Teamwiever ''bada,android'' destek topluluğu

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

MuStAfAA

Doçent
Onursal Üye
Merhaba arkadaşlar biliyorsunuz sizlere bada,android ve bazende iOs işletim sistemleri hakkında yardım ediyorum, ancak üyelerin özel mesajdan bana yazmaları biraz kötü bir durum tamam yardım ediyorum ama bir konu açarak hem, diğer arkadaşlarda yararlanır hemde forumumuz gelişir.Herneyse konuya dönelim. Ben Teamwiever aracılığıyla ÜCRETSİZ yardım ediyorum herkese ve yardım isteyenlerin burdan yazmaları daha yararlı olur.Ayrıca bu konu hakkında bilgisi olan ve yardımcı olacak arkadaşlar varsa bu konunun altına yazsınlar, onları gruba ekleyeyim.

Not : Baştan söyleyeyim, bu iş bir yardım işidir.Telefonum bozuldu,brick falan gibi şikayetlerden SDN FORUM KESİNLİKLE SORUMLU DEĞİLDİR!

Destek Grubu (Yardım Edecekler) :

1-
MuStAfAA
2-tunags23
Herkese iyi forumlar :)

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
merhaba ben wawe 723 üme multiloader yaptım ama telim açılmadı hala bekliyorum kablo takılı şekilde ne yapmalıyım?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba mustafa bey
bada 2 yüklemeye çalışıyorum samsung ilk telefonum yardımcı olursunuz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yukleme yaparken fota dosyası hata verdı ve tam surumde ole bı dosya yok nasıl bulaılırım yardımcı olurmusunuz??

MuStAfAA

Doçent
Onursal Üye
yukleme yaparken fota dosyası hata verdı ve tam surumde ole bı dosya yok nasıl bulaılırım yardımcı olurmusunuz??
İşlemi tekrardan deneyin, yada başka bir FW indirin. FW'lerden yada dosyalardan olabiliyor bu sorun.Brick olmaz merak etme.

benide ekleyebilirsin gruba :) ama hayatım boyunca sony kullandığım için sony cihazlarda daha iyi yardımcı olabilirim :) MuStAfAA

ntaman

Üyecik
ben de yükleme yaparke serial port ve security failed hataları veriyordu ama yine de yükleme yapıldı. ancak tema vs yükledim kuramıyorum. estorege fulled vs hata veriyor, kurulmuyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba bende dun samsung jet 8003 ce andıron atım ama tel kafayı yedı dokunmatıgı calısmıyor nasıl jet yada bada yapabılırım orenebılırımyıım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
biri bana yardım etsin bada 2 yükleyemiyorum yardım edin team wiwerde bağlanıp biri yardımcı olsun sevinirim

slm samsung vave 1 bada 2.0 yüklemek istiyorum fakat kiesde yazılım desteklemiyor yazısı ile karşılaşıyorum neden olabilir? tşkler konuya yabancı değilim elektronik teknisyeniyim ama yapamadım ::(

stat counter