Technopat'ın cevap veremeyen üyeye yürümesine karşılık

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hasanmerkit

Asistan
Reaksiyon puanı
513
1590408776801.png

Hmm ok. Ama ben sizi her yerde "İLGİNİZİ ÇEKSİN DE BU ADAMA NE HAKSIZLIK ETTİK?" diye gömüp dururken kurduğunuz İstihbarat Teşkilat biriminiz biraz olayı pingli anlamış.
Galiba ben de kırmızı bültenle aranırken beyaz sarayın önünde fotoğraf çekeceğim. :D (SDN'de yazım kuralı yaptığınız için Technopat'ta banlandınız.)

1590408971208.png

Bakınız: Linux dağıtımların genelde ömür boyu ücretsiz olduğunu anlamamak.
Bakınız: Açıklama yapmak yerine alaycı cevap vermek.

1590409107108.png

Senin anlamadığın şey şu, ben o foruma banı kaldırmış olsaydınız dahi dönmezdim. Açtığım ikinci hesaplarda o kilitlediğiniz konudaki işletim sistemini gözünüze gözünüze sokmak. Tabi arada birkaç farklı konuya da canım sıkıldığı için cevap vermedim değil :D

Madem bıraktın neden Technopat ile uğraşıyorsun?: Çünkü bırakmayı karar verdiğim gün etiketlendiğim konulara cevap vereceğimi ve projelerimle ilgili konulara devam edeceğimi söylememe rağmen resmen ne ... yersen ye tadında bir ban atıp konuları kilitlediler ve ben de o zaman insanların başka bir foruma neden ihtiyaç duyduklarını çok net anladım.,

Hiçbir zaman kendilerini yargılayıp düzeltmiyorlar. Anti-Technopat olarak sadece beni görüyorlar. Oysa bu forumda ve kendi forumlarında ban konularını okuyup insanları en çok kendileri bezdirdiklerini görmüyorlar.

Biri benden yana olup açacağım forumlara gidecek insanlara "kullanılıyorsunuz" demek yerine neden "Technopat'tan neden rahatsız olup gitmeye kararlısınız?" diye sormuyorsunuz? Bir kişinin bile kafasına silah dayamadım ki açacağımız foruma gel diye?

Kusura bakmayın ama XenForo'yu satın alıp içine birkaç plugin atarak olmuyor bu işler. SDN'nin bile sırf kendilerine has temalarıyla sizden daha çok emek verdiği belli.

1590409583563.png

Yalaka yaptığın modlar kendilerini düzeltene kadar "Technoçöp" demeye devam ediyorum. Banımı açarsanız da orada ilk açacağım konu "BANLARIN SEBEBİ NE? NEDEN TECHNOPAT OLMAK YERİNE TECHNOÇÖPLÜK YAPIYORSUNUZ!?"
Çünkü üyelerine ÇÖP gibi davranan siteye ancak Technoçöp denilebilir. Yakalanmamak amaçlı olsa zaten hesabın bana ait olduğunu belirtmem. :)

1590409734207.png

Biriniz de düzgün sormadınız ki. Derdin ne diye?

1590409767472.png

Anlıyorum. Ama %15'i kadar tamamlanmış bir çalışmamdan fotoğraf ister misin? Belki torunlarım da orayı kullanır :)

1590409824229.png

Bu kesmedi mi? Burası da olabilir:
1590409863755.png

Galiba dünyada tek ve tekel olduğunuzu sanıyorsunuz :)

1590409933854.png

Fırsat geçtikçe ban atılması o saatlik banların uzun süre işlenmesine yol açıyor. Mesela yolda yürürken neden karşı kaldırımdan yürümedin tadındaki banlarla acısı çıkartılıyor sanırım.

1590410047474.png

Diyelim ki eski fotoğraf. Doktora gidip gözüne baktırsana eski fotoğrafta ban bitişi 2021 yazıyor.

Emir dayı ardından yazmış: Bu kadar bilgiye nereden sahipsiniz?
Sanırsam bana sadece Technopat üzerinden iletişim kurulabildiğini sanıyorsunuz. Bana direk soru soranlar var bende cevaplıyorum.

Güzel akıl karıştırmaca.

Önce bir çifte hesap açarsın, mesaj yazarsın. Birleşince ben banlı olmama rağmen mesaj yazdım dersin.

Yetmez, tanıdıklarına konu aç dersin. Orada burada konuşma yaparsın.

