Technopat Gibi Leş Bir Site YOK!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Melih Beyefendi

Profesör
Yasaklı
İSTANBUL/Sultangazi (Türkiye Cumhuriyeti)
Merhabalar hocalarım. Bugün saat 16:44'de Technopat hesabı açtım. İlk konuyu da açtım. 2.'yi açtığımda
"Kısaltmalar Büyük Harfle Yazılmalı" diye 1 saatlik ban yedim. Bakın, sadece ben "Rom" şu kelimeyi büyük harfle yazmadım. Gerçekten çok salak bir site. Kimseye önermiyorum. GM Discovery'den sonra en nefret ettiğim site burası oldu. Rom kelimesi nasıl yazılır ya? Çok saçma bir ceza sistemleri var. Kendinizi özgür hissedemiyorsunuz. Hapis aynı.

Mustyyy

Doçent
hoş geldin ben üyeyim ilk açıldığından beri sadece bilgi almak için bakıyorum cevap dahi yazmıyorum o siteye ! Hem Türkçe den bahsediliyor yani düzgün kullanalım mantığı hemde kullanılan terimlerin %80 ingilizce bu nasıl bir çelişki onu da anlamış değilim (=
Hocam o yüksek dil bilgileri onlara kalsın :)

Logithx

Profesör
Beyler başka siteleri kötülemenin bir anlamı yok her sitenin kuralları var o kuralları doğru yada yanlış uyguluyor olabilirler buda bizi ilgilendirmez sorun yaşamış olan kişiler farklı mecralara yönelecektir sdn bir numaralı teknoloji sitesi olmasının sebebi kimse kimseyi küçük görmez en azından ben şimdiye kadar yaşamadım bazen ipin ucu kaçtığı zamanlar oluyor onda da zaten moderatörler hemen müdahale ediyor..

AmbaSSadoR

Profesör
Umut iyi bir şeydir ve iyi bir şey asla ölmez...
Gerçekten hocam. Bizim modlardan oraya da lazım ki forum kurallarını değiştirsinler.
orada receb ağanın dediği olur !!
modlar falan hikaye geçenlerde denk düştüm bir konu korsan yazılım ve oyunlara cevap verilsin mi gibi bir anket yapmışlar anket sonucu korsancılar kazanmış ama recep bildiğini okumuş ((=

Oriolus Belası

Asistan
3 temel kuralları var.

Kısaltmaları büyük yaz, temel yazım kurallarına uy, başlıkta lüzumsuz sözcük kullanma.

Ben seviyorum açıkcası technopat ı. Bu kurallar sayesinde üyeleri son derece olgun.

Melih Beyefendi

Profesör
Yasaklı
İSTANBUL/Sultangazi (Türkiye Cumhuriyeti)
orada receb ağanın dediği olur !!
modlar falan hikaye geçenlerde denk düştüm bir konu korsan yazılım ve oyunlara cevap verilsin mi gibi bir anket yapmışlar anket sonucu korsancılar kazanmış ama recep bildiğini okumuş ((=
Recep Baltaş mı hocam?

Burdurlu94

Asistan
Merhabalar hocalarım. Bugün saat 16:44'de Technopat hesabı açtım. İlk konuyu da açtım. 2.'yi açtığımda
"Kısaltmalar Büyük Harfle Yazılmalı" diye 1 saatlik ban yedim. Bakın, sadece ben "Rom" şu kelimeyi büyük harfle yazmadım. Gerçekten çok salak bir site. Kimseye önermiyorum. GM Discovery'den sonra en nefret ettiğim site burası oldu. Rom kelimesi nasıl yazılır ya? Çok saçma bir ceza sistemleri var. Kendinizi özgür hissedemiyorsunuz. Hapis aynı.
Ben hesabımın şifresini unutmuştum şifremi unuttum yerine en az 8 defa e postamı yazdım mesaj gelicektir dedi ki mesaj gelmedi.Daha sonra buraya geçtim hem çok karışık hem yazım kuralları aşırı derece sert bir cümlenin bir harfine istemeyerek ı yazdığımdan bende 1 saat ban yedim sana dediklerin hakkında sonuna kadar hak veriyorum

beleşadam

Profesör
Birisi gidip Technopatta konu açsa "SDN üyeleri bizimle dalga geçiyorlar" o konuyuda silip çökertirlerdi şimdi.

|SeYYaH|

Rektör
Bu sitenin sadece adını duymuştum daha evvel. Ne ki bu güne kadar girmek, bakmak hiç nasip olmamıştı. Burada bu konuyu görünce merak ettim, girip inceledim biraz. Sonra da üye oldum. Kimse kusura bakmasın ama saygıyı hak ettiğine inandığım bir site; Çünkü Türkçe konusundaki hassasiyetlerine hayran kaldım. Yüzlerce forum sitesi var, hiç birinde böyle bir hassasiyet yok. Biz olsun istiyoruz, olmalı diyoruz; Ama kimse bunu dikkate bile almadı. Müsaade edin bu hassasiyeti önceleyen bir site de olsu bu ülkede.

Oriolus Belası

Asistan
Bu sitenin sadece adını duymuştum daha evvel. Ne ki bu güne kadar girmek, bakmak hiç nasip olmamıştı. Burada bu konuyu görünce merak ettim, girip inceledim biraz. Sonra da üye oldum. Kimse kusura bakmasın ama saygıyı hak ettiğine inandığım bir site; Çünkü Türkçe konusundaki hassasiyetlerine hayran kaldım. Yüzlerce forum sitesi var, hiç birinde böyle bir hassasiyet yok. Biz olsun istiyoruz, olmalı diyoruz; Ama kimse bunu dikkate bile almadı. Müsaade edin bu hassasiyeti önceleyen bir site de olsu bu ülkede.
Hocam bizim buranın yaş ortalaması bu tarz uygulamalar için yetersiz gibi. Pek çoğu üyenin yaşı sizin ile benim forum üyelik sürelerimizin toplamından az.

Forumda hala anlam veremediğim moruq xD gibi doğru düzgün hiçbir anlamı ve esprisi bulunmayan sözcükler kullananlar mevcut. Bu üyelerin çoğu technopat tan ban yemiş, orada tutunamamış üyeler. Forumumuzun hali gerçekten içler acısı.

stat counter