Technopat Gerçekleri

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hefese

Öğrenci
Reaksiyon puanı
27
Technopat Gerçekleri

1.png

2.png

3.png

4.png

(Daha fazlası için : Recep Baltaş)

Recep Baltaş'ın Yöneticisi olduğu Technopat forumu kurallarından bazısı:

k1.png

k2.png

k3.png

Adam yöneticisi olduğu forumunda avatarı bırak boy boy makale döşemiş profiline. Değil mi? Ha bu arada: O forumu kullanacak kişiler bu şahsın technopat forum profilindeki mesajlarını bir okusunlar ve bir de bu o forumun yöneticisi olduğunu bilsinler. Bunlara rağmen içi sinen varsa orada takılsın ve foruma katkıda bulunmaya devam etsin.

Son düzenleme:

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,457
Technopat Gerçekleri

Ekli dosyayı görüntüle 59275
Ekli dosyayı görüntüle 59276
Ekli dosyayı görüntüle 59277
Ekli dosyayı görüntüle 59278

Recep Baltaş'ın Yöneticisi olduğu Technopat forumu kurallarından bazısı:

Ekli dosyayı görüntüle 59279
Ekli dosyayı görüntüle 59280
Ekli dosyayı görüntüle 59281

Adam yöneticisi olduğu forumunda avatarı bırak boy boy makale döşemiş profiline. Değil mi? Ha bu arada: O forumu kullanacak kişiler bu şahsın technopat forum profilindeki mesajlarını bir okusunlar ve bir de bu o forumun yöneticisi olduğunu bilsinler. Bunlara rağmen içi sinen varsa orada takılsın ve foruma katkıda bulunmaya devam etsin.
Kendi görüşünle karşılaştırıp çamur atmaya çalışmışsın.En uygun yer olarakta ne yazıkki burayı görmüşsün yorum yok.Ne de olsa laftan anlamazsın.

Cahillerin yanında (bilge) kitap gibi sessiz kal, nemalanmak isterse kendi açıp okusun.

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Technopat Sosyal'de çok takılmadım ama bir ara YouTube kanalımın reklamını yapmak için girdim. Bir kaç uyarıdan sonra 29 Ekim 2023'e kadar ban:confused:
Haklılar da.
Güzel disiplinli bir forum ama SDN kadar güzel değil:p
SDN 1 numara. :) Bu forumda başka bir bağ var.:)

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
Technopat' ı böyle böyle reklam ediyorsunuz iyice. Konudan haberi olmayan biri bile şu konuşulanlardan sonra merakından gidip üye oluyor. Tabi siteninde işine geliyor. İyi fikir velhasılıkelam.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Çok saçma idi herkes tersliyordu ve herşeye ceza

• Kızgın
Reactions: Bhu

justlive4life

Doçent
Reaksiyon puanı
18
Arkadaşım, adam kendi mesaj panosuna yazmış, istemezsen okumazsın olur biter. Foruma mesaj mı atmış, profil resmine mi koymuş?

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,140
Anladım hocam.
Sizin kriterleriniz nelerdir?

hefese

Öğrenci
Reaksiyon puanı
27
Kuralda avatardan bahsediliyor.
Mesaj veren avatar...
Profil mesajları ise kendi şahsi görüşü. Şahsi siyasi dini düşünce ve tutumu siteyi çok mu ilgilendiriyor?

Siyasi profil avatar'ına dahi tahammül edilmiyorken boy boy siyasi makaleleri profiline döşemesi enteresan değil mi noktasına işaret etmiştim. Ayrıca siyasi düşünce ve tutum demek hakaret, kışkırtma ve dışlama demek değildir. Bu nedenle o forumu kullanacakları bilgilendirmek için bu mesajı yazdım. Her şeyden öte bu forumda "Nefret Ettiğiniz Siteler" diye bir kategori olduğunu gördüğüm için açmamda bir sakınca görmedim.

Anladım hocam.
Sizin kriterleriniz nelerdir?

Eğer bu soru banaysa dediğim gibi siyasi düşünce demek dışlamak, hakir görmek, hakaret etmek ve kışkırtıcı ifadeler kullanmak demek olmadığından tüm bunları içeren unsurlara sahip yazıları nedeniyle Technopat yöneticisinin yazdıklarını noktasına virgülüne dokunmadan sizlerle paylaşmayı istedim.

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Siyasi profil avatar'ına dahi tahammül edilmiyorken boy boy siyasi makaleleri profiline döşemesi enteresan değil mi noktasına işaret etmiştim. Ayrıca siyasi düşünce ve tutum demek hakaret, kışkırtma ve dışlama demek değildir. Bu nedenle o forumu kullanacakları bilgilendirmek için bu mesajı yazdım. Her şeyden öte bu forumda "Nefret Ettiğiniz Siteler" diye bir kategori olduğunu gördüğüm için açmamda bir sakınca görmedim.

