Tarayıcınızı İkiye Bölün

Bu konuyu okuyanlar

Alengirli

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Google Chrome için tasarlanan Dual View adlı Javascript bookmarklet, Mozilla Firefox'ta da sorunsuz çalışıyor. Tek ihtiyacınız bir fare tıkı.

Tarayıcılardaki sekme desteği bile yeterli gelmiyorsa, iki ayrı tarayıcı açmak yerine tek bir tarayıcıda yan yana iki sayfa görüntülemek ister misiniz? Google Chrome için geliştirilen Dual View adlı Javascript bookmarklet'ini kullanmak için tek yapmanız gereken Dual View linkini sürükleyerek sık kullanılanlara taşımak veya manüel olarak eklemek. Daha sonra Dual View kısayoluna tıklayarak, iki farklı site adresi girip resimdeki gibi tek pencere içinde yan yana açılmalarını sağlayabilirsiniz. Kodun en güzel tarafı ise, Mozilla Firefox'ta da sorunsuz çalışıyor.
dual-view.jpg
:: Dual View'i eklemekte sorun mu yaşadınız? Foruma buyrun.

Bilgi İçin : Dual View
Yazan : Erhan Kahraman
SDN - http://shiftdelete.net

utku5959

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ben sık kullanılanlara ekleme olayını yapamadım eklesemde tıklayınca olmuyor

utku5959

Asistan
Reaksiyon puanı
0
tamam ana sayfasından aldım linki sorun yok şmdi oldu

visualize

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bu konuda degil ama chrome hakkında birsey sormak istiyorum hazır sizleri buarada yakalamısken :)

chrome icin reklam engelleyici mevcutmu acaba bir kaç yolu vardı fakat en sorunsuzu nedir, yönlendirebilirmisiniz ?

hll1996

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bu konuda degil ama chrome hakkında birsey sormak istiyorum hazır sizleri buarada yakalamısken :)

chrome icin reklam engelleyici mevcutmu acaba bir kaç yolu vardı fakat en sorunsuzu nedir, yönlendirebilirmisiniz ?

Malesef daha yok

yusufsan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
35
oldu da şimdi bi daha yapmak istesem nasıl açacağım