Survivor Birleşme Partisi Programı!

Bu konuyu okuyanlar

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
survivor_logo_70521548355dc45fb039e4_6333407695692e147caa1c_1034585131569304f0046ea.jpg

Nihayet Survivor’da adalar birleşiyor. Aylardır beklenen Survivor birleşme partisi artık gerçekleşiyor. Acun Ilıcalı birleşme partisi programını açıkladı. Keyifli bir birleşme partisi yarışmacıları ve izleyenleri bekliyor.

Acun Ilıcalı, Survivor 2016 için muhteşem bir birleşme partisi hazırladı. Bu hafta elenecek bir yarışmacının ardından yarışmacı sayısı 12’ye düşecek ve adalar artık birleşecek. Ünlüler ve gönüllüler birleşme partisinden sonra aynı adada yaşamaya başlayacak. Artık bireysel ödüller ve yarışlar daha önemli bir hale gelecek.

Survivor’da adım adım Kıbrıs finaline yürürken en önemli adımlardan birisi olan Survivor birleşme partisinde neler olacak?

DSC_0006.jpg

Acun Ilıcalı, birleşme partisine dünyaca ünlü Amerikan rapçi Lil Jon’u getiriyor. Sıra dışı tarzıyla dikkat çeken Lil Jon, Survivor’da yarışmacılara unutulmaz bir gece yaşatacak.

Eğlence bu kadarla da bitmiyor. Survivor yarışmacıları birleşme partisinde bir şarkı yarışması düzenleyecek. Profesyonel orkestra eşliğinde düzenlenecek olan şarkı yarışmasında jüri koltuğuna da oldukça ilginç isimler oturuyor.

Oğuzhan Koç, Seda Bakan ve Esat Yontuç’un jüri olarak katılacağı Survivor Şarkı Yarışmasında yarışmacıların ses performansları da büyük merak konusu.

Survivor birleşme partisinde daha bir çok sürpriz yarışmacıları ve izleyenleri bekliyor olacak. Acun’un söylediğine göre Survivor tarihinin en iyi birleşme partisi yaşanacak. İzleyenler ve yarışmacılar da merakla bu birleşme partisini bekliyorlar.

Survivor’da bu akşam belirlenecek son eleme adayının ardından yarın yapılacak konseyde birleşme partisi öncesi elenen son isim belli olacak. Kalan yarışmacılar ise Survivor’da birleşmeyi yaşayacak.

:: Sizce bu hafta elenecek ve birleşme partisini göremeyecek yarışmacı kim olacak?

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,000
Move bitch, get out the way! :D

sifirbakiye

Müdavim
Reaksiyon puanı
437
Ben izlemeyi bıraktım, kim giderse gitsin artık :D

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Bende sıkıldım ancak, merak etmiyor değilim.. Onun için bakıyorum, genelde bir tarafta TV8 açıkken genelde oyuna dalıyorum. Arada takip ediyorum yetiyor bana..