Technopat Forum

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Reaksiyon puanı
227
Benim orada smod arkadaşım var genel politikaları çok sert bunu iyi biliyorum zaten ilk açıldığında üye olmuştum adamlar gta konusunda fps den bahsettim diye ban attılar ertesi gün dedim kapatın kardeşim üyeliğimi çıktım şunuda ekliyim işine gelince technopat süper sdn çöp diyenler gelip o siteyi burda eleştirmesin bence burda yazdıkları yazınını 10 da 1 ine orada ban atıyorlar bir siteden memnun değilsen çıkarsın zorla tutmuyorlar ben chip sitesinden 7 yıllık üyeliği silip çıktım hiç acımam en temizi bu.
Aynen. Ben onun bana dediğini bir yöneticiye demiş olsam. Bir ay ban atarlar. Kendileri azarlamayı meslek edinmiş.

Recep Baltaş'ın kaç kişiye Aptal muamelesi yaptığına şahit olmuştum. Site yöneticileri böyle olursa Moderatörden ne bekleyebiliriz ki.
Hatalı olmadığımı biliyorum ama hata yapmış bile olsam bunu dememesi gerekir.

Yazdığım konuda soru sormamış ve fikrimi beyan etmişim. Sorulmamış bir sorunun cevabını verdiğinizde gereksiz mesajdan ceza alıyorsunuz.
Telefon alayım yada almayayım mı diye bir soruda yok.

Konu hakkında zaten Youtube video çekeceğim koyacağım zaten şikayet var gibi sitelerede koydum. Bu kafa ile bir tane takipçileri kalmayacak.

İşin garibi konuyu Facebook'tan Mesaj attım. G-Mail hesabımdan bana yazdı tartıştık. Sonra Mail hesabıma giriş yapıldığını fark ettim. Mail hesabımın şifresinin değiştirildiğini fark ettim. Telefon numaram olmasa gidecekti. Tartıştığımız zamana denk gelmeside büyük bir tesadüf.

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Benim orada smod arkadaşım var genel politikaları çok sert bunu iyi biliyorum zaten ilk açıldığında üye olmuştum adamlar gta konusunda fps den bahsettim diye ban attılar ertesi gün dedim kapatın kardeşim üyeliğimi çıktım şunuda ekliyim işine gelince technopat süper sdn çöp diyenler gelip o siteyi burda eleştirmesin bence burda yazdıkları yazınını 10 da 1 ine orada ban atıyorlar bir siteden memnun değilsen çıkarsın zorla tutmuyorlar ben chip sitesinden 7 yıllık üyeliği silip çıktım hiç acımam en temizi bu.
En iyi forum bence forum.shiftdelete.net :)
--- Gönderi Güncellendi ---
Katılalı 20 gün oldu. 3 kere ceza aldım. Şu an cezalıyım. Mesaj yazamıyorum. Birşeyler öğreneyim diye girdim hafta bir 4-5 gün ceza yiyorum. Sırf büyük harfi yanlış yerde kullandım diye ceza verilir mi ya ? Sanki Türk Dil Kurumunun formu.
Ben technopat'ın forumana katıldım ve iki tane konu açtım.Konunun yayınlanması için yönetici izni gerekmiş galiba.Sonra bir baktım forumda ceza yemişim.Açtığım konuda öyle siyasi veya tartışma konusu değildi.

NeroSparda

Asistan
Reaksiyon puanı
90
Asım Demir denen şahıs bu muymuş :D puhahaha.
Aynen. Ben onun bana dediğini bir yöneticiye demiş olsam. Bir ay ban atarlar. Kendileri azarlamayı meslek edinmiş.

Recep Baltaş'ın kaç kişiye Aptal muamelesi yaptığına şahit olmuştum. Site yöneticileri böyle olursa Moderatörden ne bekleyebiliriz ki.
Hatalı olmadığımı biliyorum ama hata yapmış bile olsam bunu dememesi gerekir.

