Tarihi hezimet! Barcelona 2 - 8 Bayern Münih

Bu konuyu okuyanlar

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
UEFA Şampiyonlar Ligi Çeyrek finali karşılaşmasında Barcelona ile Bayern Münih karşı karşıya geldi. Karşılaşmayı 8-2 kazanan Bayern Münih yarı finale çıktı.

1597440358503.png

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Avrupada ki favori takımımdır barcelona. Ama ciddi uyumsuzluk bir tuhaflık var takımda. Sürekli hocanın değişmesi vs artık her ne ise hiç beğenmiyorum. Messi yi çok iyi kitlediler geniş açı yok destek yok adamın bireysel yeteneğini gösterebileceği pozisyona izin bile vermediler.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
Avrupada ki favori takımımdır barcelona. Ama ciddi uyumsuzluk bir tuhaflık var takımda. Sürekli hocanın değişmesi vs artık her ne ise hiç beğenmiyorum. Messi yi çok iyi kitlediler geniş açı yok destek yok adamın bireysel yeteneğini gösterebileceği pozisyona izin bile vermediler.
Ben de tam aksine burjuva takımlarını hiç sevmem. :)

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Ben de tam aksine burjuva takımlarını hiç sevmem. :)
Abi izlemesi gerçekten zevk verdiği için insan ister istemez sempati duyuyor. Adamlar öyle böyle gerçek futbol çeviriyorlar sahada. Ben galatasaraylıyım. Aynı gün Barça-Real | GS-FB derbisi olsun gider el classico izlerim o derece seviyorum bunların futbolunu. Ama dediğim gibi son zamanlarda kabak tadı vermeye başladı. Mahalle takımına döndüler.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
Messi juveye gitsede 2 efsaneyi son senelerinde izlesek barca eski barca değil
Messi oraya giderse Ronaldo kaçar ordan sonra. Onu hiç sevmediğini duymuştum. :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Abi izlemesi gerçekten zevk verdiği için insan ister istemez sempati duyuyor. Adamlar öyle böyle gerçek futbol çeviriyorlar sahada. Ben galatasaraylıyım. Aynı gün Barça-Real | GS-FB derbisi olsun gider el classico izlerim o derece seviyorum bunların futbolunu. Ama dediğim gibi son zamanlarda kabak tadı vermeye başladı. Mahalle takımına döndüler.
Hayatımda iki takımın maçından büyük zevk almışımdır. 1. cisi Veselinoviç'in çalıştırdığı ve 103 golle şampiyon olduğumuz takımın futboluydu. (Tabii ki FB, :) )
2.cisi de 1982 dünya kupasında yarıfinalde elenen Brezilya Milli takımıydı. İtalyanların duygusuz, estetiği olmayan, kabalığa ve sertliğe öncelik veren ve etten duvar örerek tarihin en iğrenç futbolunu oynayan İtalyanlara elenmişlerdi. Buna rağmen yine de iki gol atmayı başarmışlardı. Lakin laubali kalecilerinin kurbanı olmuş, o güne kadar adı sanı pek bilinmeyen sürpriz bir adam, Rossi piyasaya çıkmış ve o rüya takımın işini bitirmişti.

Barcelonaya gelince, valla geçtiğimiz yıllarda sonradan İngiltereye giden şu meşhur hocaları vardı, unuttum adını, onun zamanında çok güzel futbol oynuyorlardı, sonra yavaş yavaş seyir zevkini yitirdiler.

Son düzenleyen moderatör:

boraK

Asistan
Reaksiyon puanı
124
Messinin takım değiştirmesi gerekiyor.Bu barçadan bi baltaya sap olmaz çünkü.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
Bu arada Barca'yı Barca yapan bir isim vardı önceleri. Takımı orta sahadan bir radar gibi yöneten müthiş bir adamdı. Hayatımda gördüğüm en iyi orta saha oyuncusuydu. İNİESTA takımdan ayrılıp Arap liglerine gittikten sonra Barca'nın balans ayarları bozuldu, o gün bu gün bir daha o makine düzeni gibi işleyen efsane takımdan eser kalmadı. Sihir bozulmuştu bir kere.

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Bu arada Barca'yı Barca yapan bir isim vardı önceleri. Takımı orta sahadan bir radar gibi yöneten müthiş bir adamdı. Hayatımda gördüğüm en iyi orta saha oyuncusuydu. İNİESTA takımdan ayrılıp Arap liglerine gittikten sonra Barca'nın balans ayarları bozuldu, o gün bu gün bir daha o makine düzeni gibi işleyen efsane takımdan eser kalmadı. Sihir bozulmuştu bir kere.
Katılıyorum.
8-2 çok ezici bir skor...

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
İspanyol gazetelerinden El Mundo "Bir dönemin sonu için tarihi yenilgi. Messi dönemi olarak adlandırılan ve 10 yıldan fazladır kulübün vitrinini kupalarla dolduran bir dönem bitti.", El Pais "Barcelona, tarihi bir mağlubiyetin acısını çekiyor. Bayern'e 8-2 yenilen Katalan takımı, büyük bir krize girdi." yazdı.

1597528473714.png

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
UEFA Şampiyonlar Ligi Çeyrek finali karşılaşmasında Barcelona ile Bayern Münih karşı karşıya geldi. Karşılaşmayı 8-2 kazanan Bayern Münih yarı finale çıktı.

Ekli dosyayı görüntüle 112384

Messi bu adam neyin nesi ???bu adam uzaylı yaaaa??? Messiyi şişirenlere,C.ronaldodan daha iyi olduğunu iddaa edenlere selam olsun.???