Başka forumlarda Technoçöp diye yazarsın.

Bence etrafınıza iyi bakın. Benden bir tavsiye.

Üyelerimize de bir tavsiye. Kendinizi kullandırmayın.
İkinci hesabı birleştirerek "Ban yemedi, bakın yalancı mesaj yazabiliyor" konumuna düşürdünüz. Bu yüzden bende bu konunun açılmasını rica ettim ve zorlamadım. Ricamı kabul etti ve konu açıldı. "Kullandırıyor sizi diye yorumlamaya devam mı?" :D
Neden bilmiyorum ama "Emir Dayı, Attack Troll" gibi forumda tartıştıklarım veya tartıştıklarımın yancıları direk zıplamış :)

Emir dayı yazmış: Yahu adam bir dalga geçildi diye alınganlıktan "ben bırakıyorum" diye rüzgar yaptı, sonra da geldi aldığı cezaları bahane edip, yok buranın moderatörleri çok katı, yok o şöyle yaptı, bu böyle yaptı diye sızlandı. Ya arkadaşım, senin çektiğini burada herkes çekiyor, ama gelipte yarın bir gün övdüğü forumu başka bir yerde dövmüyor. Hem sen değil miydin daha dün "Bu kadar güzel ortam oluşturduğu için yönetime teşekkürler" diyen?

Peki sence forumu bıraktığım gün banlanmasaydım ve konularım kilitlenmeseydi çıtım çıkar mıydı? Sen bu soruyu cevapla.

Çevresindeki insanları sadece kendi çıkarları için kullanmaya çalışan bir insan kendisi, şu an herhangi bir arkadaşı okuyorsa bu yazdığımı ondan uzak dursun, tavsiyemdir. Ayrıca kendisi orada burada forumu kötüleyip, ona rağmen yeniden burada hesap açmaya kalkıyor, tam bir komedi. Kedi uzanamadığı ciğere, pis der.
Forumda haksızlık olduğunu ve banlanmamdan rahatsız olanlar geldi yanıma. Ben çağırmadım. Kimseyi de kullanmadığımı gözünüzün önünde forum sitesi açtığımda görürsünüz.
Ama sizin gibi hazır yazılım kullanmayacağız. Bilginize :)

Biz görüyoruz kendisini diğer forumlarda.
Moderatörlük dağıtmasın bazı kişilere aman dikkat :)
Sonunda görebilmeniz iyi olmuş. Bende diyordum neden İstihbarat Teşkilatı AFK diye :)
Sanırım en sevdiğim moderatör konumundayken bana sorabilirdiniz. Neden rahat durmuyorsun derdin ne diye. Ama sormadınız ki.

Kısaca arkadaş burayı çok seviyordu fakat saçma bir neden yüzünden ban yemek zoruna gitti, o da kötülemeye başladı?
Doğru anlamışsın @nýchta ϟ.

Şimdi gelelim @Osdev beye. (Technopat: @ferhatgec)

Yanlış hatırlamıyorsam Jira'ya falan laf söylüyordun moderatörleri kötülüyordun. Anti-TeTeOS olduğunda neden birden bu arkadaşlara gidip ifşa etmeye başladın :)
Neyi ifşa ediyorsun ekran görüntülerinden de anlamış değiliz ki zaten. Al hadi ben de sana destek vereyim. Google Drive'dan indirip kendi sunucumuza bile yükledik yorulma diye :D
Buyrun ZIP dosyası: https://www.teteos.net/sharedfiles/ss-by-ferhat.zip

Before:
Kod:
Technopat böyle, şöyle, şöyle, böyle, öylesine böyle, şöylesine böyle
After:
Kod:
Technopat beyciğim Hasan size böyle şöyle diyor haberiniz olsun ben onları ifşalıyorum sizin için
Sana yararlı olabilir diye link bırakıyorum: yüzsüzlük ne demek - Google'da Ara

Neden SDN forumdaki moderatörlere değil de bize çok laf söyleniyor diye düşünün.
Diyeceğim de yine sanki tek söyleyen ben mişim gibi davranacaklar.

Bu aşağıdaki kişiler Tecnopat ne olursa olsun bizim biriciğimiz modunda oldukları için kendilerine cevap dahi atılmayacaktır :)
Emre Dayı, enes.wtp, Jira, Luci666, Attack Troll

Bu siteye kayıtlı bir moderatör varsa burada benimle konuşabilir. İletişime de açığım.
(enes.wtp dışında. Kendisinin moderatörlüğü benim için geçmemektedir.)

