Survivor Nagihan'ın çıplak fotoğrafı ortaya çıktı

Bu konuyu okuyanlar

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Kendisine ait olduğu iddia edilen çıplak fotoğrafların sosyal medyaya düşmesi yüzünden zor günler geçiren Ebru Şallı'dan sonra Survivor Nagihan Karadere'nin de çıplak pozu internete sızdı. Duymayan Kalmasın programında yayınlanan Nagihan Karadere'nin söz konusu çıplak fotoğrafında omzuna dolanan bir erkek kolu görünüyor.

Nagihan Karadere bu haber sonrası Twitter hesabından 'Tehdit ve şantajla bu ülkede kimse bir yere varamaz' başlığıyla şu açıklamayı yaptı: "Namusumu teslim ettiğim evlelendiğim çocuğumun babası olan insan onda kalan fotoğraflarımı basına servis edip beni kötü anne olarak göstermeye çalışıp velayeti bahane edip yasal olarak beni haraca bağlamaya çalışmaktadır. 2 gündür kızımla beraber savcılıktayım. Türk adaletine sığınıyorum. Gereken cevabı hakimlerimiz ve savcılarımız verecektir. Saygılarımla."

5910535ec9de3d0e6cf48794

EŞİNDEN BOŞANMIŞTI

Survivor yarışmasıyla tanınan Nagihan Karadere, geçen yıl eşi Uğur Gökçe'nin sosyal medyada çıplak fotoğraflarının yayılmasıyla büyük bir şok yaşamıştı. Fotoğrafları gören eski milli atlet, eşinden boşanmak için dava açmıştı. Çift geçen günlerde sonuçlanan davada boşandı.

Kaynak: Milliyet

M

Murat Burç

SDN Okuru
Güvenmeseydin , gondermeseydin çıplak fotoğraf gondermek nedir zaten işini halledilmesi gereken yerde hallediyor

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
çıplak sayılmaz ve eşini sevmiş ve güvenmiş ama şeref ve karakter yoksunu bunu kötüye kullanmış Allah islah etsin o adamı...

Son mesajlar