Tam 3 farklı yerli otomobil modeli geliyor!

Bu konuyu okuyanlar

S

Shiftdelete.Net

SDN Okuru
tam-3-farkli-yerli-otomobil-modeli-geliyor-1.jpg

https://shiftdelete.net/tam-3-farkli-yerli-otomobil-modeli-geliyor

Yerli otomobil için görevlendirilen 5 babayiğitten ilk resmi açıklama sonunda geldi. Proje kapsamında 1 değil tam 3 adet yerli otomobile kavuşacağız gibi görünüyor.

:: 3 modelin birden gelecek olması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleme:

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
Bırakın gelsin gel hele gel. :p

Alay ediyorsun!
Genlerimize sokulan "Bizden adam olmaz, biz hiçbir şeyi yapamayız, başaramayız" virüsü belli ki sana da bilfiil işlemiş.
Bütün kalbimle inanıyorum, 2021 yılında reyonlarda gördüğünde ağzının suları aka aka seyredeceksin; Ve o bugün çıkardığın dil o gün utancın olacak.

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
Muhalefet olmanın ne olduğunu bilmeyen bazı geri kafalılar bu tür güzel projeler içinde yalan dolan karalayıcı haberler çıkarsa da ben bu projeden ümitliyim. Yıllardır her seçim öncesi yerli otomobil haberi ortaya atılıp bişey yapılmamıştı ama bu seferki yalan dolan değil ve ben çok ümitliyim. Umarım güzel şekilde yönetilen bir proje olur.

1ruby1

Müdavim
Reaksiyon puanı
37
Bu projeden ümitliyim, ama haberde fotoğrafları olan arabaların hakları alınarak yapılan yerli araba haberleri ne oldu? o zamanda ümitlenmiştik! Kandırılmış hissediyorum.

USTA DELETE

Asistan
Reaksiyon puanı
114
Bence ti̇cari̇ araç ford connect gi̇bi̇ sedan bi̇rde hatchbach 3 model i̇çi̇n i̇yi̇

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bu projeden ümitliyim, ama haberde fotoğrafları olan arabaların hakları alınarak yapılan yerli araba haberleri ne oldu? o zamanda ümitlenmiştik! Kandırılmış hissediyorum.
Merak etmeyi̇n fotoğraf çok eski̇.

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,350
Görücez bakalım fiyatları.

hastysquirrel

Asistan
Reaksiyon puanı
235
Alay ediyorsun!
Genlerimize sokulan "Bizden adam olmaz, biz hiçbir şeyi yapamayız, başaramayız" virüsü belli ki sana da bilfiil işlemiş.
Bütün kalbimle inanıyorum, 2021 yılında reyonlarda gördüğünde ağzının suları aka aka seyredeceksin; Ve o bugün çıkardığın dil o gün utancın olacak.
Ben alay filan etmiyorum. Sadece basit bir espri yaptım. Her cümlenin içinde bir şeyler aramayın. 2021 yılında ülkemiz otomobilini çıkardığı zaman gerekirse utanmaya da hazırım. Ülkemiz güzel günler görsün teknolojik olarak o bana yeter. :)