Tabletim şarj olmuyor yardım eder misiniz?

Konusu 'Tablet Bilgisayarlar' forumundadır ve bilimteknik tarafından 10 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. bilimteknik

bilimteknik Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

- Tabletim şarj olmuyor yardım eder misiniz?

Arkadaşlar herkese selam. Polypad marka bir tabletim vardı. Aslında Çin malı ve harika bir alet değil. Bir gün birisi koruma jelatinini söktü ve bir daha taktım. İçi hav baloncuğu ve tozla doldu. Ve bir yakınım bundan rahatsız olup onu tamamen seraya sardı. Bende şarjı birden takınca sera yırtılıp içine girmiş galiba. Artık tabletimi açtığımda batarya işaretinin içinde turuncu bir üçgen ve onun içinde de bir ünlem çıkıyor. Tablet hiç açılmıyor.

2. keskin rüzgar

keskin rüzgar Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kardeş o işaret batarya kısmına yabancı madde girdi demek e tabi çin malı olunca da... allah rahmet eylesin ama anlayan birind götur belki o bişey yapar. iyi çalışmalar

3. jestercat

jestercat Asistan

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    tabletin reset düğmesi falan yok mu?

4. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Tabletim eskiden sarj olurdu ama artik olmuyor anlamadim (tablet inca cassa)

5. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Tablet şarj olmuyor. (Piranha):confused1:

6. IThelp

IThelp Profesör

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Batarya ölmüş Geçmiş olsun.[​IMG]

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Arkadaşlar ya bu cin malarını almayacaksınız yada aldınızmı Şikayet etmiyeceksiniz Bana ayda en azında 4-5 tane gelir tamir icin Hepside Batarya sorunu aynı yaşadığınız sorun bu Cin tabletlerde Aşırı ısınmaya gelmiyorlar hele birde havalar sıcak oldumu Batarya cabuk ölüyor bataryanın üzerinde şişlikler ve iğne deliği gibi patlamış delikler oluşuyor farklı bir bataryadır aynısını bulmak zor biraz ben aynı eş değerlerde herhangi bir bataryayı kablo takarak tablet calıştırıyorum ama o bataryalar tablet sığmadığı icin fazla birşeye yaramıyor sadece kapağı acıkken calıştırırsın.

Örnek Tüm cin model Tabletlerin Bataryası aşağıda gümüş rengi olan gibidir.

7. Ahmetgungor

Ahmetgungor Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bazen Android Şarja Bağlandığında Arkaplanda Çalışan Uygulamalar olursa Şarj Etmiyor Benimde Başıma Eski Samsung Tabletimde Aynı olay gelmişti

8. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

tabledimin kenarı açıldı ve takdım ama şimdide şarj olmuyor anlamadım markası ise concord cevap alabilirbiyim acilen

9. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Piramhalar genellikle bozuk olabiliyor bn olsam yeni bir şarj alacağıma gider tableti yenilenirim eskiden benimde vardı

10. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Arkadaşlar bende exper in tabletin var sarjz ediyor gibi oluyor dolma işareti oluyor ve sonra kapanıyor ve aynı olay oluyor ne yapmalıyım

11. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

benimkide concord

12. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

kablo da sorun olabilir aynı tablet başkasında varsa bi dene usb kablosunu ve sarj aletini

13. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

reedpax bi tabletim var ama bir turlü sarj omuo ne yapmam lzm acil ......

14. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

samsung tab 10.1 tabletim şarz oluyormuş gibi görünsede şarz yükselmiyor her türlü denedim reset attım kapalıykende denedim yine olmuyor acil yardım.....

15. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Bende poly pad var ve 2. ye servisten geliyor bu gün . hayatımda bu kadar berbat bir ürün görmedim. . şarj almıyor. Yapılabilecek birşey / öneri var mı ? olmazsa yarın yine götüreceğim

16. ilhanakbulut95

ilhanakbulut95 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tablet'im şarj olmuyor bilginiz var mı ?

17. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Benim Weento Marka Tabletim Var . Şarj Etmiyo . Bi tarafa Çevirip Bastırıyom Açılıyo Sonra Diğeer Tarafa Çekiyom Tabi Şarjı Bittğinden Daha Açılmıyo . Yani En Ufak Şey Tabletin Şarj Etmesini Engelliyo 1mm Bile . Lütfen Cevap verin

18. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

:glare:aynen bendede oldu

19. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

NEXT 10.1 sarj almıyor acil yardım edin lütfen :hammer:

20. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

aynı sorun bendede olmuştu sorun şarj aletinde

Sayfayı Paylaş