Tablet ne işe yarar ?

Bu konuyu okuyanlar

kpln04

Profesör
Reaksiyon puanı
2
>>Mkv le mutluluklar dilerim size.
>>Allahtan pc ye donanım üretenler ve tv üreticileride sizin gibi düşünmüyor.. Yoksa bu mantıkla hala siyah beyaz yada tüplü tv seyrediyor olurduk...

yaw ne alakası var git ttnete de kotaları akkleri kaldırsın bende en iyi en büyük filmleri indireyim

wWoWw

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mkv olayına katılmıyorum bendede ipad 4 var aldıktan sonra pc mi açmadım laptopumuda sadece iTunes ve air-printer özelliği olmadığı için yazıcı kullanmam gerektiğinde açtım 3 4 sefer eksikliğini hissetmedim diyebilirim kitapları PDF olarak attım iTunes kendi formatına getirip attı 1080p filmlerinde keza öyle attım 3d diyen Arkadaş evde 3d televizyon var bluray. E para vermedik ps3 ümde var o özellik ama 1 2 kez dışında bide gs fener derbisi 3d yayın yapınca kullandık o özelliği bence çok gereksiz neyse konudan sapmayalım bence tabletler telefonların küçük ekranında sıkışıp kalmak istemeyenlerin tercihidir bir note2 kullanıcısı olarak idadimi 1 ay aktif kullandıktan sonra note 2 bile küçük. Gelmeye başladı bana insan alıştıkta ekranların boyutu hiçte büyük gelmiyor nasipte kardeşimede bir ipad 4 veya galaxy note 10.1 alıncaz bide 1 gb kotalı sınırsız internet paketinde aldığımızda yurtta canı sıkılmıyacaktır diye düşünüyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben almayı düşünüyorum ama bazı kişiler kötü bazıları da iyi diyorlar ne yapmalıyım?

ffgul

Profesör
Reaksiyon puanı
8
>>Herkez bu ülke de ttnet kullanmıyor...
>>Geç uydunete akk derdinden kurtul..
>>Onu da bizmi söylüyelim yani...(oda olmuyorsa takılmaya devam et mkv ye...)

thekillingroad

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Öğrenciler için, kampüs hayatı için harika bir şey kesinlikle. Ama ciddi laptop ihtiyacı duyan bir "iş insanı" için kesinlikle laptop'ın yerini tutamıyor.
Ota moka para harcayan biri olarak bu tablet konusunda henüz aklımı toparlayıp bir hamle yapmadım, bir sürü arkadaşımda da var diye merakımı da giderdiğmden olsa gerke.

İşin aslı, tablet hiç kimsenin ihtiyacı değil. Öyle bir ihtiyaç olamaz, tablete asla ihtihyaç duyamazsınız. :)
Ama, manavda bütün gün elma satmıyorsanız, öyle bir profil değilseniz, bir tablet aldığınızda bir işinizi görmeme ihitmali de sıfır. Mutlaka güzel bir işlevsel yön bulabilrsiniz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kitaplarınızı pdf olarak indiripte mi okuyorsunuz bende yeni tablet aldım ve kitap okumaya çalışıyorum çeşitli kitap indirme programlarını indirdim fakat kitapların tamamını değlde özetini indirmeme izin veriyolar ve istrediğim kitaplara da ulaşamıyorum siz nasıl okuyorsunuz beni bilgilendirebilir misiniz acaba ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
lise 10.sınıf öğrencisiyim derslerimi çalışmakta faydası var mı.11 ve 12. sınıflarda ders programları yükleniyor mu ve okul sunum yapmada yüklü programı var mı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
5 inç ve daha büyük bir cep. tel al. Ne tablet ne pc görür gözün.

Rufet

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Kesinlikle buyuk telefon
Internet film seyretmek mobil oyunlar felan icin gayet guzel
Ben de tab 2 10.1 var yasim 19

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bütün tabletlerde blutut ve kamera varmı?:unsure:

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Website edtör üm aynı zamanda photoshop da bazı afiş logo vs.. ıllıstrator kullanıyorum bazen bilgi işlem görevide bende pc lerin bakımı yazıcılar vs.. böyle bi işte çalışıyorum kısaca :D

tablet i geceleri film izlemek için kullanıyorum genelde nete girme vs....

Yaşım 28

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bence tablet pc oyun internetten bilgi ve çizim tasarım yaılabilir ve kolay taşınabilen ve bvbilgiyi çok alan
bence tablet pc 7-10 inç decik ediyorum ve 64 gb olması ve markasının apple ve samsung olmasını öneriyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
tablette yapabiliceğin şeyler oyun müzik filim windows 8.1 işletim sistemi bir tablette ofis programı bile var bu pc değil tablet laptop alsaydım 16gb ram 4gb ekran kartı olan bir cihaz alırdım
örneğin kebabın tadı farklı tatlının tadı farkıdır ikisini aynanda yiyemezsin diyilmi ?