Tatil Dükkanı Güvenilir Mi?

Bu konuyu okuyanlar

horus702

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba Beyler,
Tatildukkani.com güvenilir mi?
Tursab kayıtları var ama sormak istiyorum;

Daha önce tercih eden var mı?
Daha önce de belirttiğim üzere bir kıbrıs tatiline çıkacağım sizden ricam memnun kalan varsa belirtsin.
Kıbrıs otelleri konusunda ya da kıbrıs turları konusunda nasıllar?
Kıbrıs uçak bileti sağladıklarını belirtiyorlar.

Şimdi ben kurban bayramı tatili için bir yer ayırtmayı düşünüyorum. Bu arada Kıbrıs otelleri konusunda tecrübesi olanlarda yazabilir, yolunmayalım ayak üstü.

bionicwitch

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Beyler,
Tatildukkani.com güvenilir mi?
Tursab kayıtları var ama sormak istiyorum;

Daha önce tercih eden var mı?
Daha önce de belirttiğim üzere bir kıbrıs tatiline çıkacağım sizden ricam memnun kalan varsa belirtsin.
Kıbrıs otelleri konusunda ya da kıbrıs turları konusunda nasıllar?
Kıbrıs uçak bileti sağladıklarını belirtiyorlar.

Şimdi ben kurban bayramı tatili için bir yer ayırtmayı düşünüyorum. Bu arada Kıbrıs otelleri konusunda tecrübesi olanlarda yazabilir, yolunmayalım ayak üstü.

Horus702 selam beyler demişsin ama ben yine de atılmak istedim. Konu ilgimi çekti çünkü ben tatildukkani.com adresinden daha geçtiğimiz ay rezervasyon yaptırdım :)

Valla ben sevgilimle Merit Crystal Cove tercihinde bulundum inanılmaz güzel bir otel. Tatildukkani.com da bu Kıbrıs otelleri içinde en iyi fiyatı veren firmaydı iyi ki seçmişiz, çok ilgilendiler çünkü. Dediğin gibi eğer bu uçaklı Kıbrıs paketlerini seçersen daha iyi olur çünkü hem daha ekonomik hem de transferler vs daha kolay gerçekleşiyor. Tavsiye ederim.