Survivor All Star'da bu hafta kim elendi?

Bu konuyu okuyanlar

nailasmu

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Survivor All Star'da elenen isim belli oldu. Kıyasıya mücadelenin devam ettiği Survivor All Star'da gergin eleme gecesi sonucunda adaya veda eden isim herkesi şaşırttı. Survivor All Star'da elenen isim Bozok oldu...

Survivor All Star’da SMS oyları sonucu 1. olan Hasan Bozok’un adını söylerken dokunulmazlık sembolünü kazanan Begüm’ün adını söyledi. Bozok ile Begüm’ün SMS oylamasında az oyu alan Bozok adaya veda eden isim oldu.

İşte Survivor All Star konseyinde yaşananlar;

HASAN KİMİN ADINI VERDİ, HAKAN İÇİN ŞOK SÖZLER!*

Hasan Survivor All Star da kim elensin sorusuna ‘Bozok’ adını verdi. Hasan bunun sebebini açıklarken Hakan hakkında yaptığı suçlamayla şoke etti ve şunları söyledi;

-”Begüm kardeşimi korumak için bu ismi vereceğim. Son dönemde bambaşka bir Bozok tanıdım. Hakan ikiyüzlü. Hakan ‘ın sürekli oyunlarda kışkırtmaya yönelik hareketlerini görüyorum. Sürekli bir laf söylemeleri var. Oyun kaybettiğimizde bir bakışı bir sözüyle patlamaya hazır iki karakterimizi ateşliyor. Bizdekiler haklı değiller ama kışkırtan kişi Hakan ve iki yüzlü bir tutumu var”.

HİLMİCEM KİMİN ADINI SÖYLEDİ?

Hilmicem: “Emek ve çaba var. Kıbrıs hepimizin hayali, buradaki herkes hak ediyor. Sayılarımız öyle kritik bir hale geldi ki çok sevdiğim bir arkadaşım bile gidebilir. Bozok abi ile ilk Survivor’dan beri bir bağımız var. Bana bayağı dert ortağı olan, gerçekten gitmesini de istemediğim kişi olan birini söyleyeceğim. O söyleyeceğim kişi de maalesef ki Begüm” diye konuştu ve Hilmicem Begüm’ü eleme adayı olarak gösterdi.

*
Begüm: “Kimseye kızamam. Dokunulmazlığı birlikte kaybettik. Şu saatten sonra da zaten elimden bir şey gelmiyor. Gerçekten çok güzel bir beşli olduk. Hepsini ayrı ayrı seviyorum. Hepsine inanılmaz saygı duyuyorum. Eğer gidersem gözüm arkada kalmayacak. Buradaki diğer dört kişi de burada olmayı gerçekten hak eden insanlar. Ben de kalmak istiyorum. Hayırlısı neyse o olsun. Çok güzel şeyler yaşadık. Beni el üstünde taşıdılar” diye konuştu.

İŞTE BOZOK'UN SON KONUŞMASI!
*
Survivor All Star ‘da bu hafta adaya veda eden Bozok “Elendiğim için çok üzgünüm ama aynı zamanda çok seviniyorum. Hepinize çok teşekkür ederim” diyerek adaya veda etti. Acun Ilıcalı ise Bozok ‘u uğurlarkan Hakan’a attığı kafayı unutmadığı belirten sözlerle gönderme yaptı.

ilgili videolar acunn.com da

MILLIYET (
http://m.milliyet.com.tr/survivor-all-star-da-kim-elenecek--gundem-2068743/ )

Odessa

Müdavim
Reaksiyon puanı
432
Dost evi, tuzak evi. Hasana zamaninda anlatilanlar, dün döndü dolasti Hakani vurdu. Anil ile Merve cok yanlis yapti.

honline

Müdavim
Reaksiyon puanı
296
Begüm en zayıf halkaydı aslında

nailasmu

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Oy sıralaması:

