Taraftarlar İçin Sosyal Medya

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


earslan25

Üyecik
Katılım
31 Mar 2019
Mesajlar
14
Puanları
3
SDN yi uzun süredir takip ediyordum ama forumda ilk konumu açıyorum yanlış bir şey yaptıysam şimdiden özür dilerim banlamazsanız sevinirim.

Ben ve 2 arkadaşım lise son sınıf öğrencisiyiz bu forum bizim ikinci sitemiz.Derslerden kalan az vakitler ve kısıtlı imkanlarla ilk açtığımız sitemizi kısa sürede 15.000 alexa değerlerine kadar çıkarmıştık.İmkanlar ne kadar kısıtlı olursa olsun bu sitemizi de daha fazla özenle büyütmeye çalışacağız. Bu konuda sizlerin desteklerinize önemli ölçüde ihtiyacımız var.Kısaca sitemizden bahsedeyim.

Forum tamamen taraftarlara hitaben kurulmuştur.İsterseniz iddia muhabbeti isterseniz takım özel bölümünde takımınızla ilgili tartışmalar yapabilirsiniz, ilk kez maça gidicekseniz ya da pasolig alıcaksanız merak ettiğiniz soruları sorabilirsiniz, ticaret bölümünde taraftar ürünleri satabilirsiniz yada yardım kampanyaları başlatabilirsiniz. Hepsi bu kadarla sınırlı değil bir taraftarın istediği herşeyi bir araya getirmeye çalıştık umarım hoşunuza gider ve bizi desteklersiniz.
Üye olmassanız bile görüş ve önerilerinizi aşağıya bırakırsanız çok mutlu olurum


NOT:1 ay içerisinde maç bileti çekilişimiz olacaktır ve forum günlük 100 tekil hite ulaştığında mobil uygulamasını çıkaracağız.

SİTE LİNKİ
 
Üst
stat counter