Taşınabilir Harici Şarj Cihazı incelemesi

Bu konuyu okuyanlar

tatar59

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Hocam bu bir işe yaramaz. 2600 mah 1 kez bile şarj etmez. Ben Megbil Powerbank kullanıyorum. 10 Numara Powerbank. Buradan temin edebilirsiniz. http://www.megbil.com/

deep435

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben www.miturkey.net sitesinden aldım. 10400 mAh gücü tam veriyor cihaz. note 2 kullanıcısıyım. 3 defa tam şarj ediyor. 4.ü de yarıda kalıyor. telefonumu tekrar sevdim.

benimadımname

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben bitek onla şarj ederim el feneri olarak kullanmam yoksa onunda şarjı biter bende biterim :D

surhaykoc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar merhaba
http://www.sanalpazar.com/Piranha-Aristo2-Navigasyon-Yuklu-Tablet-7sim-3g__isp11990425
ben bu tableti aldım.Bu tablete uyacak taşınabilir şarj cihazı almayı düşünüyorum sizin öneriniz varmıdır? Bu arada tabletin kendi bataryası 3000 mah daha fazla detayı verdiğim linkten görebirsiniz.

tabletin adı:piranha aristo2 tab7

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hp marka bı tasınabılır sarj cıhazı aldım makınayı doldururken ısıkları yanıyor ama telefonumu sarj etmıyor nedenını bılen yazabılır mı acaba

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba, ben de powerbank cihazı aldım nokia telefonum için. usb yi taktığımda telefonumda pc suite, mass storage, media transfer ve connect PC to web seçenekleri çıkıyor. herbirini seçtim fakat şarj etmeye başlamadı sizce ne yapmalıyım?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:yes::yes:mesela bn şmdi alm onu taktm o cihazı şarjına tm da . br haftalıqına yola gittim .d diyelm o cihazın şarjı bitmicek mi ? lonu doldurcak yre yok işe onu yrm şarja takınca o cihaz kç gün olu durur ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba, Note II kullanıyorum ve 10400 mAh kapasite ve üzerinde taşınabilir bir şarj aleti almayı düşünüyorum. Fala karar vermekte biraz zorlandım ROMOSS SAİLİNG 5, Xiaomi 10400 mAh, Codegen powerx 15000 mAh ve TP LİNK 10400 mAh cihazları arasında. Bilen bir kimse varsa şayet yardımcı olabilir mi hangi ürün kaç kapasite ile çalışıp ne kadar şarj edebiliyor diye?
Teşekkürler.

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
TP Link tavsiye ederim, en azından garanti ve teknik destek konusunda sıkıntı yaşamazsın sanırım.

15 bin mAh almana gerek yok bence.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
TP Link tavsiye ederim, en azından garanti ve teknik destek konusunda sıkıntı yaşamazsın sanırım.

15 bin mAh almana gerek yok bence.

Teşekkür ederim,
Bir de bu romesos sailing 6, 20300 mAh, belki büyük gibi ama uzun süre bitmeyeceği için daha iyi olabilir mi? Marka ve kalite olarak daha iyi olur mu?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Teşekkürler öncelikle,
Bir de bu romesos sailing 6, 20300 mAh, belki büyük gibi ama uzun süre bitmeyeceği için daha iyi olabilir mi? Marka ve kalite olarak daha iyi olur mu?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben urban revolt aldım bi kaç gün önce ama suan şarj almıyor sorun ne olabilir

j.connor

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Urban revolt 2200 modelini kullanıyorum tavsiye ederim (fiyatına göre iyi bir ürün 29 tl ye almıştım)

dahey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selam arkadaşlar
bende bir şarj cihazı aldım yeni
aynı anda 2 adet birden telefonu şarj edebiliyor amam bir sorun var
birinci ve ikinci çıkışların gücü birbirinden farklı
yanlış hatırlamıyorsam birincisi 1 ikincisi ise 1.2 gücünde
sebebi nedir?

dahey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu konu hakkında yardımcı olabilirmisiniz=

Romoss Türkiye

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,

Genelde 2 USB çıkışı mevcut olan powerbanklarda 1A ve 2.1A hızlı şarj çıkışları bulunur. Bazı akıllı telefonlar 2.1A hızlı şarjı desteklemediği için 1A çıkış alternatifi eklenmiştir.

eo93

Asistan
Reaksiyon puanı
14
Ben samsung un 9000 mah olanını kullanıyorum gayet memnunum 3 kere full çekiyor telefona yani 5000 mah altı bana yetmez 1 kere falan şarj eder anca en az 7000-8000 mah olması lazım.

Armog27

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba ben 12000 lık tanışana bilir şarj cihazı aldım telefonuna taktıgımda sürekli şarjı kesiyor değiştirdim yine kesiyor USB kabloyu değiştirdim yine kesiyor neden acil yardım

Reaksiyon puanı
46
3 tane powerbank kullanıyorum. İlk aldığım a101den dandik bir şeydi ve şu an onu sadece el feneri olarak kullanıyorum. Sonradan aldığım 2 tanesine sağlam para harcadım ve çok memnunum 10.040mah ve 4400mah'lik 2 sağlam powerbank[emoji1303] iPhone 5s kullanıyorum evde olmadığım durumlarda çok işe yarıyor kullanmak isteyenlere tavsiye ederim fakat 70-80 liradan aşağısını almayın ve bilindik markaları alın[emoji5]