TeamWierver

Bu konuyu okuyanlar

hanidebenim

Asistan
Reaksiyon puanı
24
TeamWierver ile evimde ki kendi bilgisayarima telefon ile bağlanıyorum. Kendim bağlanırken surekli farklı sifre istemesin. Belirli sifresi olsun ben onunla bağlanıyim istiyorum. Yani sifreye bakmadığım zaman da baglanmak istitorum. Sürekli şifre ne diye bakmak istemiyorum. Birde uzaktan bilgisayarı açma şansımız var mi?

The_King

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Bunun için bir TeamViewer hesabı oluşturmanız yeterli Sonrasında hesabınıza TeamViewer yüklü bilgisayarlarınızı kayıt edin ve tabii ki her bilgisayarda ki TeamViewerınız da ekstralar-şeçenekler-güvenlik sekmesinden şifre belirleyin Bir daha bu belirlediğiniz bu şifreyle bilgisayarınıza bağlanabilirsiniz

hanidebenim

Asistan
Reaksiyon puanı
24
Bunun için bir TeamViewer hesabı oluşturmanız yeterli Sonrasında hesabınıza TeamViewer yüklü bilgisayarlarınızı kayıt edin ve tabii ki her bilgisayarda ki TeamViewerınız da ekstralar-şeçenekler-güvenlik sekmesinden şifre belirleyin Bir daha bu belirlediğiniz bu şifreyle bilgisayarınıza bağlanabilirsiniz
Hesabım var bilgisayarlarima kayit ettim id istemiyor ama halâ sifre istiyor. Dediginiz kisimdan sifre belirleyim bir de

The_King

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Oradan şifre ayarlarsanız Artık o bilgisayara bağlanırken o şifreyi kullanabilirsiniz merak etmeyin Kolay gelsin

The_King

Asistan
Reaksiyon puanı
38
:) hack ihtimali internete bağlandığın anda başlar Teamviewer la olacak diye bir şey yok