Tactic Force Erken Erişim Kayıtları Başladı!

Bu konuyu okuyanlar

ichuusy

Doçent
Reaksiyon puanı
273
Oyun P2W diye biliyorum eğer doğruysa çoğu kitle oynamaz ama oyun güzele benziyor.

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
Oyun P2W diye biliyorum eğer doğruysa çoğu kitle oynamaz ama oyun güzele benziyor.

Valla sürekli görüyorum reklamlarını özellikle instagram'da çık sıktılar artık yorumlara baktım herkes sıkılmış beklemekten. Bana kalırsa Zula faciası olacak bu oyun.

Salawdaha

Asistan
Reaksiyon puanı
119
Şimdi indirip bakacağım açılcakmış 15:00 da bence 10 gb boşunca gidecek neyse.

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
Videolarına falan baktım cidden leş bir oyun olmuş bekletiyi yüksek tuttular oyuncu kaybetmeyelim herkes indirsin oynasın diye ama hiç beğenmediğim şu beğenmediğimiz zula bile daha güzel şuan. Silah sesleri çok tırt sekme vs yok hile açmışsın gibi nereye sıksan dimdik gidiyor mermiler duvara falan sıkıyorsun mermi delik izi bile çok dandik hiç belli bile olmuyor. Gelişir düzelir diyenler var ama ben hiç sanmıyorum bu oyun böyle ufak tefek yamalarla devam eder bu şekilde köklü bir güncelleme yapmazlar oyuna.

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Türkiyenin en gelişmişiymiş :D Yerli adam akıllı oyun mu varda rekabet ediyorsun kardeşim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yine yerli ve milli sloganları ama oyun motoru unreal engine.

ichuusy

Doçent
Reaksiyon puanı
273
Yine yerli ve milli sloganları ama oyun motoru unreal engine.
Oyun motorunun yapılışını kolay mı sanıyorsun sen? Adamlar 11 kişiymiş 11 kişi bu oyunu yapıyormuş ve yinede başarılı olmuş 11 kişi oyun motoru yapabilir mi sence?

Ve evet bazen türk yapımı birşeyler çıkar bakarsın motorunu başka ülke yapmış tamam türk yapımı değil dersin fakat bu başka adamların imkanı yoktur belki oyun motoru yapmaya kocaman electronic artz'da bile 500 kişi çalışıyor bir oyun motoru yapmak için.

PUBG'de unreal engine kullandı daha nice oyunlar unreal engine kullandı. Türk yapımı oyun motoru değil diye türk yapımı olmuyor mu?

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Oyun motorunun yapılışını kolay mı sanıyorsun sen? Adamlar 11 kişiymiş 11 kişi bu oyunu yapıyormuş ve yinede başarılı olmuş 11 kişi oyun motoru yapabilir mi sence?

Ve evet bazen türk yapımı birşeyler çıkar bakarsın motorunu başka ülke yapmış tamam türk yapımı değil dersin fakat bu başka adamların imkanı yoktur belki oyun motoru yapmaya kocaman electronic artz'da bile 500 kişi çalışıyor bir oyun motoru yapmak için.

PUBG'de unreal engine kullandı daha nice oyunlar unreal engine kullandı. Türk yapımı oyun motoru değil diye türk yapımı olmuyor mu?

Ben yazılımcıyım neyin ne olduğunu iyi biliyorum sen merak etme. Bir kuruluş yerli ve milli sloganı üzerinden pr yapıyorsa unreal engine kullanamaz.
Bu aynı açık kaynak yazılımı alıp isim ve tasarım değiştirip yerli ve milli demek gibi. İnsanları kandırmaktır bu. Yazılımdan anlamayan bir takım insanın milli duyguları üzerinden rant sağlamaktır.
Crytek firmasıda yapabilir bunu adamların sahipleri Türk. Neden yapmıyorlar? Çünkü ucuzluktur bu kalitesizliktir. Zula gibi çırpınıp çöp skalasında kalacak bir oyun.
Son olarak 11 kişi ile oyun motoru yapılabilir mi demişsin. Bilmiyorum yazılımdan anlıyormusun ama bir çok programlama dili, kütüphane ve teknolojisi tek bir kişiden çıkmıştır. Zor ama imkansız değil. Hadi eyvallah.

Salawdaha

Asistan
Reaksiyon puanı
119
Arkadaşlar oyunu denedim ve biraz gözlerim doldu bana eski point blank son silah gibi oyunları hatırlattı.

ichuusy

Doçent
Reaksiyon puanı
273
Oyunun geliştirme ve sürüm notları eğer bu yüzdelikler doğru ise ve %100 olduğu zaman hepsi bizi muhteşem bir oyun bekliyor olabilir.