Tabletim şarj olmuyor yardım eder misiniz?

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
tabletin kapalıykan açma kapama düğmesine uzun süre bas sonra tablet açılmassa bi yarım saat kapanmış şekilde bekle oda olmadı yeni şarz al hiçbiri olmassa teknik servise gönder

can ozturk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
MERHABA BEN HUAWİE MEDİAPAD TABELTiM VAR SARJ YERİ İÇİNE KAÇTI NASIL YAPABİLİRİM YADA SARJ EDEBİLİRİM

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim tabletimin jarjı bitti şar aletide bozuk. bilgisayardan şarj edilebileceğini duyuştum nasıl oluyo mrkası artes sanırım çin malı yardım edermisiniz hemen =?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
prinhaa tablet aldım kızıma bin pişman oldum çocuk daha doğru düzgün kullanamadan şarj olmamaya başladı tablet durmadan donuyo bide 600 tl yazmışlar 300 e inmişmiş kızdığım için garantiye de göndermiyorum çünkü tekrar arızalar devam edecek abimde almış oda iade etmiş

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Samsung 0.7 tabletim şarj olmuyor. Şarj olduğunu gösteriyor sonra hemen kapanıyor. Ne yapabilirim? :crying:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yaaa tabletim in markası aırdoıd şarz aleti
bozuldu usb ile naıl şarz edeceğimi bilmiyo
rum lütfen ya
rdım edin :hammer:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar benim ceneral mobile var üyespi giris yerinden sarj oluyodu ama tabletimin sarjı kompile bitti üyespi giris yerine takıyorum tablet açılıyo ama sonradan kapanım yeniden açılıyo acil yarım edin !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

aynı durumdan muzdarıbım sorun nedır?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
tabletim önceden açılıyordu ve şarj oluyordu,şimdi açılıyor fakat sarj olmuyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benim tabletimin markası hometech şarj olmuyor şarjı kendiliğinden eğrildi ne yapabilirim?

pumperking

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
milletin deli gibi tableti var.ortalık çöplüğe döndü.kahrolsun çinliler.zamanında ...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bnim tabletin şarj yerindeki kaymış nasıl düzeltirim markası codegen

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim tabletim şarj olmuyor ama işareti geliyor taksam hep 100 de 100 diyo ne yapmam lazım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim inca cassa tebletimde 2-3 farklı şarj yeri var ama onlarda bi garip asıl şarj aletinin ucunu kırdım diğerlerinde adı ne bilmiyorum ama küçük usb nin 2. giriş yerinden ve ters sarz oluyo sen de bi araştır yine de

S

SDN Okuru

SDN Okuru
tabletim casper marka bi tablet şarza taktığımda batarya boş işareti geliyor sonra kapanıyor sizce buneden tablettenmi yok sarzdanmı (not : usb cihazı kablosunuda taktım yine olmadı ) eğer tablettense nasıl tamir edebilirim acaba yardıım lütfen ...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
general mobile tabletimin şarz aletinde problem var başka markaların tabletiyle uyanlar varmış yardım eder misiniz ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar benm tabletim şarj olmuyordu içini açtım şarj yeri gevşekmiş geri çıkarıp yerine taktım şimdi çalışıyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim codegen tabletim var şarj aletim bozuldu yenisini aldım jarja taktım tablet delirdi şimdi şarj olmuyor napmalıyım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba arkadaşlar benim size sorum olacak tabletimn markası Hı-level bataryam çalışıyor ama sarj olmuyo yardım eder misiniz?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar benim Probook tabletim var daha önce gayet iyi bir şekilde sarj oluyodu ama şimdi sarj olması için elimi bataryaya basılı tutumam lazım eskiden takardım tablete sarjını olurdu ama şimdi son gücümle basıyorum öyle oluyo bazen de olmuyo napacagımı bbilmiyrm lütfen yardım edin çin malı değil lütfen :helpsmilie:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
başka usb şarj aleti ile deneyin mümkünse usb kablosunuda değiştirin...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar benım tabletımde casper şarj oluyor diyor fakat yüzdesi hiç artmıyor hep %1 de kalıyor şarj aletini cıkarıncada kapanıyor tabletim.lütfen yardım edin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim tabletim galaxy tab 3 servise götürdüm.şarj takma yeri bozulmuş ne kadara olur?