Tavsiyem

Bu konuyu okuyanlar

Sx105rRomules

Müdavim
Reaksiyon puanı
177
Aslında çok eski bi üyeyim bi şekilde ayrılmak zorunda kalmıştım yurtdışı işlerimden dolayı fakaet geldiğimde bazı şeyler gerçekten çok değişmiş ya da ben bulamamış olabilirim

- Kac tane konu açtığımız görünmüyor ?

- Konu açarken simgeler çok cansız duruyor

- Mobil shiftdelete.net ile ilgilenen moderatörleriniz yokmu görevlendirin hakkı bey çok geride uygulamanız ya kaldırın uygulamayı yada geliştirin

- Ve moderatörler daha fazla etkin olsun yani haber kısıtlılığı var , daha fazla değişik haber ıstıyoruz

teşekkürler :)
tttt.PNG

fragger

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,061
Aslında çok eski bi üyeyim bi şekilde ayrılmak zorunda kalmıştım yurtdışı işlerimden dolayı fakaet geldiğimde bazı şeyler gerçekten çok değişmiş ya da ben bulamamış olabilirim

- Kac tane konu açtığımız görünmüyor ?

- Konu açarken simgeler çok cansız duruyor

- Mobil shiftdelete.net ile ilgilenen moderatörleriniz yokmu görevlendirin hakkı bey çok geride uygulamanız ya kaldırın uygulamayı yada geliştirin

- Ve moderatörler daha fazla etkin olsun yani haber kısıtlılığı var , daha fazla değişik haber ıstıyoruz

teşekkürler :)Ekli dosyayı görüntüle 24256

Merhaba,

Açmış olduğunuz konular, konulara yazdığınız mesajlarla birlikte profilinizde ki Mesajlar kısmında görülmektedir.

Mobil SDN Uygulamasıyla ilgili geliştirme işlemleri devam etmektedir.

Moderatörlerimiz tarafından konu açılımı yapılmaktadır fakat açılmayan konuları veya açılmasını istediğiniz konuları sizde açabilirsiniz :)

M

Murat Burç

SDN Okuru
Merhaba. Ben gönderdiğim konuları kapatıp silmek istiyorum. Fakat bunu nasıl yapacağımı bilmiyorum, yardımcı olabilir misiniz ?
Eğer ki üyelerin silme imkanı yoksa lütfen adminler benim bütün konularımı silebilirler mi ? Zaten birkaç taneden ibaret.
--- Gönderi Güncellendi ---
Eğer ki bu mümkün değilse hesabımı silin/kapatın/iptal edin bir şekilde lütfen. Böylece mesajlarım da ortadan kalksın.
Neden silinmesini istiyorsunuz ?