Tavsiye

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

eren turanlı

Üyecik
Arkadaşlar iPhone 7den geçiş yapacağım 8 Plus yerine oppo Reno 2 düşünüyorum sizce doğru karar mi

Allah'ın Kulu

Asistan
Uvuvwevwevwe Onyetenyevwe Ugwemuhwem Osas
O zaman popüler markaların telefonlarını almayı dene, daha iyi olur. Misal olarak çoğu herkeste Samsung var, şimdi ise artık Çinli firmalar daha popüler olmaya doğru yol gidiyor. Anlamadım ki, siz hep telefon mu değiştiriyorsunuz?

eren turanlı

Üyecik
Ben sıkılan biriyim çok çabuk Misal iPhone 7 en uzun kullandığım telefon oldu şu an onu kullanıyorum henüz sekiz ay daha garantisi var o kadar kullanım sıkıldım hemde büyük ekran olsun istiyorum küçük ekran oyuncak gibi gelmeye başladı

Allah'ın Kulu

Asistan
Uvuvwevwevwe Onyetenyevwe Ugwemuhwem Osas
Mi 9 dan daha iyi bir cihaz.
Şöyle bir durum var. Ben performanstan alıntı yaparak ben öneride bulundum. Sen ise hem popülerlik, hem de diğer özellikleri anlatarak bana söyledin. S10'ınun Mi 9'dan zaten daha iyi cihaz olduğunu biliyoruz. Benim telefonlar için ana tercihim genelde performans olur. Zaten adamın isteği üzerine sana katılıyorum.

Görkem Say

Адидже
Yönetici
Super Moderator
Editor
İkinci elde değer kaybetmemesini istiyorsanız iPhone XR veya 8 Plus alın. Yinede iPhone 7'den geçeceğiniz arayüz anlamında telefonlar arasında bir değişiklik bulamazsınız.

astegon

Profesör
XR derim ben de.

11 7299 ile girdi ama piyasada yok. Yeni gelecek bakalım. Bir sürü arkadaşım bekliyor

Cvnmrt

Doçent
Keşke OnePlus önerebilseydik ne yazık ki Türkiye'ye resmi olarak gelmiyorlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
stat counter