Takas Yurtdışı A7 - İPHONE6S

Bu konuyu okuyanlar

İKARUS22

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamın aleyküm beyler benim (SAMSUNG a7) 2016 var elimde sıkıldım telefondan iphone 6s e geçmek istiyorum bi telefoncu tanıdıkdan a7 ye karşılık YURTDIŞIdan dubaiden telefon getirtecek benim a7 ye karşılık onu verecek pasaportu açık halde sizce takas etmelimiyim a7 ye devam mi etmeliyim bi yardımcı olursanız sevinirim ( birde yurtdışından gelen telefondan sıkıntı cıkarmı )

Blue Stack

Doçent
Reaksiyon puanı
253
Eğer orjinal olduğuna emin olursanız, ki bunu anlamak zor olmayacaktır. Alınır tabi, size kalmış.

Blue Stack

Doçent
Reaksiyon puanı
253
Çakma bir İphone menüsünden bile kendini belli ediyor. Ve sahtelerinde genellikle market olarak AppStore değil android telefonlarda olan Play Store bulunuyor.

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,356
Elindeki A7 varken İphone 6s'in neyini beğeniyorsun ki geçince çok iyi bir deneyim yaşamazsın hatta pişman olacak bir duruma gelirsin

İKARUS22

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Elindeki A7 varken İphone 6s'in neyini beğeniyorsun ki geçince çok iyi bir deneyim yaşamazsın hatta pişman olacak bir duruma gelirsin
valla sıkıldım ya telefonla cok ilgilenen biri degilimde böyle aşırı şekilde bi sosyal medya şarkı fotograf falan a7 karsılıyorda cok sıkıldım

---- Mesajlar birleştirildi ----

Çakma bir İphone menüsünden bile kendini belli ediyor. Ve sahtelerinde genellikle market olarak AppStore değil android telefonlarda olan Play Store bulunuyor.
dikkat ederim ona teşekkürler

Son düzenleme:

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,356
valla sıkıldım ya telefonla cok ilgilenen biri degilimde böyle aşırı şekilde bi sosyal medya şarkı fotograf falan a7 karsılıyorda cok sıkıldım

---- Mesajlar birleştirildi ----

dikkat ederim ona teşekkürler
Eğer isterseniz başka önerilerede açıksanız ve maksimum bütçenizi belirtirseniz size daha uzun vaadeli daha güçlü bir cihaz önerebilirim

İKARUS22

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eğer isterseniz başka önerilerede açıksanız ve maksimum bütçenizi belirtirseniz size daha uzun vaadeli daha güçlü bir cihaz önerebilirim
valla iphone'yi denicem bu seferlik samsung iphoneden başka telefon kullanamam