Takip ettiğim kişiye bildirim gitmiyor.

Bu konuyu okuyanlar

drpyofcl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İki gün önce twitter hesabı açtım. Kişileri takip ediyorum fakat onlara bildirim gitmiyor. Takipçi listesine baktıklarında orada gözüküyorum ama bildirim gitmiyor yani, iki üç arkadaşımı takip ederken de aynı şey oldu. Nasıl düzelir?

drpyofcl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kimse mi birşey yazmaz yahu?

Hopeツ︎

Go for the EYES BOO. Go for the EYES! ?
Reaksiyon puanı
2,268
Enteresan... Twitter hesabınızı spam olarak algılamasın?

drpyofcl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sanmıyorum çünkü daha yeni açtım ve 39 kişi takip ediyorum, 20 takipçim var. Mail hesabım onaylı. Geçmişte birkaç kişi daha böyle konu açmış ama çözüme ulaşan yok. Sinir bozucu bir durum yani birilerine "takip ettim bak" demek.

Hopeツ︎

Reaksiyon puanı
2,268
Sanmıyorum çünkü daha yeni açtım ve 39 kişi takip ediyorum, 20 takipçim var. Mail hesabım onaylı. Geçmişte birkaç kişi daha böyle konu açmış ama çözüme ulaşan yok. Sinir bozucu bir durum yani birilerine "takip ettim bak" demek.
Şu açıdan söyledim, ortalıkta dolanan ''takipçi hilesi'' akımına sizde kaptırmış olabilirdiniz kendinizi. Durum böyle olunca Twitter bu hesapları ya spam görüyor ya da engelliyor çünkü. Canınızı sıkan bir durumsa destek ile iletişime geçmenizde fayda var.

drpyofcl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yani eskiden bir hesabımda onu yapmıştım. Ama bu yeni hesap ve öyle bir şey yapmadım. Twittersupport profiline dm attım ilk başta anlaşılmadı yazdıklarım fakat sonra "Thank you for taking the time to report this to us. We'll take a look and will follow up if we need additional info from you. Have you checked out our Help Center for troubleshooting tips? It's a great resource for instant answers to the most common questions: https://support.twitter.com ." şöyle bir cevap geldi en sonunda. Sizce ilgilenirler mi?

Hopeツ︎

Reaksiyon puanı
2,268
Yani eskiden bir hesabımda onu yapmıştım. Ama bu yeni hesap ve öyle bir şey yapmadım. Twittersupport profiline dm attım ilk başta anlaşılmadı yazdıklarım fakat sonra "Thank you for taking the time to report this to us. We'll take a look and will follow up if we need additional info from you. Have you checked out our Help Center for troubleshooting tips? It's a great resource for instant answers to the most common questions: https://support.twitter.com." şöyle bir cevap geldi en sonunda. Sizce ilgilenirler mi?
Cevap ilgilenecekleri yönünde baktığımız zaman, kısa süre içinde çözüme kavuşur diye düşünüyorum.

drpyofcl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tamamdır. Bilmiyorum bu forumun düzeni nasıl fakat şimdilik konu kilitlenebilir.