Yazdığım konuda soru sormamış ve fikrimi beyan etmişim. Sorulmamış bir sorunun cevabını verdiğinizde gereksiz mesajdan ceza alıyorsunuz.
Telefon alayım yada almayayım mı diye bir soruda yok.

Konu hakkında zaten Youtube video çekeceğim koyacağım zaten şikayet var gibi sitelerede koydum. Bu kafa ile bir tane takipçileri kalmayacak.

İşin garibi konuyu Facebook'tan Mesaj attım. G-Mail hesabımdan bana yazdı tartıştık. Sonra Mail hesabıma giriş yapıldığını fark ettim. Mail hesabımın şifresinin değiştirildiğini fark ettim. Telefon numaram olmasa gidecekti. Tartıştığımız zamana denk gelmeside büyük bir tesadüf.
Recep Baltaş bir ateisttir bunu dini ayrımcılık olarak yazmıyorum gayet normal ateist olur hristiyan olur beni ilgilendirmez ancak kendileri ikiyüzlü ve saygısızdır kendisi de hiç reddetmesin konular ve postlar ortada. Birisi konu açmış Receb Baltaş dini diye kendileri yazmış, " Annem ve Babam Müslüman'dır. Bu kadarlıj yeter "demiş. E kardeşim bu şu anlama geliyor o zamn sende müslümansın ee ama her türlü sited ve makalede islam'ı eleştirmişsin o nasıl oluyor? Osmanlı padişahlarını karı kız peşinde kardeş katili olarak ilan etmişsin, çoğu insanı aşağılamışsın sonra ben Mod'um diye geçiniyorsun yazık senin gibi şahsiyetlere ve mod'lara aslında oraya üye olan herkes devlet karşıtı. Geçen gene konu açmışlar şehitlerimiz var diye konuyu Başkanlık sistemine bağlamışlar :) Allah ıslah etsin oradaki tek iyi adam Murat5038 denen eski moderatör arkdaş siyasi görüş olarak da diğerleinden farklı olduğunu düşünüyorum ki bence o yüzden Mod'luğu alındı. Ama onda da biraz ego var yani Technopat'ta çoğu mod egocu baya.

Son düzenleyen moderatör:
Reaksiyon puanı
227
Asım Demir denen şahıs bu muymuş :D puhahaha.

Recep Baltaş bir ateisttir bunu dini ayrımcılık olarak yazmıyorum gayet normal ateist olur hristiyan olur beni ilgilendirmez ancak kendileri ikiyüzlü ve saygısızdır kendisi de hiç reddetmesin konular ve postlar ortada. Birisi konu açmış Receb Baltaş dini diye kendileri yazmış, " Annem ve Babam Müslüman'dır. Bu kadarlıj yeter "demiş. E kardeşim bu şu anlama geliyor o zamn sende müslümansın ee ama her türlü sited ve makalede islam'ı eleştirmişsin o nasıl oluyor? Osmanlı padişahlarını karı kız peşinde kardeş katili olarak ilan etmişsin, çoğu insanı aşağılamışsın sonra ben Mod'um diye geçiniyorsun yazık senin gibi şahsiyetlere ve mod'lara aslında oraya üye olan herkes devlet karşıtı. Geçen gene konu açmışlar şehitlerimiz var diye konuyu Başkanlık sistemine bağlamışlar :) Allah ıslah etsin oradaki tek iyi adam Murat5038 denen eski moderatör arkdaş siyasi görüş olarak da diğerleinden farklı olduğunu düşünüyorum ki bence o yüzden Mod'luğu alındı. Ama onda da biraz ego var yani Technopat'ta çoğu mod egocu baya.
Konu dışına çıkmamak için kısaca yazım. Kuran'da yazan bilgilerin %80 bilimsel olarak kanıtlanmıştır. %20'si bilinmiyor. 1500 yıl öncesinden. Bu bilgilerin öğrenilmesi imkansızdır. Bazı Cahil insanlar Mısır çok gelişmişti diyor. Mısırın verdiği bilgilerin %99'u yalnıştı. %1'lik kısmıda gerçekten büyük şeyler. Pramit, Sağlık vs. vs. Biz mantık derslerinde %80'i doğru olan ve incelenmiş %80 içinde her bilgi %100 doğru ise; %20'lik kısımda doğru kabul ederiz.
Açıkcası Recep baltaş gibi araştırmacı biri bunları nasıl görmemiş şaşırdım. İnsanlarımız Din konusunda bilgisiz.

