Sütte ilk gün bilançosu!

Bu konuyu okuyanlar

mr_rain

Müdavim
Reaksiyon puanı
441
[h=2]Bakan Eker: Şüpheli sütlerin dağıtımı durdu[/h]
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, sütte zehirlenme iddialarına Meclis'te cevap verdi, sütten zehirlenen öğrencinin olmadığını söyledi.

674020120503023547280.jpg

Mehdi Eker, 'Sütleri tek firma değil 16 firma ortak üretiyor.. Öğrencilerin bazılarının süte hassasiyeti yüksek olabiliyor..' dedi.'4 binin üzerinde çocuk hastanelere müracaat etti. En son 48 saat içinde bu sütlerle ilgili tahliller yapıalcak' diyen Eker 'Şüphe duyulan sütlerin dağıtımının tamamını durdurduk. Şuan sütten zehirlenme tanısıyla hastanede yatan yok' dedi.Eker ayrıca, bu projenin provoke ettirmeyeceklerini söyledi.

http://www.haber7.com/haber/20120503/Bakan-Eker-Supheli-sutlerin-dagitimi-durdu.php

antimatter

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
Burada o sütleri sıcakta bekletip sonra dağıtanlara vurmak lazım; adamlar başkası yapa "vayy süper helal olsun" diyeceğimiz bir uygulama yapmaya kalktı ama memlekette dingil çok olduğundan ellerine yüzlerine bulaştırdılar.
Napsınlar, kabine üyelerinin herbiri depolarda bekçilikmi yapsın...
Bu arada ben öğrenci olsam, sınıftan 2 kişi karnım ağrıyo deyip dersten çıksa kesin benimde ağırırdı :)

Webkurum

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Arkadaslar bır yerde psıkolojık olur ıkı okulda olur bır ılde olur. Butun ıllerde oldu akbu olay sız hala nıye bu dusuncelerdesınız. Ve a ılınde zehırlenme oldu degıl, a b c dıye sıralandı zehırlenenler. Her ıldemı psıkolojık baskı olustu.

shadow2

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
benim bildiğim sütün mikrobiyolojik analiz sonuçları 3 hafta kadar bir beklemeden sonra çıkıyor 1.gün nası psikolojik dediler anlamadım. mikrobiyolog bir arkadaş varsa forumda bizi bilgilendirebilirmi acaba?

Enisor

Doçent
Reaksiyon puanı
0
çocuklara aşırı kasein proteini yüklemişler,yazık idman yapmayanlar zehirlenmiş ve en büyük sorunu da ortadan kaldırdılar süt dağıtarak

TheInvasion

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hazimsizlik yapmis diyo bakan. bazilari da hayatinda ilk kez sut icmis mis mis mis. yaw marstan mi geliyo bu sut de ilk kez goruyolar allah askina .
hic ekmek gormemis adamlar da vardir allah bilir . onlara da ekmek gorunce ekmek komasina mi giricek diye dusunuyo insan.

SnickersTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yazık bu milletin çocuklarına büyüklerin fikirlerini zehirlediler sıra yeni nesilde mi uyuyan güzeller uyanın artık zararın neresinden dönersek kardır.

-Hewal-

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Hani bir laf vardır siz yapmayın bu işi şeyini çıkarıyorsunuz oldu gibi ;bu sütü tahlil ettirmek istiyorum nerelere başvurmak gerekiyor kaç liraya tahlil ettirirler.