Eğer bu soru banaysa dediğim gibi siyasi düşünce demek dışlamak, hakir görmek, hakaret etmek ve kışkırtıcı ifadeler kullanmak demek olmadığından tüm bunları içeren unsurlara sahip yazıları nedeniyle Technopat yöneticisinin yazdıklarını noktasına virgülüne dokunmadan sizlerle paylaşmayı istedim.
Siz durumunuzda veya bir yerde yazdıklarınızdan dolayı ceza mı yediniz?

hefese

Öğrenci
Reaksiyon puanı
27
Siz durumunuzda veya bir yerde yazdıklarınızdan dolayı ceza mı yediniz?

Forum'da evvelden ban yemiştim ama doğru ama yanlış bir sebepten. Bunun üzerine çeşitli numaralarla yeni hesap açtım ve forumda ihtiyaç duyduğum soruları yazdım ve cevapları aldım. Ardından bu son zamanlarda sürekli geceleri türk teknoloji sitelerine erişimin yavaşladığı ve durduğunu gözlemlediğimden ve malum forumda "geçicici bir sorun var galiba" tarzı bir konu açıldığından orada Recep Baltaş'ın yazdığı "sorun çözülmüştür" yanıtı sonrası ona o başlık altında yanıt attım.

Dedim ki "son zamanlarda her nedense sürekli geceleri sabaha kadar popüler türk teknoloji forumlarında yavaşlık ve tamamen erişimin durması gibi sorunlar görmekteyim. Muhtemel bir saldırı mı altındasınız yoksa geçici bakıma mı girmektesiniz geceleri" dedim. Bunun üzerine "daha önceleri saldırı yiyiyorduk ama CloudFlare 'i önümüze aldık artık. Hodri meydan" dedi. Ben de mesleğim gereği ve ayrıca popülerlik açısından saldırı yiyip imaj kaybedebileceklerini ve bunun aslında sadece kendilerine değil genel itibariyle Türk internet ve teknoloji sektörünün imajını zedeleyeceğini düşündüğümden "Aman CloudFlare'e güvenip içeriyi boşlamayın" diye tavsiye niteliğinde uyarıda bulundum. Bunun üzerine "gerekli güncellemeleri sürekli yapıyoruz, içiniz rahat olsun" tarzında mesaj attı.

Ben adamın iyiliğini düşünürken bir profiline gireyim dedim ve tam bir soğuk duş etkisi yarattı bende bu. Ben adamın iyiliği için tavsiyede bulunuyorum ama adam dışlama, hakaret etme, alay etme, kışkırtma,... artık her türlü haltı içeren unsurlara sahip mesajlar döşemiş profiline. Hem ona yardım ettiğim ve onun da aslında bana hakaret eder pozisyonda olduğunu görmem dolayısıyla kızdım ve onu tanıtmak için sadece ne yazmışsa onları sizlerle "Nefret Ettiğiniz Siteler" kategorisi altında paylaşmak istedim.

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,699
Bize ne sizin özel yazışmalarınızdan ? Biz mi senin için adamı döveceğiz ? Git sorununu orada kendin hallet.

Emir Timur

Doçent
Reaksiyon puanı
445
- Forumları katı kurallarla yönetmelerinde bence sorun yok, hatta takdir ediyorum. Türkçeye sahip çıkıyorlar işte, ne güzel. Keşke her forum aynısını yapsa, belki gençliğin dil sorunu biraz olsun azalmış olurdu.
- Recep Baltaş buradaki ekran görüntülerinde bulunan yorumlarında son derece haklı (Yanlış yaptığı yerler de vardır muhakkak). Yobaz zihniyetten kurtulmadıkça bizim gün yüzü görmemiz hayal, hem de başımızda emperyalizm varken. Avrupa da bir zamanlar bizim gibiydi; din bir sömürü aracı olarak kullanılıyordu, insanların başına bir karanlık olarak çöktürülmüştü, ne zaman kurtuldular, işte o zaman bugünkü ileri düzey medeniyetlerinin temeli atıldı.

umiteker

Asistan
Reaksiyon puanı
37
Bence saçma bir konu olmuş

hefese

Öğrenci
Reaksiyon puanı
27
Technopat Sosyal'de çok takılmadım ama bir ara YouTube kanalımın reklamını yapmak için girdim. Bir kaç uyarıdan sonra 29 Ekim 2023'e kadar ban?
Haklılar da.
Güzel disiplinli bir forum ama SDN kadar güzel değil:p
SDN 1 numara. :) Bu forumda başka bir bağ var.:)

“... 29 Ekim 2023”

Biz yobazlar anladık mesajı. Siz devam edin.

Not: Sözüm Technopat a kardeş, sana değil.

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
“... 29 Ekim 2023”

Biz yobazlar anladık mesajı. Siz devam edin.

Not: Sözüm Technopat a kardeş, sana değil.
O gün 29 ekim değildi. Ban'ı niye 29 ekime hatta 2023'e attılar hiç bir fikrim yok(!) :D

Reaksiyon puanı
16,109
gene şükretin adam iyi aile çocuğu bayramlık ağzını açmamış forumun birinde yöneticiler ağzına geleni saçıyor sıvıyor Recep Baltaş ve ekibi efendi aklı başında kardeşler...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...