Tavsiye

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

eren turanlı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar iPhone 7den geçiş yapacağım 8 Plus yerine oppo Reno 2 düşünüyorum sizce doğru karar mi

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Reno 2 Gereğinden pahalı bence tam bütçeniz

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,737
O zaman popüler markaların telefonlarını almayı dene, daha iyi olur. Misal olarak çoğu herkeste Samsung var, şimdi ise artık Çinli firmalar daha popüler olmaya doğru yol gidiyor. Anlamadım ki, siz hep telefon mu değiştiriyorsunuz?

eren turanlı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ben sıkılan biriyim çok çabuk Misal iPhone 7 en uzun kullandığım telefon oldu şu an onu kullanıyorum henüz sekiz ay daha garantisi var o kadar kullanım sıkıldım hemde büyük ekran olsun istiyorum küçük ekran oyuncak gibi gelmeye başladı

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,737
Mi 9 dan daha iyi bir cihaz.
Şöyle bir durum var. Ben performanstan alıntı yaparak ben öneride bulundum. Sen ise hem popülerlik, hem de diğer özellikleri anlatarak bana söyledin. S10'ınun Mi 9'dan zaten daha iyi cihaz olduğunu biliyoruz. Benim telefonlar için ana tercihim genelde performans olur. Zaten adamın isteği üzerine sana katılıyorum.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
İkinci elde değer kaybetmemesini istiyorsanız iPhone XR veya 8 Plus alın. Yinede iPhone 7'den geçeceğiniz arayüz anlamında telefonlar arasında bir değişiklik bulamazsınız.

astegon

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,361
XR derim ben de.

11 7299 ile girdi ama piyasada yok. Yeni gelecek bakalım. Bir sürü arkadaşım bekliyor

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Keşke OnePlus önerebilseydik ne yazık ki Türkiye'ye resmi olarak gelmiyorlar

eren turanlı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Gördüm ki çoğu kişi alırken satmayı düşünerek hareket etme Apple alıp kendini kısıtlamak yerine ShuiyomGördüm ki çoğu kişi alırken satmayı düşünerek hareket etme Apple alıp kendini kısıtlamak yerine xiaomi al Keyfine bak diyor ve mi dokuzda karar kıldım. Filler arkadaşlar herkese teşekkürler arkadaşlar

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Gördüm ki çoğu kişi alırken satmayı düşünerek hareket etme Apple alıp kendini kısıtlamak yerine ShuiyomGördüm ki çoğu kişi alırken satmayı düşünerek hareket etme Apple alıp kendini kısıtlamak yerine xiaomi al Keyfine bak diyor ve mi dokuzda karar kıldım. Filler arkadaşlar herkese teşekkürler arkadaşlar
Mİ9 fıstık gibi telefondur memnun kalacağına hiç şüphem yok şimdiden hayırlı olsun uzun kullanımlar diliyorum bu arada mavi veya siyah hiç farketmez ikisi de deli gibi parmak izi bırakıyor silikon kılıf almanı öneririm hatta spigen rugged armor öneririm biraz kalınlaştırır telefonu ama iyi bir koruma sağlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...