Tarımda e-ticaret

Bu konuyu okuyanlar

KeweLL50

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ben genç bir çiftciyim mühendislik ve tarımı birleştirmeye çalışıyorum mühendislik okumak icin çalışıyorum. Ciftfilikte mahsulden kar etmek icin aradaki aracıları cıkarmak icin e-ticareti nasıl yapabilirim insanların güvenini nasıl saglayıp güvenli bir e-ticaret gercekleştirebilirim ?

mrtcnylmz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Tanzim satış tamda bunu hedefliyordu fakat hüsranla sonuçlandı. 5 liraya aldıkları ürünü halka 3 liraya sattılar ve zarar devlete kaldı. Devletin zarar ettiği durumdan inşallah sen kar etme yöntemini geliştirirsin. Ekonomimiz şuan bu sistem üzerine kurulu. Saygılar.

KeweLL50

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tanzim satış tamda bunu hedefliyordu fakat hüsranla sonuçlandı. 5 liraya aldıkları ürünü halka 3 liraya sattılar ve zarar devlete kaldı. Devletin zarar ettiği durumdan inşallah sen kar etme yöntemini geliştirirsin. Ekonomimiz şuan bu sistem üzerine kurulu. Saygılar.
Tanzim satış oy üzerine kuruluydu tarladan 5 e alınan ürün 3 e satıldı ben 5 e olan ürünü her şey dahil 10 e degil 7-8 e satmayı düşünüyorum. Bizden alınan ürüne bizim 2 katımız kar koyuyor aracı.