Tavsiye ettiğiniz Chrome eklentileri

Bu konuyu okuyanlar

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Hola vpn. Pop-up blocker, adblockplus

kapaliali

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Google Chrome için VPN eklentisi kullanmak istiyorsanız DotVPN'yi öneririm.

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
DotVPN kullandım ama hız olarak Zenmate'in yarısı değil.

stormstorm

Asistan
Reaksiyon puanı
42
Adblock Plus ve Hotspot Shield Vpn kullanıyorum.
Daha iyi bir vpn önerisi olan varmı?:)

metruk01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
VPN ' siz Wikipedia ' ya girme Keyfi ÖzgürPedi | Wikipedia Engel Kaldırıcı

Arkadaşlar wikipedia engelini kaldırmak için chrome ve mozilla için yazılmış bir eklenti var.Türkçe ,İngilizce , Almanca ,Fransızca,İspanyolca dillerindeki wikipedia'lara sadece eklentiyi kurarak erişebilirsiniz.
Tamamen ücretsizdir.
Eklentinin çalışma mantığı wikipedia bağlantılarını 0wikipedia.org adresine yönlendiriyor.

Chrome için :
ÖzgürPedi | Wikipedia Engel Kaldırıcı

Mozilla için:

ÖzgürPedi | Wikipedia Engel Kaldırıcı

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,060
Son zamanlarda LastPass hacklenmiş olsada buna karşı gereken işlemleri yaptılar ve beğendim bir eklentidir. Sitelerde Üyelik şifrelerinizi kaydedebilmenize yarıyor.

Ar0505

Asistan
Reaksiyon puanı
34
Ublock,zenmate,ghosts,idm,maskme

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Hotspot Shield tan zamanında durduk yerde bs'me virüs girdi saldırı oldu program saçmaladı,bir daha da kullanmadım.
Hotspot Shield ben kullanıyorum bir sıkıntı çıkarmadı bana

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Betternet. Wikipedia’ya en kolay erişim :)

ismail1424

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
Arkadaşlar tek Adguard adlı reklam engellemeyi kullanın çoğu reklam engelleyicisinden çok daha az CPU ve RAM kullanıyor. Ben tek onu kullanıyorum ve içerisinde çok filtre var istediğiniz etkinleştirebilirsiniz. Ayrıca sayfalar yüzde 25 daha hızlı açılıyor.

gesapple

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
ad guard + java script pop up blocker tek geçerim youtube reklamları bile vız gelir tırs gider

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
  • namaz kılanlar için bu eklentiyi şiddetle tavsiye edebilirim.
bazen diyorum ki vaktin çıkmasına daha var biraz nette takılayım bi bakıyorum ya vakit geçmiş yada 2 3 dakka var bu beni o dertten kurtarıyor :)
Prayer Times
  • ikinci olarak sayfaya not eklemesi yapan uygulama var arada işime yarıyor
mesela kargo takip sayfasında kargo takip nosunu nota yazıyorum sayfayın açınca yükleniyor ordan yazıyorum (arada bir çok nadiren notlar gözükmüyor sayfayı yenileyince geliyor)

Note Anywhere

• bu uygulama hem yararlı hem zararlı...
smslerinizi otomatik gösteriyorne zararı var derseniz bilgisayarınızda turujen vari remote programları varsa adam kartın bilgilerinide biliyodur zaten otomatik mesaj onayı geldiği saniyede banka onay mesajını alır kart gg olur.

Pushbullet

• yutupta tekrar eklentisi gerçekten yararlı
Looper for YouTube

• o kadar uzun zaman oldu ki hatırlamıyorum bile yıllardır kullandığım mail eklentisi
Checker Plus for Gmail™
  • steam kullanan arkadaşlar için inventory helper ve float checker
inventory helper yüzünden geçen kazık yedim ama olsun. 3 kurusluk skini pahalı göstermişti bende tradeyi kabul etmiştim :'( yine hatırladımda gözlerimden yaş geldi.

float checker ise sizi büyük bir yükten kurtarıyor :) skinmi alacan? en iyi floatı bulmak için tek tek bakmana gerek yok bi basıyon tuşa hepsinin floatı, patterni dökülüyor.

Steam Inventory Helper

CSGOFloat Market Checker

Son düzenleyen moderatör:

gesapple

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
kardeş eyvallah buradan baktım şunu da gördüm yanlış anlama ama bir fark var mı? Sende istersen buna geç aynı gibiler.
Pop up blocker for Chrome™ - Poper Blocker

fark etmiyor kardeş önemli olan javascript kullanan pencereleri engellemek engelliyorsa sıkıntı yok demektir

Click&Clean bide böyle birşey var belki işine yarayabilir geçmişe girilmesini felan engelleyip tarayıcı kapattığında geçmişi silme özelliği felan var

beyzabetül

Müdavim
Reaksiyon puanı
356
daha önce adguard kullanıyordum şimdı ublock origine geçtım ama bazen resımler gösterılmıyor ve bazı sitelerde bundan dolayı videolar açılmıyor

ismail1424

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
fark etmiyor kardeş önemli olan javascript kullanan pencereleri engellemek engelliyorsa sıkıntı yok demektir

Click&Clean bide böyle birşey var belki işine yarayabilir geçmişe girilmesini felan engelleyip tarayıcı kapattığında geçmişi silme özelliği felan var

Eyvallah. Sana tavsiyem çok eklenti yükleme sayfa açılış hızları yavaşlıyor aklında bulunsun.

gesapple

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Eyvallah. Sana tavsiyem çok eklenti yükleme sayfa açılış hızları yavaşlıyor aklında bulunsun.

valla benim pc de o kadar sorun çıkartmıyor onun için 3 adet eklenti kullanıyorum ve gayet iş görüyor stabillik konusunda Microsoft edge iyi ama eklenti desteği çok az mecbur chrome opera vs. kullanıyoruz

Harnapazade

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,442
Tek bir eklentim var o da uBlock Origin. Eskiden Ad Guard kullanıyorum ama uBlock çok az daha ram tüketiyor :)

masterlegendtr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Konu iyi bir derleme olmuş crome tarayıcısını kullanan arkadaşlar için gerekli eklentiler teşekkürler konuyu açan arkadaşa