T20 2.3.5 Huawei Romlar için Root

Bu konuyu okuyanlar

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
Öncelikle Hi Suite yazılımını bilgisayarınızda kurulu olması gerekiyor.

1) Telefonun Çeviri (Arama) kısmından *#*# 2846579 # * # * kodunu yazınız. Bu kod ayrıca telefonun bütün ayar sistemlerini içermektedir. Bu kod için ayrı bir başlık bir başka zaman açmayı düşünüyorum. Telefon için güzel bir ayarlar kodudur.

2) Projectmenu > Background settings > Log settings> Log switch seçin ve LOG on yapın. Geri gelip Log level setting seçin ve VERBOSE yapın. Telefonu yeniden başlatın, telefon açılınca Log level setting işlemini bir kez daha yapın.

3) Sonra Ayarlar > Uygulamalar > Geliştirme > Usb hata ayıklaması ve sahte konumları etkinleştirin diyin.

4) SinanQwerty Kolay Root Aracı programını Buradan indirin.

5) İndirdiğiniz RAR dosyasını masa üstüne klasör şeklinde çıkartın. Sonra telefonunuzu USB kablosu ile bilgisayara bağlayın. SinanQwerty Kolay Root Aracı klasörü içerisindeki tıklabana.bat dosyasına iki kere tıklayın. (Anti-Virüs programınızı bu işlem sırasında kapalı de aktif tutunuz)

6) Yukarıdaki resimlerdeki gibi Devam etmek için bir tuşa basın yazısı gelecektir ENTER tuşuna basarak kuruluma başlayın. Kurulumu otomatik yapacaktır ALL DONE!!! yazısı gelince tekrar devam etmek içinENTER tuşuna basın. İşlemin tamamlanmasını bekleyin telefonunuz yeniden başlayacak ve açıldığındaSuper User uygulaması kendiliğinden yüklenmiş olacaktır.

kaynak

Bizzat denedim T20 2.3.5 sürümünü sorunsuz root yaptı bu yazılımı geliştiren Sinan adlı arkadaşa teşekkürler.​

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Mrb ben guncelledım telden muzık resım gonderemıyorum daha dogrusu tıkladımda gonder secenegı gelmıyor telefonda ne gıbı bır sorun olabılır acaba yardımcı olursanız sevınırım.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben telefonu bağlıyorum pcye hi suitede bağlanamıyor diyo dediklerini aynen uyguladım seninde hi suitedekileride fakat olmadı ben yinede sinan Q. dosyasındaki tıkla bana ilede denedin all user yazısı gelmiyor yardımcı olursanaız sevinirim.