SUSE Studio kapatıldı

Bu konuyu okuyanlar

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382

Akıbet bu, live iso'ları kaldırıp yerine bahane olarak SUSE Studio denen bir fiyaskoyu koydular önce, şimdi onu da kapatıyorlar. 15 şubat'ta (3 gün) site tamamen offline olacak. Almak istediğin bir şey varsa hemen al siteden diye mesaj atıyorlar. Harika hamle SUSE, böyle devam et...

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Bence bunu yapmakla yanlış yapmış olurlar. Neden kapatıyorlar ki? İsteyenlerin kendi Linux dağıtımını geliştirmesi kötü bir şey mi? Hiç beğenmedim bu durumu.

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
SUSE Linux'u yada kullanıcıyı önemsemiyor ki ? Red Hat nerede kazandı biliyor musun ? Kullanıcısını önemsedi...

Türkçesever

Profesör
Reaksiyon puanı
2,969
Bu tarzda ne kadar dağıtım var? Örnekler verebiliriz aslında. Ubuntu Studio var benim bildiğim. Sitesinde "Bu hafta 1.268 yapı!" gibi bir şey yazıyor. Bu ne demek? Bir de bu tarzdaki diğer dağıtımlarda haftada kaç yapı çıkıyor? o_O

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Bekliyordum. Uzun zamandır çok kısıtlı paketler tutuluyordu.

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Bu tarzda ne kadar dağıtım var? Örnekler verebiliriz aslında. Ubuntu Studio var benim bildiğim. Sitesinde "Bu hafta 1.268 yapı!" gibi bir şey yazıyor. Bu ne demek? Bir de bu tarzdaki diğer dağıtımlarda haftada kaç yapı çıkıyor? o_O
Ubuntu Studio
Ubuntu stüdyo bir multimedya Ubuntu tabanlı dağıtımıdır. Video editi, ses kaydı falan yapılabilmesi için Realtime kernel ile gelir. İçinde ses, video, görüntü prodüksiyonu için popüler araçlar bulunur.