Tanışma ve bu videodaki Arap kızı sizce hangi arap ülkesine ait?

Bu konuyu okuyanlar

NurievOrxan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba sayin hiftdelete forum uyeleri nasilsiniz ? :) hesabimi yeni actim forumu cok ama cok begendim gercekten mukkemel bugun katildim araniza zamanla bende katkida bulunurum belki kucuk paylasimlarimla ama simdi konu disi sadece hemi tanisma hemide sohbet amacli bir konu acmaya karra verdim maksad birbirimizi taniyib kaynasalim ben yeniyim forumda hickimseyi tanimiyorum neyse ben almanyada yasiyorum oncelike bugun internete arap oriental danslarina izlerken bu videoyu buldum genelde arap kizlari bildginiz gibi esmerligi ve siyah olmalariyla bilinirlerama bu kiz bence arap deyil ama videoda arap yaziyor kisaca sizce eger gercekten bu kiz arap sa hangi arap ulkesine ait hangi arap ulkesinde daha cok bu tipde kizlar olur sizce gozleri cok guzel degil mi ? mukkemel gozleri var bunun genetik oldugunuda dusunumuyorum 27 yasindayim kendime gore bazi ulkeleri gezdim her tur insan gordum fakat bu kizda baska birsye var gozleri cok guzel belki bileniniz vardir belkide gordunuz yani cok sayida arap ulkeleri var bu arada bir duzenleme yapayim gitmeyi dusunmuyorum neyse sizce hangi ulkeye ait ? Cezayir? Fas? Misir? Tunus? Umman? Qatar? suudi arabistan? birlesik arap emirlikleri?
iraq ve suriyelileri yazmadim bile hergun bagcilarda suriyeli cok goruyorum onun icin bu kizla alakalari yok hepsi esmer siyah tenli neyse sizin yorumunuzu cok merak ediyorum aramizda bu konuda bilgisi olan arkadasimiz Varsa sevinirim :) saygilar herkese tesekkurler okudugunuz icin

NOT:l lutfen konu disinda baska seyler yazmalayim ilgilenmiyorsaniz tesekkurler saygilar.

[video=youtube;fpwjWrb39J8]https://www.youtube.com/watch?v=fpwjWrb39J8 [/video]