T-O Kadar Dandik Site Yoktur

Bu konuyu okuyanlar

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
T-O'yu bilen bilir hani torrent oyunlar paylaşıyorlar yada oyunların update ve dlc paketlerini vs. Yıllardır üyeydim mesela yeri geldi yardımcı oldum yeri geldi yardım aldım ama son yaptıkları cidden çok çocukça şeydi. Öncelikle şunu diyeyim asla o siteye üye olupta zamanınızı boşa harcamayın. Bunlar şimdi bir konu açtılar yetkili alımı vardır diye yani moderatör arıyorlar daha doğrusu köle arıyorlar. Ben zamanında deneme moderatör olmuştum orada ve sebep göstermeden geri almışlardı çocuk oyuncağı sanıyorlar bu işleri oradaki şahıslar. Neyse konuya dönelim. Bende bu konuya girip bana yapılanı yazdım sebepsiz yere moderatörlükten alındığımı yazdım yöneticilerden memnun olmadığımı söyledim ve aradan 2 dakika geçtikten sonra bu görüntü ile karşılaştım.

'' Uzayın Siteden Madem Memnun Değilsiniz ''

Bu nasıl bir yönetim nasıl bir süper zeka? Tanımadıkları kişi için böyle yazıp ban atıyorlar hemen. Daha bitmedi...

Sayfayı yenile yaptım bu sefer de '' IP Adresiniz Engellenmiştir '' yazısı çıktı :)

Bunlar kendilerini bir şey sanan tiplerden :) Mümkünse üye olmayın. Bunlar technopatı'da geçtiler maşallah :D

Ekran Alıntısı.JPG

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,466
Nasıl bir davranış bekliyorsunuz ki. Adı üstünde torrent sitesi herkesin hak çaldığı biryer.

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
Nasıl bir davranış bekliyorsunuz ki. Adı üstünde torrent sitesi herkesin hak çaldığı biryer.

Ben onda değilim. Adamlar durduk yere banladılar yani küfür etsem adminlere ana bacı sövsem haklılar da durduk yere ban atmak nedir. Yazdıklarını da gördün zaten SS'de. Bir de çok önemli siteymiş gibi IP ban atmışlar sonra :)

arkadasariyor

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Bi arada ben de kendi sitelerim de yapmıştım kötü yorum yapanlar demiştim ki ( Ya bi git şurada )