Tablet, bilgisayara nasıl bağlanır?

Konusu 'Tablet Bilgisayarlar' forumundadır ve atlantisprensi tarafından 17 Şubat 2013 başlatılmıştır.

1. atlantisprensi

atlantisprensi Asistan

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0

- Tablet, bilgisayara nasıl bağlanır?

Arkadaşlar Vp10 model Vestel marka tabletimiz oldu. Bunu bilgisayara bağlamak için Nokia'nın bağlantı kablosunu taktım, bilgisayar gördü ancak mtp hatası verdi. Sürücü istiyor. Bulamadım. Nasıl yapmamız gerekir yardımcı olur musunuz?

2. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

tesadüfe bakki aynı sorunu bende yaşıyorum. umarım birileri yardmcı olur .

3. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Aynı sorun bende de var. Eba market dışından uygulama yükleyen ya da indirebilen var mı aranızda?

4. MFBYazilim

MFBYazilim Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar ;

Tabletin kablo ile bağladığınız MTP yani Media Transfer Portu hatası vermiş . Ne amaçla bağlıyorsunuz bu konu hakkında pek bilgim yok ancak USB ayarlarından MSC ( yığın bellek ) moduna alıpda işinizi rahatlıkla görebilirsiniz ki MTP'den bence daha hızlıdır. Sürücü kısmına gelince pek yaygın olmayan bir tablet normalde siz taktığınızda kendisi otomatik yüklenmesi lazım neden hata verdiğini anlamış değilim belki bir ihtimal kablodan olabilir diye düşünüyorum ancak bunun olma olasılığı %5 felandır. Dediğimi deneyebilirsiniz.

5. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Merhabalar ;

Bendede Aynı sorun var tablette MSC yok MTP ve PTP var Ben bütün sitelere girebiliyorum sosyal medyalara felan bir tek pc'ye bağlayamadım tableti napıcamm ???

6. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Sosyal paylaşımlı sitelere nasıl girebiliyosun? Bizle de paylaşırsan seviniriz :D

7. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

arkadaşlar tablete format atmayı bilen varmı uygulamaları çalıştıramıyorum bu uygulama cihaz. gibi birşeyler diyor

8. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

:thumbup:arkadaşlar dns ayarını değiştirin bütün sitelere giriyor denendi:thumbup:

9. MFBYazilim

MFBYazilim Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Biraz daha ayrıntılı bahsedersen yardımcı olabilirim.

10. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

öğretmen tabletlerinde bu sorun yok öğrencilerinki engelli(blutooth da böyle..)

11. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

applopedi den indiriyoruz

12. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Peki msc yoksa ne yapmam gerek?

13. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

bak apk oyunları indir de googleye sonra usb ye at ondan sonra depolamayı kapat file managere gir nereye attıysan bull yükle:mrgreen:

14. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

arkadaşlar touchpro y-b07 tabletim var android yazısında kalıyor açılırken bunu nasıl açabilirim ya da format atabilirim acil yardım lazım lütfen bilen varsa yazsın..

15. drjacob

drjacob Profesör

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    38
    Youtube de var bu tür şeyler örn ;

Orjinal room indir kur onu

16. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

:crying::helpsmilie:​Arkadaşlar benim casper nirvana tabletim var fakat bilgisayara bağladiğimda internete girilemiyor.lütfen yardimci olur musunuz? Acil!!!

17. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Arkadaş ben de yapamıyorum

18. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

o sorun tabletle alakalıdır benimkinde bir sıkıntı olmuyor (USB bağlıyken neden imternete girmek istiyorsun)

19. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

psiphon uygulaması veya free vpn uygulamasını indir marketten

20. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

tab 2 yi usb ye bağlıyorum ancak usb işareti çıkmıyor sadece şarj oluyor.

Sayfayı Paylaş