarak dikkat edilmesi gerektiğine katılıyorum ama mantıkları yanlış ve faşistçe.