Soru tarayacım çok yavaş

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
63
google choreme kulanıyorum yotube de video izlerken yavaş tam erkan oluyor bazı siteler çok yavaş ders çalışıcam yavaş donuyor felan çok canımı sıkıyor bunu hızlandıemanın bir yolu yokmu işlmeci 1.2 ghz iken yavaş olluyor bazen işlemc. 2.2 ghz oluduğunda sorun yok o zman hızlı

ram 4 gb ddr4
işlemci amd a4 9120e
ekran kartı paylaşımlı
ssd 120 gb m2 ssd

çok hızlı bir tarayıcı yokmu yada sadece youtube izlemek film izlemek için hızlı tarayıcı yokmu , youtube de daha huzlı video izlemek için başka oynatıc kulanamıyor muyuz?

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,613
6 mps internet hızım var
6mbps yeterli değil ki. Ben bile 14 15 mbps de tam ekrana 2 3 saniyede geçebiliyorum. Sorununuz youtube kaynaklıda olabilir çünkü diğer sitelerdeş şıp diye geçiyor twitch dahil. Eğer yt ile alakalı plugin kurduysanız kaldırmayı deneyin

Eminkrkt

Jet Sesi, Özgürlüğün Sesidir!
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,771
google choreme kulanıyorum yotube de video izlerken yavaş tam erkan oluyor bazı siteler çok yavaş ders çalışıcam yavaş donuyor felan çok canımı sıkıyor bunu hızlandıemanın bir yolu yokmu işlmeci 1.2 ghz iken yavaş olluyor bazen işlemc. 2.2 ghz oluduğunda sorun yok o zman hızlı

ram 4 gb ddr4
işlemci amd a4 9120e
ekran kartı paylaşımlı
ssd 120 gb m2 ssd

çok hızlı bir tarayıcı yokmu yada sadece youtube izlemek film izlemek için hızlı tarayıcı yokmu , youtube de daha huzlı video izlemek için başka oynatıc kulanamıyor muyuz?
Donanım hızlandırması açık ise kapatınız

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,370
Çok hızlı bir tarayıcı yok mu ya da sadece YouTube izlemek, film izlemek için hızlı tarayıcı yok mu? YouTube'da daha hızlı video izlemek için başka oynatıcı kulanamıyor muyuz?

Mozilla Firefox ESR'yi deneyin bir de.

MG4446

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,311
Operanın pc versiyonu nasıl bilmiyorum ama telefonda bana en hızlı gelen operaydı. Denemeni tavsiye ederim