Şimdi tüm Discord'takilerden rica edeceğim ve bana katılıyorsalar bu konuya "ferhatgec Technopat'ın arkasından söven biri." yazacaklar.

Son düzenleme:

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,956
Ekli dosyayı görüntüle 100964
Hmm ok. Ama ben sizi her yerde "İLGİNİZİ ÇEKSİN DE BU ADAMA NE HAKSIZLIK ETTİK?" diye gömüp dururken kurduğunuz İstihbarat Teşkilat biriminiz biraz olayı pingli anlamış.
Galiba ben de kırmızı bültenle aranırken beyaz sarayın önünde fotoğraf çekeceğim. :D (SDN'de yazım kuralı yaptığınız için Technopat'ta banlandınız.)

Ekli dosyayı görüntüle 100966
Bakınız: Linux dağıtımların genelde ömür boyu ücretsiz olduğunu anlamamak.
Bakınız: Açıklama yapmak yerine alaycı cevap vermek.

Ekli dosyayı görüntüle 100968
Senin anlamadığın şey şu, ben o foruma banı kaldırmış olsaydınız dahi dönmezdim. Açtığım ikinci hesaplarda o kilitlediğiniz konudaki işletim sistemini gözünüze gözünüze sokmak. Tabi arada birkaç farklı konuya da canım sıkıldığı için cevap vermedim değil :D

Madem bıraktın neden Technopat ile uğraşıyorsun?: Çünkü bırakmayı karar verdiğim gün etiketlendiğim konulara cevap vereceğimi ve projelerimle ilgili konulara devam edeceğimi söylememe rağmen resmen ne ... yersen ye tadında bir ban atıp konuları kilitlediler ve ben de o zaman insanların başka bir foruma neden ihtiyaç duyduklarını çok net anladım.,

Hiçbir zaman kendilerini yargılayıp düzeltmiyorlar. Anti-Technopat olarak sadece beni görüyorlar. Oysa bu forumda ve kendi forumlarında ban konularını okuyup insanları en çok kendileri bezdirdiklerini görmüyorlar.

Biri benden yana olup açacağım forumlara gidecek insanlara "kullanılıyorsunuz" demek yerine neden "Technopat'tan neden rahatsız olup gitmeye kararlısınız?" diye sormuyorsunuz? Bir kişinin bile kafasına silah dayamadım ki açacağımız foruma gel diye?

Kusura bakmayın ama XenForo'yu satın alıp içine birkaç plugin atarak olmuyor bu işler. SDN'nin bile sırf kendilerine has temalarıyla sizden daha çok emek verdiği belli.

Ekli dosyayı görüntüle 100971
Yalaka yaptığın modlar kendilerini düzeltene kadar "Technoçöp" demeye devam ediyorum. Banımı açarsanız da orada ilk açacağım konu "BANLARIN SEBEBİ NE? NEDEN TECHNOPAT OLMAK YERİNE TECHNOÇÖPLÜK YAPIYORSUNUZ!?"
Çünkü üyelerine ÇÖP gibi davranan siteye ancak Technoçöp denilebilir. Yakalanmamak amaçlı olsa zaten hesabın bana ait olduğunu belirtmem. :)

Ekli dosyayı görüntüle 100972
Biriniz de düzgün sormadınız ki. Derdin ne diye?

Ekli dosyayı görüntüle 100973
Anlıyorum. Ama %15'i kadar tamamlanmış bir çalışmamdan fotoğraf ister misin? Belki torunlarım da orayı kullanır :)

Ekli dosyayı görüntüle 100974
Bu kesmedi mi? Burası da olabilir:
Ekli dosyayı görüntüle 100975
Galiba dünyada tek ve tekel olduğunuzu sanıyorsunuz :)

Ekli dosyayı görüntüle 100976
Fırsat geçtikçe ban atılması o saatlik banların uzun süre işlenmesine yol açıyor. Mesela yolda yürürken neden karşı kaldırımdan yürümedin tadındaki banlarla acısı çıkartılıyor sanırım.

Ekli dosyayı görüntüle 100977
Diyelim ki eski fotoğraf. Doktora gidip gözüne baktırsana eski fotoğrafta ban bitişi 2021 yazıyor.

Emir dayı ardından yazmış: Bu kadar bilgiye nereden sahipsiniz?
Sanırsam bana sadece Technopat üzerinden iletişim kurulabildiğini sanıyorsunuz. Bana direk soru soranlar var bende cevaplıyorum.

İkinci hesabı birleştirerek "Ban yemedi, bakın yalancı mesaj yazabiliyor" konumuna düşürdünüz. Bu yüzden bende bu konunun açılmasını rica ettim ve zorlamadım. Ricamı kabul etti ve konu açıldı. "Kullandırıyor sizi diye yorumlamaya devam mı?" :D
Neden bilmiyorum ama "Emir Dayı, Attack Troll" gibi forumda tartıştıklarım veya tartıştıklarımın yancıları direk zıplamış :)

Emir dayı yazmış: Yahu adam bir dalga geçildi diye alınganlıktan "ben bırakıyorum" diye rüzgar yaptı, sonra da geldi aldığı cezaları bahane edip, yok buranın moderatörleri çok katı, yok o şöyle yaptı, bu böyle yaptı diye sızlandı. Ya arkadaşım, senin çektiğini burada herkes çekiyor, ama gelipte yarın bir gün övdüğü forumu başka bir yerde dövmüyor. Hem sen değil miydin daha dün "Bu kadar güzel ortam oluşturduğu için yönetime teşekkürler" diyen?

Peki sence forumu bıraktığım gün banlanmasaydım ve konularım kilitlenmeseydi çıtım çıkar mıydı? Sen bu soruyu cevapla.

Forumda haksızlık olduğunu ve banlanmamdan rahatsız olanlar geldi yanıma. Ben çağırmadım. Kimseyi de kullanmadığımı gözünüzün önünde forum sitesi açtığımda görürsünüz.
Ama sizin gibi hazır yazılım kullanmayacağız. Bilginize :)

Sonunda görebilmeniz iyi olmuş. Bende diyordum neden İstihbarat Teşkilatı AFK diye :)
Sanırım en sevdiğim moderatör konumundayken bana sorabilirdiniz. Neden rahat durmuyorsun derdin ne diye. Ama sormadınız ki.

Doğru anlamışsın @nýchta ϟ.

Şimdi gelelim @Osdev beye. (Technopat: @ferhatgec)

Yanlış hatırlamıyorsam Jira'ya falan laf söylüyordun moderatörleri kötülüyordun. Anti-TeTeOS olduğunda neden birden bu arkadaşlara gidip ifşa etmeye başladın :)
Neyi ifşa ediyorsun ekran görüntülerinden de anlamış değiliz ki zaten. Al hadi ben de sana destek vereyim. Google Drive'dan indirip kendi sunucumuza bile yükledik yorulma diye :D
Buyrun ZIP dosyası: https://www.teteos.net/sharedfiles/ss-by-ferhat.zip

Before:
Kod:
Technopat böyle, şöyle, şöyle, böyle, öylesine böyle, şöylesine böyle
After:
Kod:
Technopat beyciğim Hasan size böyle şöyle diyor haberiniz olsun ben onları ifşalıyorum sizin için
Sana yararlı olabilir diye link bırakıyorum: yüzsüzlük ne demek - Google'da Ara

Neden SDN forumdaki moderatörlere değil de bize çok laf söyleniyor diye düşünün.
Diyeceğim de yine sanki tek söyleyen ben mişim gibi davranacaklar.

Bu aşağıdaki kişiler Tecnopat ne olursa olsun bizim biriciğimiz modunda oldukları için kendilerine cevap dahi atılmayacaktır :)
Emre Dayı, enes.wtp, Jira, Luci666, Attack Troll

Bu siteye kayıtlı bir moderatör varsa burada benimle konuşabilir. İletişime de açığım.
(enes.wtp dışında. Kendisinin moderatörlüğü benim için geçmemektedir.)[/CODE]

Şimdi tüm Discord'takilerden rica edeceğim ve bana katılıyorsalar bu konuya "ferhatgec Technopat'ın arkasından söven biri." yazacaklar.
Enes WTP burada da üye yalnız yazdıklarınızı görüp cevap verebilir size.

