Tableti Root Etmek

Bu konuyu okuyanlar

MUSTAFAKUCUK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim Bir Tabletim Var Ve Ben Bunu Root Etmek İstiyorum. Doğrusunu Söylemek Gerekirse Root un Ne Demek Olduğunu Falza İyi Bilmiyorum. Açıksacı Demek İstediğim Tableti Root Etmenin Faydaları ve ya zararları varmı varsa neler? Ve Tableti Root Edersem Tablet Garanti Dışınamı Girer.

008taki

Asistan
Reaksiyon puanı
1
garanti dışına girilmez garanti dışına çıkılır öncelikle :D tableti root ettikten sonra programları hafıza kartına kurma ve sisteme müdahele etme şansın olur. evet tabletin garanti kapsamından çıkar. çok fazla anlamıyorsan bu işlerden çalışan sisteme müdahale edip tabletin işleyişini bozma boşu boşuna. yok ben öğrenecem diyorsan androidle ilgli siteler var oralardan yavaş yavaş öğrenmeye başlayabilirsin. andoid linux tabanlı olduğundan linux bilgin varsa işe yarar mutlaka. ben bi ucundan tutayım abi bu işin diyorsan "super user , zroot , titanium backup" gibi programları araştırarak öğrenmeye başlayabilirsin

MUSTAFAKUCUK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
garanti dışına girilmez garanti dışına çıkılır öncelikle :D tableti root ettikten sonra programları hafıza kartına kurma ve sisteme müdahele etme şansın olur. evet tabletin garanti kapsamından çıkar. çok fazla anlamıyorsan bu işlerden çalışan sisteme müdahale edip tabletin işleyişini bozma boşu boşuna. yok ben öğrenecem diyorsan androidle ilgli siteler var oralardan yavaş yavaş öğrenmeye başlayabilirsin. andoid linux tabanlı olduğundan linux bilgin varsa işe yarar mutlaka. ben bi ucundan tutayım abi bu işin diyorsan "super user , zroot , titanium backup" gibi programları araştırarak öğrenmeye başlayabilirsin

Saol Ben En İyisi Root Yapmım Ama Benim merak etiğim şey neden Garanti Kapsamından Çıkar?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

http://fatihsayin.com/android-cihazlara-root-yapma.html

Bu linkte root nedir, nasıl yapılır hepsi anlatılmaktadır.

Saolun Ben Root Etmim En İyisi

008taki

Asistan
Reaksiyon puanı
1
sisteme direk müdahele ettiğin için stabil olan sistemi rahatlıkla bozabilirsin. ee o tableti satan adamlar sana stabil bir sistem vermiş. garanti kapsamında olsunda ikiye bir root edip tablet bozan adamlarla mı uğraşıp dursunlar :D

MUSTAFAKUCUK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çok Saol Beni Bİlgilendirdin . + Bonus Verdim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Tabletine root işlemi yaparsan tabletin garanti dışı olur ama root yaptıktan sonra unroot yaparsan garanti içi olur tüm risk sende.:thumbup1::blink::closedeyes::closedeyes::):wub::

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende tabletimi rootlamak istiyorum ama tabletimde bir türlü usb hata ayıklama modunu bulamadım . marka acer a1-811 bilen varsa lütfen yardımcı olun

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Tablete root atsam içindeki uygulamalar ve bilgiler silinirmi ??

S

SDN Okuru

SDN Okuru
root tabletini baştan yaratacak bişeydir unutmayın:thumbup1::mellow:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benim arastirdigim kadariyla eger cep telefonunuzun yazilimini ve vold dosyasini indirebilirsek root expolorer programinla islemi yapabiliriz,bulamazsakta pcye bagliyoruz uni3 programini pcye kuruyoruz root islemini hallediyoruz en iyisi pc ile root atmak,samsung galaxsy ace telefonuma ilk anlattigim sekilde attim rootsuz tel kullanmam artik.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kardes ayarlar>tablet hakkında >derleme numarası (5-6 kere bas sonra ayarlarda gelistirici secenekler acilacak orda usb uata ayklama modunu eykimlesyirebilirsin

P

Please help mee

SDN Okuru
Lg tabletim var root atmak istiyorum yardımcı olur musunuz

Coskun.4343

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Vestel vp10 meb tableti normale çevirebilmeme yardımcı olabilecek biri var mı