Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'nin tüm maçları TV'den yayınlanacak

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Katılım
28 Eki 2008
Mesajlar
6,240
Beğeniler
188
Puanları
63
#1
Türkiye Basketbol Federasyonu BSL Direktörlüğü, Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'nin yayıncı kuruluşları ile yapılan ortak bir çalışma neticesinde 2017-2018 dönemi(sezonu) boyunca oynanacak tüm karşılaşmaların(maçların) televizyondan yayınlanması konusunda anlaşma sağladı.Türkiye Basketbol Federasyonu BSL Direktörlüğü, Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'nin yayıncı kuruluşları ile yapılan ortak bir çalışma neticesinde 2017-2018 dönemi(sezonu) boyunca oynanacak tüm maçların televizyondan yayınlanması konusunda anlaşma sağladı. 16 kulübün mücadele ettiği BSL'de buna göre 30 haftalık normal sezon ve play-off'ları da kapsayan süreç boyunca oynanan tüm maçlar, televizyondan basketbol severlerin beğenisine sunuluyor olacak.

Öte yandan 12 kulübün Avrupa kupalarında mücadele etmeye hazırlandığı Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'nde ilk 7 haftanın karşılaşma(maç) programı da kesinlik kazandı. Kesinleşen müsabaka programının belirlenmesinde yayıncı kuruluşların tercihleri, futbol müsabakaları programı, kulüplerin gün ve saat öncelikleri gibi kriterler mümkün olduğunca göz önünde bulunduruldu. Ligin 8. hafta ve sonrası karşılaşma(maç) programı ise, FIBA ve Euroleague takvimleri ile herhangi bir çakışma olmaması maksadıyla ilgili makamlarla yapılan ortak çalışmalar neticesinde belirlenerek basketbol severlere duyurulacak.

BSL'de yeni dönemin(sezonun) ilk 7 haftasını içeren karşılaşma(maç) programına ulaşmak için buraya tıklayınız.

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'nin tüm maçları TV'den yayınlanacak
 
Son düzenleme:
Katılım
1 Kas 2008
Mesajlar
457
Beğeniler
5
Puanları
18
#2
Her hafta yapılacak olan sekiz maçın altısı BeIN Sports‘tan, ikisi de NTV Spor‘dan yayınlanacak
 
Katılım
26 Eki 2015
Mesajlar
45
Beğeniler
9
Puanları
8
Konum
United Center
#3
Fenerbahçe çok güçlü bir takım oldu bu sene tekrar'dan, beşiktaş ve Fenerbahçe'nin yine final oynayacağını düşünüyorum bu sene. Maçların yayınlaması iyi olur, basketbol kültürü artar.
 
stat counter