Tabletim şarj olmuyor yardım eder misiniz?

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:huh:benim tabletim galaxy tab 3 servise götürdüm.şarj takma yeri bozulmuş ne kadara olur?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bn tabletin firibant dunya da dayeni çıktı ve bn aldıgım gunde cok iyiydi ardan 1 sne gecti bozuldu nolur yardım edin:closedeyes:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benim tabletime şarj aletini taktığımda ancak kablonun üzerine baskı yaptığımda şarj oluyordu, ya da belli bir konuma getirdiğimde, sonra hiç sarj etmedi servise verdik. Giriş yerinden parçası çıkmış, onu lehimleyerek gönderdiler. Bu sefer de adaptör kablosuna baskı yaptigimiz için o da bozulmuş. Bir de adaptör aldık. Şimdi de tablet kapalıyken şarj olmuyor, açıkken %100 sarj oldugunda, adaptörden çikardiktan 10 dk sonra sarji bitiyor. (Piranha 10.1" Zeus White)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaslar evleriniz nerede bilmiyorum ama kadiköyde yazıcıoğlu iş hanı gerek içinde gerekse dışında birçok teknik servis dükkanı var. Hepsi yapıyor. Oraya gidin.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Nolur bi cevap tabletim exper şarz olma yerine şarzın ucu girdi sıkıstı peki simdi nolcak bilen varsa cevaplasın

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bece tabletin arkasını çıkar sonra şarj takma yerindeki vidaları çıkar ve şarj yuvasını düzelt

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba benim tabletimde genaral mobile şarz aleti bozuldu bende şarz yerinin bozulduğunu sanıyordum kabloyu eğiiştirince oldu ve yine bozuldıu havalar çok sıcak olduğundan şarz alettin bozulmuş olabilir

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim tabletim bilgisayardan şarz olmuyor yardıııııııııım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bnim tabletimde reset düğmesi var normalde ışık yanıyo ama şarj olmuor nedenini biliyomusun

S

SDN Okuru

SDN Okuru
büyük ihtimal soketinde bir sorun vardır yeni bir soket takılırsa olabailir

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sa tabletim grundıg tableti şarja takıyorum 100 de 100 doluyo şarj oldu diyo ama elime aldığımda direk 100 de 20 ye düşüyo neden acil yardım edin allah rızası için

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benımde ezcool ama 3 sarj degıştırdım olmuoyyy:helpsmilie: yardımmmmmm:((

S

SDN Okuru

SDN Okuru
tabletim şarz omuyor 3 kere servise gitti markası onyo tablet 1 yıldır kullanıom takıom olmuo
usb ye de takamıom kayboldu usb kablosu lütfen yardım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bnm tabletimde andiroid şarj olmuyor usbden sarj ediyordm ama takıyorum zorlayınca oluyo napabilirim lütfen yardmcı olun tamire götürsem yaparlar mı ?? :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar lütfen bana acilen cevap verin GENERAL MOBİLE TAB 10 tabletim var USB yerinden sarj oluyor du ama reset atdıktan sonra olmadı bu neden olabilir bide tabletimi bilgeseyara bağladığımda açılıyor ama çıkardığım an hemen kapanıyor lütfen yarım edin :( :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
piranha tabletim var yere düştü sonra şarja taktım altında açılma vardı kapattık ama hala şarj olmuyor lütfen yardım edin şarj aletinin ucunu takınca da içinde oynuyor :helpsmilie:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:crying: Benimde tabletim sarz olmuyo samsung galaxi tab 3 ne yapabilirim yardim edin...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaslar benim tabletim vardi exper-şarj yeri bozuldu içine girmiyordu tamirciye götürdüm tabletin içine açtilar başka soket taktilar oldu sizde böyle yapabilirsiniz