Tablete klavye bağlama

Bu konuyu okuyanlar

sedatreyiz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yakın zamanda Samsung Galaxy Tab 3 aldım, klavyeli kılıf aldım 7" tabletler için ve bağladım fakat çalışmıyor. Sadece bu değil ekran görüntüsü alma gibi şeyler denedim fakat yapamadım. Screenshot Ultimate gibi bir sürü program denedim fakat olmadı yinede. Tablette sorun var diye 3 kere format attım fakat yine yok. Pou oyununda sorunsuz ekran görüntüsü alabiliyorum ama Screenshot Ultimate gibi uygulamalarda capture methods'u bulamıyor ve denememe rağmen olmuyor. Klavye konusuna dönersek tablete reset attım, Google Play Store'den uygulama indirdim fakat bir işlevini görmedim. Bu 2 konuda bana yardım ederseniz çok iyi olur, şimdiden teşekkür ederim.

Elusive

Müdavim
Reaksiyon puanı
260
Galaxy tab 3 7.0 otg desteklemiyor.
Ss konusunda, hangi tuş kombinasyonunu deniyorsun ?

sedatreyiz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tüm tuş kombinasyonlarını denedim şahsen, Ss uygulamasıda indirdim fakat bir işe yaramadı yinede. Geri tuşuna basılı tutmak var, ses - tuşuna basıp power tuşu var, power tuşu + home tuşu var bunları denedim de işe yaramadı.

Elusive

Müdavim
Reaksiyon puanı
260
Güç tuşuna basılı tutup ses kısma tuşuna basma.
Geri tuşuna basılı tutup güç tutuşuna basma.
Bunlarda işe yaramıyorsa başka bir şey bilmiyorum. Kullananlara sormak lazım..

sedatreyiz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Güç tuşuna belirli bir saniye basınca kendiliğinden kapanıyor, geri tuşuna basılı tutuncada bir işe yaradığı yok :D

sedatreyiz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yardım eden olursa teşekkürler şimdiden ekran görüntüsü alma sorunu kaldı bir tek

ttm

Asistan
Reaksiyon puanı
15
yardım eden olursa teşekkürler şimdiden ekran görüntüsü alma sorunu kaldı bir tek
Galaxy tab 3 kullanıyorum,power ve home tuşuna kombine şekilde tek tuşa basıyor gibi bas, parmaklarını ekranın kenerlarında ince bir şekilde beyazlık çıkana kadar çekme (1-2saniye kadar)bu şekilde programsız ekran görüntüsü alabilirsin.

sedatreyiz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Galaxy tab 3 kullanıyorum,power ve home tuşuna kombine şekilde tek tuşa basıyor gibi bas, parmaklarını ekranın kenerlarında ince bir şekilde beyazlık çıkana kadar çekme (1-2saniye kadar)bu şekilde programsız ekran görüntüsü alabilirsin.

Çok sağ ol kardeşim Allah razı olsun

S

SDN Okuru

SDN Okuru
usta klavye olayını nasıl çözdün onu bi anlatabilr misin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar samsung galaxy tab 3 kullanıyorum klavyeli lıkıf aldım bağlantı yerini takıyorum ama calışmiyor ne yapmam gerek acil cevap lütfen:confused1:

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
arkadaslar samsung galaxy tab 3 kullanıyorum klavyeli lıkıf aldım bağlantı yerini takıyorum ama calışmiyor ne yapmam gerek acil cevap lütfen:confused1:

Klavyenin uygulaması olabilir, uygulamasız aktif olmuyordur belki.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Peki Driver konusunda indirmemiz gereken programı gösterebilirmisiniz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
S.a said kardes bende az önce hı level Klavyeli kılıf aldım kuzenin tablete takınca direk okuyo ama benimde tab3 var okumuyor ss konusunda güç tuşu ses tusunun üstündeki açma kapama tuşu ve menu tuşuna aynı anda basınca 1 2 sn sonra alıyor bende ss

Z

Zrlu1364

SDN Okuru
Arkadaşlar Samsung tab 3 de ayarlar, dil seçeneklerinde klavye ayarı geliyor. İşte sorun burada, dikkat edin sadece samsung klavye yazıyor ve yanındaki kutucukta pasif durumunda. Çözüm mü, samsung klavye almak yada o pasif olayını çözmek (bunu bende bilmiyorum, şimdilik)

B

Barışk

SDN Okuru
Bende tab 4 var aldim klavyeli klıf ama taktım çalışmıyor nereden ayar yapabilirim acil söylermisinz

Ayca

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Otg kabloyu görmüyor klavyeyi başka tablete taktım oldu tab 3 te olmuyor ve usb bellek te görünmüyor yardımcı olur musunuz ne yapmam lazım

eSa

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
352
Otg kabloyu görmüyor klavyeyi başka tablete taktım oldu tab 3 te olmuyor ve usb bellek te görünmüyor yardımcı olur musunuz ne yapmam lazım

otg desteği yokur. Birşey yapamazsınız.

Ayca

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Peki usb bellek neden okumuyor okuması gerekmez mi

Salih Özcan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tabletim Samsung galaxy tab A6
Otg kablosu ile klavye bağladım çalışmıyor. Klavye yada otg kablosu mu arızalı acaba diye düşünüp android telefona bağlayıp denedim, telefonda çalışıyor. Tablete takınca çalışmıyor . Sorunu nasıl çözebilirim? Sizden acil yardım bekliyorum. İlginiz için şimdiden çok teşekkür ederim.

misty rosetta

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,369
Tabletim Samsung galaxy tab A6
Otg kablosu ile klavye bağladım çalışmıyor. Klavye yada otg kablosu mu arızalı acaba diye düşünüp android telefona bağlayıp denedim, telefonda çalışıyor. Tablete takınca çalışmıyor . Sorunu nasıl çözebilirim? Sizden acil yardım bekliyorum. İlginiz için şimdiden çok teşekkür ederim.
tablet otg desteklemiyor. ondan olabilir çoğu samsung tablet desteklemiyor.