Tabi Dini benilgilendirmiyor. Bilgi ve gerektiği kadar saygı. Recep Baltaş'ın hatalı yazısını raporlasan bile banlanıyorsun garip birşey.
Her konuda video yapıp koyuyorlar o yüzden bilgi paylaşımı olarak en iyiler. Ama saygı yok, mantık yok sadece EGO var.

En son 16 yaşında bir biri konu açmış 4 GB ekran kartı almak istiyorum önerileri bekliyorum yazmış. Yemediği azar kalmadı. Ya bilmeye bilir ne demek saygısızlık. Zaten biliyor olsa ne işi var forumda.

SDN gibi forumlar zaman bulup bol bol video koyduğunda ilk sıraya gelecektir.

okinkurt

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,233
Herkesin inancı kendinedir ama sen kalkıp milletin inancına laf edersen o iş olmaz sen kimsin diye sorarlar.

Reaksiyon puanı
227
"Tabi Dini benilgilendirmiyor." şeklinde zaten belirttim. İnancı umrumda değil ve Recep beyin dediği söz açısından fikrini eleştirdim. Siz yalnış anlamışsınız. Yazıklarım bütün halinde okununca anlamlıdır. Bana ise sözünüz tabi. :)

okinkurt

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,233
"Tabi Dini benilgilendirmiyor." şeklinde zaten belirttim. İnancı umrumda değil ve Recep beyin dediği söz açısından fikrini eleştirdim. Siz yalnış anlamışsınız. Yazıklarım bütün halinde okununca anlamlıdır. Bana ise sözünüz tabi. :)

Sen yanlış anlamışsın ben recep için demiştim.

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
Benim bu forumda öğrendiğim tek şey konu açmamak oldu. Her konu başına 1 günlük ceza yiyorsun :D

NeroSparda

Asistan
Reaksiyon puanı
90
Herkesin inancı kendinedir ama sen kalkıp milletin inancına laf edersen o iş olmaz sen kimsin diye sorarlar.
Laf etmek ne kelime her türlü karalama pis yakıştırmalar. Bizim dininizde soyumuz ensest ilişkiden felan gelmiş diyor. Kendisi de evrim teorsine inandığına göre ataları maymundan geliyor. Blog'larına girin bakın blog adı" Rüyalarda Düşmek" açıklama aynen şöyle "...Atalarımız maymunlar eski zamanlarda uyuken sürekli ağaçlardan düştüğü için bizi de işlemiş"? Wtf? :D diyecek laf yok bu adama kesinlikle inanışı beni zerre ilgilendirmez ama ensest felan çok ağır laflar.

NeroSparda

Asistan
Reaksiyon puanı
90
Klasik bir TP okuru işte. kendini rezil etmiş hem moderatöre hemde konuyu açıp bakanlara...

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    154.6 KB · Görüntüleme: 668
  • image.jpg
    image.jpg
    122.7 KB · Görüntüleme: 616
Reaksiyon puanı
227
Benim bu forumda öğrendiğim tek şey konu açmamak oldu. Her konu başına 1 günlük ceza yiyorsun :D
Yazım hatası banlasınlar sorun yok. Ama Saygısızlık yasak diyorsa kendide saygılı olacak.
Kız hesap açıp gireceksin ya en rahatı. :D Birde canım yazarsan of. Hayatta banlanmazsın. :D
Klasik bir TP okuru işte. kendini rezil etmiş hem moderatöre hemde konuyu açıp bakanlara...
Yok artık ayıptır ya. Bu arada resim güzelmiş.