Ademdmrrrr

Asistan
Reaksiyon puanı
246
Aaa bak unuttum. @Osdev neden PiluX'a karşı hiç çıtın çıkmadı fakat Anti olunca bodhi kokuyor diye herşeyi paylaştın? Ban yiyip Anti olana kadar neden çıtın çıkmıyordu lütfen paylaşır mısın :)

Ekli dosyayı görüntüle 100987
Bodhi olup olması umrumda değil sen ortaya emek komyuşsun güzel birşey yapmışsın bizede kullanmak düşüyor. Sonuçta bu bodhi diye kullanmıyoruz, bu PiluX diye kullanıyoruz!!!

hasanmerkit

Asistan
Reaksiyon puanı
513
Technopat İstibarat Teşkilatı ne ya :D bunu bu forum yapsa dillerinden düşmeyiz. Bir de da forumuna "çocuk kaynıyor" diyorlardı. Neyse dur beni de ifşa ederler şimdi
Technopat kafa güzel eşit anlayiş yoktur.
Bu arada bu arkadaşlar DC'de bile değiller. Tanımıyorum bile. Ama bakın tek başıma değilmişim. Şimdiden Technopat modlarına cevap olsun :)

ARCANDY

Profesör
Reaksiyon puanı
2,748
Technopat forum üyeleri, moderatörlerin adamları gibi bir şey olmuş. Bu olayı daha 1. haftamdan fark ettim. Moderatörlerle ne kadar iyi anlaşırsan o kadar ban alma ihtimalin az olur. Yani moderatör masum birine sövse bilene onun yanında olucakları çok iyi biliyorum. Ve ayrıca Technopat'ın üyeleri buraya her gün bakıyor. Ve kötülemeye çalışıyorlar.Örnek verirdim ama onlar kendilerini çok iyi biliyorlar. :)

Hafiyye-iAbdülhamid-iSani

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,169
Bu arada bu arkadaşlar DC'de bile değiller. Tanımıyorum bile. Ama bakın tek başıma değilmişim. Şimdiden Technopat modlarına cevap olsun :)
Sürekli İslam'a laf atan ve Çin zulmünü destekleyen yöneticinin kurduğu forumdan ne beklersin ki. AA dur şimdi bunlar beni Recep abilerine söyler oradan bana ban atarlar.

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,169
Technopat İstibarat Teşkilatı mı yazıyor bende mi sorun var
Yok yok cidden öyle. Hatta da forumu açıldığı zaman sırf adamın emeklerini karalamak için orada hesaplar açıp adamın gece gündüz uğraştığı forumu mahvetmeye çalıştılar. Bir de bunun için örgütlenip "DA forumu çocuk kaynıyor ahahahshsh" diye konuşmuşlardi. Biz kimlerin çocuk olduğunu bu gönderiden anlıyoruz zaten

defacerGLD

Profesör
Reaksiyon puanı
3,067

hasanmerkit

Asistan
Reaksiyon puanı
513
isyan çıkaracan gibi technopat'ta
Kullanıcılar çok isyan ediyorlardı. Ama içlerindendi. Ben sadece onlara yardımcı oluyorum. :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yok yok cidden öyle. Hatta da forumu açıldığı zaman sırf adamın emeklerini karalamak için orada hesaplar açıp adamın gece gündüz uğraştığı forumu mahvetmeye çalıştılar.
Daha bizim forum açılmadı ama sanırım Technopat'tan "Moderatör yapacağın insanlara dikkat et" mesajı geldi. :) Amerika'nın Türkiye'ye bu kadar ajan tutma isteği yoktur herhalde :D

defacerGLD

Profesör
Reaksiyon puanı
3,067
Yok yok cidden öyle. Hatta da forumu açıldığı zaman sırf adamın emeklerini karalamak için orada hesaplar açıp adamın gece gündüz uğraştığı forumu mahvetmeye çalıştılar. Bir de bunun için örgütlenip "DA forumu çocuk kaynıyor ahahahshsh" diye konuşmuşlardi. Biz kimlerin çocuk olduğunu bu gönderiden anlıyoruz zaten
aklımda bu canlandı
2.jpg

4 saniyede bu oldu anca

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,169
Kullanıcılar çok isyan ediyorlardı. Ama içlerindendi. Ben sadece onlara yardımcı oluyorum. :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Daha bizim forum açılmadı ama sanırım Technopat'tan "Moderatör yapacağın insanlara dikkat et" mesajı geldi. :) Amerika'nın Türkiye'ye bu kadar ajan tutma isteği yoktur herhalde :D
Skhdjfksjfje tek doğru bilgiyi kendilerinin verdiklerini sanan forumdan başka ne beklerim ki

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...