Tarayıcılar düzgün çalışmıyor

Bu konuyu okuyanlar

KazımKaan09

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar bugün birden tarayıcılarda sıkıntı yasamaya başladım google kesinlikle açılmıyor ama yandex gibi arama motorlari çalışıyor .bazi sitelere girebiliyorum bazilarina giremiyorum mesela sdn forum sayfasi açılıyor ama youtube açılmıyor sebebi sizce ne.Ayrica şunu farkettim netflixe girdiğimde netflixbana bo hata verdi ve hatanin kaynağının operadaki widevine content decryption modulenun guncel olmadığı yönünde gerçektende modülde güncelleme hatasi yaziyor ama guncellemeye çalıştığımda ise güncellenmiyor yardimci olursaniz sevinirim.(Arkadaşlar bide sunu farkettim vpn kullandığımda youtubeda googleda açılıyor.)

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Türkiye geneli TTnet ve Türk Telekom mobilde altyapısal sıkıntılar var. Bu gece yapılacak çalışmalarla düzeltilmesi planlanıyor. Ara ara gelir ve gider.

KazımKaan09

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
Hocam daha şimdi bende konu açtım sorun sadece bende sandım ama değişmiş anlaşılan. Bende Edge Chromium kullanıyorum google ve youtube sitesi açılmıyor. Bir kere youtube açıldı onu da yarım yamalak açtı sonra geri gitti. Böyle bir ekran geliyor bende sürekli.

2020-01-20_18-08-22.jpg

KazımKaan09

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hocam daha şimdi bende konu açtım sorun sadece bende sandım ama değişmiş anlaşılan. Bende Edge Chromium kullanıyorum google ve youtube sitesi açılmıyor. Bir kere youtube açıldı onu da yarım yamalak açtı sonra geri gitti. Böyle bir ekran geliyor bende sürekli.

Ekli dosyayı görüntüle 85812
Kardeşim operada vpn acarsan girio hepsine ama biraz yavaş hic yoktan iyidir idare eder enazindan

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
Kardeşim operada vpn acarsan girio hepsine ama biraz yavaş hic yoktan iyidir idare eder enazindan

Benim premium üyelikli kullandığım bir vpn var zaten fakat neden böyle oldu durduk yere onu anlamadım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Türk telekom kaynaklı bir sorun varmış ama anlamadığım İnternet Explorer ile açılıyor?

Son düzenleme: