Tablet açılmıyor yardım eder misiniz?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Benim şöyle bir sorunum var codegen dream 77w tabletim var bu tableti açıyorum codegen dream 77w yazısı çıkıyor sonra komut yok. Yazısı geliyor custom rom yapmak istiyorum yada rom değiştirmek istiyorum bilgisayarlar tableti görmüyor nasıl yapabilirim?

Captain Price 123

Profesör
1881-193∞ (Unutmayacağız Unutturmayacağız)
Benim şöyle bir sorunum var codegen dream 77w tabletim var bu tableti açıyorum codegen dream 77w yazısı çıkıyor sonra komut yok. Yazısı geliyor custom rom yapmak istiyorum yada rom değiştirmek istiyorum bilgisayarlar tableti görmüyor nasıl yapabilirim?
Tablete lütfen siz Rom vs atmayı denemeyiniz.Teknik servis vs. gidiniz.Yoksa cihaz susabilir.

<<Dkn nyz>>

KAYBETMEKTEN KORKTUĞUMUZ İÇİN YALNIZIZ
Yönetici
Moderatör
Servis hikaye(codegen bakmıyor) hard reset atın

Usain

SDN⚡
Screenshot_2019-10-28-19-58-17.png

Elimdeki tarihi eser de Codegen. Kurcalıyorum. Çocukluğum bununla geçti. :)
Ben de geçenlerde rom attım buna. Codegen sitesinde paylaşıyor modelleri. ROM'u Sd karta yazdırıp tableti açmanız yeterliydi sanırım. Sitesinde ve YouTube üzerinde anlatımı var.

Son düzenleme:

<<Dkn nyz>>

KAYBETMEKTEN KORKTUĞUMUZ İÇİN YALNIZIZ
Yönetici
Moderatör
Ekli dosyayı görüntüle 80917
Ben de geçenlerde rom attım buna. Codegen sitesinde paylaşıyor modelleri. ROM'u Sd karta yazdırıp tableti açmanız yeterliydi sanırım. Sitesinde ve YouTube üzerinde anlatımı var.
Lenovo tab 3 var 6.0 buna 8.0 atsam ne olur 1gb ram var kasarmı ki

Captain Price 123

Profesör
1881-193∞ (Unutmayacağız Unutturmayacağız)
→ İlk olarak cihazın Vol (+) ve Power tuşlarına basılı tutarak Recovery mod ekranına giriyoruz.

→ Resimdeki komut yok uyarısı ekrana gelince hızlıca vol (+) tuşuna 4-5 defa basalım.

→ Bu işlemden sonra Recovery mod menüleri açılacaktır.

→ Gelen ekranda Vol (+) ve (-) tuşları ile menüde gezebilir Power tuşu ile seçim yapabilirsiniz.

Daha sonra cihaz sıfırlancak ve yeniden başlayacaktır.

→ İlk olarak cihazın Vol (+) ve Power tuşlarına basılı tutarak Recovery mod ekranına giriyoruz.

→ Resimdeki komut yok uyarısı ekrana gelince hızlıca vol (+) tuşuna 4-5 defa basalım.

→ Bu işlemden sonra Recovery mod menüleri açılacaktır.

→ Gelen ekranda Vol (+) ve (-) tuşları ile menüde gezebilir Power tuşu ile seçim yapabilirsiniz.

Daha sonra cihaz sıfırlancak ve yeniden başlayacaktır.
Tableti açmasam bile recovery mod'a giriyor dediğim zaten bu hard reset yada reboot apply now 'u seçince tablet yinede aynı yere yine geliyor. (Tabley hiç açılmıyor komple komut yok yerine geliyor)

Drift King

Doçent
Bende de bataryası ölü Codegen Dream 99 var elimde. Android 4.2 Jelly Bean. 2 çekirdek işlemci. Mini HDMI portu vardı. Özledim aslında. Sorununuza gelecek olursak ROM yükleyin sorun çözülebilir.

Rom atmaya çalıştığınızda olabilir
Tablet böyle olduğu için rom atmaya çalışıyorum işte normalde takır takır çalışırdı şarj makinesi bozulmuştu 2 yıl sonra şarj makinesi aldım ama yinede 1 yıldır çalışmıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ekli dosyayı görüntüle 80917

Denerim.

okurbaba

Doçent
Cihaz brick olmuş stock rom atın düzelmesi gerekir, olmuyor ise bilgisayar ile flashlayin dosyaları
Mesaj otomatik birleştirildi:

bir bunu deneyin önce

stat counter