Bu konuyu okuyanlar

bilicimustafa12

Müdavim
Reaksiyon puanı
626
Fenerbahçe'de Hollandalı teknik direktör Phillip Cocu'nun görevine son verilirken, sarı-lacivertli takım için ilk aday da belli oldu.

tayfun-bayindir-fenerbahce-de-ilk-aday-leonardo-jardim--12631333.Jpeg

Fenerbahçe'de Kadıköy'de alınan 3-1'lik Ankaragücü mağlubiyetinin ardından Hollandalı teknik adam Phillip Cocu'nun görevine son verilirken, sarı-lacivertli takım için ilk teknik direktör adayı da Leonardo Jardim oldu.

"Fenerbahçe'de ilk aday Leonardo Jardim"

CNN Türk'te yayınlanan "Pazar Akşamı Futbol" programında canlı yayında değerlendirmelerde bulunan Milliyet Spor Müdürü Tayfun Bayındır, "Cocu'nun gidişi sonrası Fenerbahçe'de ilk aday Leonardo Jardim." dedi.

Monaco'yu 3. yapmıştı

Venezuela doğumlu olan 44 yaşındaki Portekizli teknik direktör, son olarak Fransa Ligue 1'in önemli takımlarından Monaco'yu çalıştırmıştı. Leonardo Jardim, 2014-15 sezonunda Monaco'yu, Paris Saint-Germain ve Olympique Lyon'un ardından 3. yapmıştı.

Kaynak: Skorer

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
Fenerbahçe taraftarının büyük bir çoğunluğu Ersun Yanal'ı istiyorken başka birisi göreve getirilir ve başarı elde edilemez ise, yönetime tepkiler baya bir artacaktır. Aykut Kocaman ile yollar ayrıldıktan sonra göreve Ersun Yanal getirilseydi ve başarı elde edilemeseydi bile, bu başarısızlığı taraftar ile yönetim paylaşacaktı ama şu an sorumluluk tamamen yönetime ait.

bilicimustafa12

Müdavim
Reaksiyon puanı
626
Fenerbahçe taraftarının büyük bir çoğunluğu Ersun Yanal'ı istiyorken başka birisi göreve getirilir ve başarı elde edilemez ise, yönetime tepkiler baya bir artacaktır. Aykut Kocaman ile yollar ayrıldıktan sonra göreve Ersun Yanal getirilseydi ve başarı elde edilemeseydi bile, bu başarısızlığı taraftar ile yönetim paylaşacaktı ama şu an sorumluluk tamamen yönetime ait.
Düşüncelerimi buraya yazdınız hocam. Fanatik Fenerbahçe taraftarıyım Ersun Yanal ile başarısızlığa bile tepki göstermem gelmesi gerek.