Bu konuyu okuyanlar

bilicimustafa12

Müdavim
Reaksiyon puanı
626
Survivor'da bu akşam önce dokunulmazlık oyunu oynandı. Dokunulmazlık oyununu kaybeden takım 2 eleme adayını belirleyecek. Dokunulmazlık oyunu başlamadan hemen önce Acun Ilıcalı, perşembe günü başlattığı dominikte'ki son toplu oylamayı bitirdi. Peki Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor eleme adayları kimler oldu?

1528026797218.png

Survivor'da kritik günlere gelindi. Survivor dokunulmazlık oyununda heyecan ve rekabet çok yüksekti. Kıbrıs'a gitmeye bu kadar yaklaşmışken kimse elenmek istemiyor. Bu yüzden yarışmacılar var güçleriyle dokunulmazlık oyununa yüklendi. Dokunulmazlık oyunundan hemen önce Dominik'teki son oylama Acun Ilıcalı tarafından sona erdirildi. Bu akşam ve yarın belirlenecek eleme adaylarından biri, Perşembe gününden bugüne denk gönderilen SMS oylarına göre Survivor'a veda edecek. Peki kritik Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Eleme adayları kimler oldu? İşte Survivor son bölüm özeti...

SURVİVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor dokunulmalzık oyunu her hafta olduğundan daha da çekişmeli daha da heyecanlı geçti. Gönüllüler takımı oyunu genellikle önde götürürken, Ünlüler takımı da sürekli peşlerindeydi. Dokunulmazlık oyunu 9 - 9 beraberliğe geldi. Oyun bayrak yarışına gitti. İki takımdan da en iyi birer kadın ve erkek yarışmacı belirlendi. Gönüllüler'de Hilmi Cem ve Damla belirlenirken, Ünlüler'de Turabi ve Merve yarıştı. Kıyasıya rekabetin yaşandığı oyunu 10 - 9 Gönüllüler kazandı. Oyundan sonra Acun Ilıcalı dokunulmazlık sembolünü Hilmi Cem'e verdi.

BİREYSEL DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımı bireysel dokunulmazlık kolyesi için kıyasıya mücadele etti. Daha önceki bireysel dokunulmazlık oyunlarında olduğu gibi bu akşam da bir denge oyunu oynandı. Tüm yarışmacılar oyunu son aşamaya kadar başarıyla oynadı. Ancak son aşamada oyunu kazanan isim Mustafa Kemal oldu. Böylece bireysel dokunulmazlık kolyesi Mustafa Kemal'in oldu. Böylece ada konseyinde Mustafa Kemal eleme potası için bir isim söyleyecek ve kimse Mustafa Kemal'in ismini yazamayacak.

SURVİVOR ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Survivor'da dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takım ada konseyinde elenmek üzere 2 adayı belirleyecek. Kıbrıs'a çok az bir zaman kalmışken, bu eleme çok kritik öneme sahip. Ada konseyinde ilk sözü Adem aldı. Adem, daha önce Turabi ile yaptığı tartışmaya atıfta bulunarak yaptığı konuşmada, haksız ithamlarla karşı karşıya kaldığını söyleyerek bu konuşmayı bilerek oylamadan önce yapmadığını kimsenin kaderiyle oynamak istemediğini söyledi. Turabi'de Adem'in ardından söz aldı. Turabi, burada kimsenin kendisinin özel hayatını bilmediğini belirterek, dövüşüne ve dansına laf söylenmesine sinirlendiğini belirtti. Turabi, para için dövüştüğünü hiçbir zaman saklamadığını belirtti. Milli Takımda dövüşen de parasını aldığını belirtti. Karşılıklı konuşmalar tartışmaya döndü. Acun Ilıcalı, tartışmaya müdahale etti. Adem, Turabi'yi ringe davet etti. Turabi ise bu davete "arkadaş benim için tamamen zaman kaybıdır. Onunla ringe çıkmam" dedi. Acun Ilıcalı tekrar araya girerek, karşılıklı gerilimin bir daha yaşanmasını istemediğini söyledi. Hakan barakaya eşinin ismini kazıdığını, Turabi'nin de o ismi kazıdığını hatırlattı. Turabi bu duruma cevap olarak, "Ben Hakan'la ilgili bir şey görmek istemiyorum. Eşiyle ilgili bir terbiyesizlik yapmam. Ama o baraka Hakan'ın değil, Hakan gidince ben orada Hakan'la ilgili bir şey görmek istemiyorum." dedi.

Uzun tartışmaların ardından oylamaya geçildi. Oylamalarda son yaşanan gerilimlerin ardından, Turabi'nin simi öne çıktı. Turabi kendi takımıyla da son dönemde çok fazla ters düşmüştü. Turabi ise oylamada herkesin adını teker teker yazarak, farklı bir oylama taktiği uygulayarak adeta seyirciyle birlikte eleme adayını belirledi. Turabi, Ümit Karan ismini yazdı. Ancak Turabi'nin ismi en çok çıktı ve ilk eleme adayı TURABİ oldu. Mustafa Kemal ise ikinci eleme adayının ismini Ümit Karan olarak söyledi. Böylece ikinci eleme adayı ÜMİT KARAN oldu. Söz alan Ümit Karan, "Söyleyecek bir şey yok. Delikanlı olacaksın, son dakikaya bırakmayacaksın. Bir kritere göre söylemedim" dedi. Mustafa Kemal "Delikanlı lafı yakışmadı bence" deyince küçük çaplı bir tartışma çıktı.

Kaynak Habertürk