Starbowl

Müdavim
Reaksiyon puanı
266
Aslında 2-3 yıl önce ortamı çok kötü değildi. 2015 in başlarında baya bir bozuldu. Çünkü iyi bir moderatör vardı o eskisi gibi aktif olamadı. Diğerleri de kendi kafasına göre hareket etmeye başlayınca problem büyüdü.

NeroSparda

Asistan
Reaksiyon puanı
90
Yazım hatası banlasınlar sorun yok. Ama Saygısızlık yasak diyorsa kendide saygılı olacak.
Kız hesap açıp gireceksin ya en rahatı. :D Birde canım yazarsan of. Hayatta banlanmazsın. :D

Yok artık ayıptır ya. Bu arada resim güzelmiş.
Recep baklavayı ağzına alırkene :)

Reaksiyon puanı
227
Laf etmek ne kelime her türlü karalama pis yakıştırmalar. Bizim dininizde soyumuz ensest ilişkiden felan gelmiş diyor. Kendisi de evrim teorsine inandığına göre ataları maymundan geliyor. Blog'larına girin bakın blog adı" Rüyalarda Düşmek" açıklama aynen şöyle "...Atalarımız maymunlar eski zamanlarda uyuken sürekli ağaçlardan düştüğü için bizi de işlemiş"? Wtf? :D diyecek laf yok bu adama kesinlikle inanışı beni zerre ilgilendirmez ama ensest felan çok ağır laflar.
Maymundan gelmedik ama Maymuna gittiğimiz kesin. :D

Reaksiyon puanı
227
Gelde bunu Recep beye anlat :D
Anlatırım da anlamak istemez. :D Tüm ateistlere değilde sözüm nerede bir ateist var din düşmanı.

Tek diyeceğim din yoksa ben ne kaybederim? Din varsa onlar ne kaybeder. ;)

Ben inandım Din iyi biri ol diyor. Birde namaz oda eklemlerin stabil kalmasını sağlıyor. Kurandaki bilgilerin %80 bilimsel kanıtlı. Madem bilim diyor. %20 daha kanıtlanmadı.

NeroSparda

Asistan
Reaksiyon puanı
90
Anlatırım da anlamak istemez. :D Tüm ateistlere değilde sözüm nerede bir ateist var din düşmanı.

Ben inandım Din iyi biri ol diyor. Birde namaz oda eklemlerin stabil kalmasını sağlıyor. Kurandaki bilgilerin %80 bilimsel kanıtlı. Madem bilim diyor. %20 daha kanıtlanmadı.
Recep'in her şeye bir hazır cevabı oluyor emin ol bu yazdıklarına kendi kılıfında gene bir şeyler uyduracaktır. Allah hidayet versin. Annesi müslüman kardeşi müslüman kendisi ateist olarak büyük iş başarmış. Önyargısı ve egosu onun en büyük düşmanı bence…
Hocam naptınız ya Tp moderatörleri çıldırmış amam mazallah kriz felan geçirirler Technopat'sız kalırız :D (!) Şaka maka bir yana hocam sizde yanlış yapmışsınız bu konuyu açarak. Adamlaın ağzına laf düşürmüşsünüz onlarda bu fırsattan yararlanmış. Neyse bırakın kendi çöplüklerinde takılsınlar. Allah büyüktür bu lafların hepsi yutacaklar bir gün…

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    182.9 KB · Görüntüleme: 545
  • image.jpg
    image.jpg
    189 KB · Görüntüleme: 459

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,298
Konuyu çok fazla uzattınız arkadaşlar. Söz konusu site bize rakip bile olsa onların hakkında bu kadar laf söylemeniz doğru değil açıkçası.

- Konu Kilit -

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...