Tablet Bilgisayarları Wifi İle Monitör Yapabilir miyiz?

Bu konuyu okuyanlar

Blackjaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
7" Pahalı Olmayan Orta Derece Tablet PC Almak İstiyorum.. Hem Tablet PC Olarak Kullanacağım Hemde Monitör Olarak.. Monitör Olarak Kullanmak İstememin Sebebi Çizim Yapacak Olmam.. Fareyi İyi Kullanamıyorum da :D

Team Viewer Gibi Bağlamak İstiyorum Ama İnternet Üzerinden Değilde Wifi veya Bluetooth ile.. Ama Tabi Wifi En En En Öncelikli Tercihimdir :)

Bununla İlgili Gerekli Programlar Var Sanırım Ama Adlarını Bilmediğim için Bulamadım Bu Yüzden Sizlere Danışmak İstedim.. Hem Performans Açısından da Fikrinizi Almak İstiyorum.. Kasabilir mi? Sıkıntı Yaratır mı Benim İçin? :)

Şimdiden Teşekkür Ederim :)

Blackjaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu Arada android işletim sistemli bir tablet mi seçmeliyim yoksa Blackberry playbook'ta işimi görür mü? Fazla Uygulama Kullanan Biri Değilim Ama Bir Kaç oyun yüklerim :) oyun konusunda sıkıntı yaşayacağımı sanmıyorum ama uygulama açısından belki sıkıntı yaşayabilirim? Blackberry'e hakim değilimde :D :D

Kadir Sekme

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Bu Arada android işletim sistemli bir tablet mi seçmeliyim yoksa Blackberry playbook'ta işimi görür mü? Fazla Uygulama Kullanan Biri Değilim Ama Bir Kaç oyun yüklerim :) oyun konusunda sıkıntı yaşayacağımı sanmıyorum ama uygulama açısından belki sıkıntı yaşayabilirim? Blackberry'e hakim değilimde :D :D

Valla bağlantı şeklini tam olarak anlayamadım. Çizimi tablette değilde nerede çizip tablete yansıtacaksın?

Ayrıca Android li tablet alman her zaman daha iyidir. Blackberry den uzak dur.

Blackjaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Valla bağlantı şeklini tam olarak anlayamadım. Çizimi tablette değilde nerede çizip tablete yansıtacaksın?

Ayrıca Android li tablet alman her zaman daha iyidir. Blackberry den uzak dur.

Bağlantı Şekli İnternet Üzerinden veya Kabloyla Değil Yani Onu Kastettim :) Mesela Wifi Kullanılarak PC ile Tablet Arasında Bağlantı Sağlanılacak.. Kablosuz Monitör Diyelim Biz Buna :D

Çizimi Bilgisayarda Yapacağım :) Tablette Görüntü Olacak.. Dokunmatik Olduğu İçinde Tablet Üzerinde Çizeceğim.. Ama Tabiki Çizim PCde Olucak Tablette Değil :)

Blackberry'de belki işimi görür diye düşünmüştüm ama madem uzak dur diyorsun dururum :)

Kadir Sekme

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Bağlantı Şekli İnternet Üzerinden veya Kabloyla Değil Yani Onu Kastettim :) Mesela Wifi Kullanılarak PC ile Tablet Arasında Bağlantı Sağlanılacak.. Kablosuz Monitör Diyelim Biz Buna :D

Çizimi Bilgisayarda Yapacağım :) Tablette Görüntü Olacak.. Dokunmatik Olduğu İçinde Tablet Üzerinde Çizeceğim.. Ama Tabiki Çizim PCde Olucak Tablette Değil :)

Blackberry'de belki işimi görür diye düşünmüştüm ama madem uzak dur diyorsun dururum :)

Valla ben yine anlamadım. Senin için tablette çizimi görmek neden önemli? PC yetmiyor mu :D

Androidli her tablet ve telefonu PC üzerinden görebilirsin. Yani senin tabirinle monitör yapabilirsin :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Sen en iyisi çizim tableti al istediğini öyle yapabilirsin. Kablosuz olunca pek bir performans beklememek lazım.

Blackjaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Valla ben yine anlamadım. Senin için tablette çizimi görmek neden önemli? PC yetmiyor mu :D

Androidli her tablet ve telefonu PC üzerinden görebilirsin. Yani senin tabirinle monitör yapabilirsin :)

PC Yetmiyor Evet.. :) Çizim Yaparken Görüntüyü Görüp Çizmem Gerek.. Grafik Tabletler Var Sadece Çizim İçin Ama Çok Pro'lar.. Fiyatları 1500 Liradan Başlıyor.. Görüntü Göstermeyenleri İse 200 Liradan Başlıyor.. Bu Yüzden Tablet PC Almak İstiyorum.. Belki Grafik Tablet Gibi İşimi Görmeyecek Ama Olsun :D Sonuçta Bende Grafik Tasarımcı Değilim :D Zevkine Yapıyorum :D Hobi Olarakta Diyebiliriz :D

Monitör yapabilmek için hangi programlar gerek :) bana bu lazım asıl olarak :) Tabi sadece windows olarak düşünmemek gerek.. yaklaşık 1 sene sonra macbook almayı düşünüyorum çünkü..

kısaca monitör olarak gösterebilmek için gerekli program adları lazım bana :) hem windows için hemde mac os için :)

Kadir Sekme

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Şimdi iş biraz karıştı. Android tableti mac'e bağlayan görmedim. Eğer çok fazla bir şey beklemiyorsan İpad 2 alman lazım yeni ipad den tek farkı çözünürlüğü. Geri kalan bütün özellikleri aynı. Tavsiyem ipad 2 :)

Program ismi bilmiyorum ama Google Playde bu tarz uygulamalar var. Ancak İos hakkında da pek bilgim yok. Ama mutlaka vardır :)

Blackjaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şimdi iş biraz karıştı. Android tableti mac'e bağlayan görmedim. Eğer çok fazla bir şey beklemiyorsan İpad 2 alman lazım yeni ipad den tek farkı çözünürlüğü. Geri kalan bütün özellikleri aynı. Tavsiyem ipad 2 :)

Program ismi bilmiyorum ama Google Playde bu tarz uygulamalar var. Ancak İos hakkında da pek bilgim yok. Ama mutlaka vardır :)

mac'e android bağlanmazsa olmaz zaten :D :D o zaman var olan apple hayranlarını kaybeder.. şahsen son ürünlerde hayal kırıklığına uğratmış olması ve google ile rekabetten dolayıda bazı kısıtlamalara gitmiş olması ciddi tepkiler doğurdu.. androidide engellerse macde apple iflasın eşiğine gider yani :D :D

windows ile macteki program adlarında farklılık vardır sadece :) neyse ben biraz daha araştırayım programları felan ondan sonra bir karara varırım :)

vermiş olduğunuz cevaplar için teşekkür ederim :)

Dorukaan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardesim sen galiba çizimi bahane ederek tablet pc almak istiyorsun :D alıcaksan ben nexus 7 tavsiye ederim ekimde Türkiyeye gelicek güncellemne vs sıkıntısı yok işlemcisi flan güçlü sayılır ben gelir gelmez alıcam 1 ay önceden ayarladım parasını :D

by_matrix

Doçent
Reaksiyon puanı
3
kablosuz ve internetsiz, wifi veya bluetooth üzerinden görüntü aktarımı istiyor

wolfmoon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
7" Pahalı Olmayan Orta Derece Tablet PC Almak İstiyorum.. Hem Tablet PC Olarak Kullanacağım Hemde Monitör Olarak.. Monitör Olarak Kullanmak İstememin Sebebi Çizim Yapacak Olmam.. Fareyi İyi Kullanamıyorum da :D

Team Viewer Gibi Bağlamak İstiyorum Ama İnternet Üzerinden Değilde Wifi veya Bluetooth ile.. Ama Tabi Wifi En En En Öncelikli Tercihimdir :)

Bununla İlgili Gerekli Programlar Var Sanırım Ama Adlarını Bilmediğim için Bulamadım Bu Yüzden Sizlere Danışmak İstedim.. Hem Performans Açısından da Fikrinizi Almak İstiyorum.. Kasabilir mi? Sıkıntı Yaratır mı Benim İçin? :)

Şimdiden Teşekkür Ederim :)

Splashtop 2 android markette mevcut wifi. Baglantisi guzel tavsiye ederim.

Blackjaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardesim sen galiba çizimi bahane ederek tablet pc almak istiyorsun :D alıcaksan ben nexus 7 tavsiye ederim ekimde Türkiyeye gelicek güncellemne vs sıkıntısı yok işlemcisi flan güçlü sayılır ben gelir gelmez alıcam 1 ay önceden ayarladım parasını :D

Fiyatının Pek Ucuz Olacağını Sanmıyorum..

Teşekkür Ederim =)

Peki Bunlarla Wifi veya Bluetooth ile PCye Bağlanılıyor mu Yoksa İnternet Üzerinden mi Bağlanılıyor.. İnternet Üzerinden İse İşimi Göreceğini Sanmıyorum =)

kablosuz ve internetsiz, wifi veya bluetooth üzerinden görüntü aktarımı istiyor

Evet Aynen Öyle.. =)

Splashtop 2 android markette mevcut wifi. Baglantisi guzel tavsiye ederim.

Teşekkür Ederim =)

Yardım Eden Bütün Herkese Teşekkür Ederim =)