Hasan
Turabi
Begum
Bozok
Hilmicem

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,007
Hilmi Cem'in sonuncu olması çok ilginç. Bu kadar oyu neden kaybetti acaba?

dreamhunter

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bireysel dokunulmazlığı almıştır , millette direk dansçısına yüklenmiştir gibime geliyor. Ama tabi ki kimse Hasan'ı yıkamaz adanın tek adam gibi adamı :) Epeydir izlemiyorum ama öyledir :()

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,007
Hasan itici gelmeye başladı bana.

honline

Müdavim
Reaksiyon puanı
296
Anıl'ın en kısa sürede elenmesi lazım, ünlüler adına en iyisi bu, daha sonrada Hakan tabiki.

Odessa

Müdavim
Reaksiyon puanı
432
Anıl'ın en kısa sürede elenmesi lazım, ünlüler adına en iyisi bu, daha sonrada Hakan tabiki.

Anıl'ı halk korumasaydı elenirdi. Survivor da olmayı hiç haketmiyor. Performans sıfır. Oyunlarda kaybetme nedeni. Ünlüler direk 2-0 geriden başlıyor. Bir de ada ropörtajlarında atıp tutuyor. ''Yok Hakan adam mı?, Ben bu takım için ayağımı feda ettim cart curt. '' Duygusallığa bağlıyor direk. Sırf adada kalıp para almak ve televizyonda biraz daha gözükmek için inat etti ve kaldı. Halk bu tarz hiç düşünmediği için bu tip yarışmalarda, Anıl gibileri tutuyorlar işte adada.

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,007
Berna varken demiştim, o kız giderse bu takım kazanmaya başlar diye. Nitekim de öyle oldu. Dır dır dır psikolojik olarak çökertiyordu takımı.

Şimdi ise dediğiniz gibi Anıl'ın gitmesi lazım. Bu kadar hantal adam görmedim ben. Bir de kilo da vermiyor, nasıl başarıyorsa :D

nailasmu

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Survivor All Star'da bu hafta neler yaşandı?

Dokunulmazlığı kaybeden ünlüler takımında ilk aday Anıl oldu, elenen isim yarın belli olacak.

Bence birinci Merve olur yine Serenayı söyler, dokunulmaz olan Doğu da mecburen Hakanı söyler(ilk Doğu söylüyo), Hakan elensin isterim ama Anıl elenir

honline

Müdavim
Reaksiyon puanı
296
Anıl'ı halk korumasaydı elenirdi. Survivor da olmayı hiç haketmiyor. Performans sıfır. Oyunlarda kaybetme nedeni. Ünlüler direk 2-0 geriden başlıyor. Bir de ada ropörtajlarında atıp tutuyor. ''Yok Hakan adam mı?, Ben bu takım için ayağımı feda ettim cart curt. '' Duygusallığa bağlıyor direk. Sırf adada kalıp para almak ve televizyonda biraz daha gözükmek için inat etti ve kaldı. Halk bu tarz hiç düşünmediği için bu tip yarışmalarda, Anıl gibileri tutuyorlar işte adada.

Hani olmazda şayet Anıl şampiyon olursa bi daha survivor izlemem.

nailasmu

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Aynen Hilmicem konusuna çok takmamak lazım, turabiye bağlamak felan,

Zira Doğukan da dokunulmazdı ve sonuncu oldu geçen hafta

Merve
Hakan
Serenay
Anıl
Berna
Doğukan

borcvrmeyencorc

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Her halukarda serenay gider bence, ama anıl bosuna o adada ;) Anılın oyunlarda o kenardan yırtınması, yapamıyo yapamıyo düşürdü atamıyo boş boş laflarla oyun kazanmaya calısması ztn haketmediğini gösteriyor yata yata survivor olunmaz 1 oyun kazanıo kendide şaşırıo lan ben nsl kazandım acaba diye :D

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,007
Bugünkü fragmanda Doğukan Hakan'ı söyleyeceğini söylüyor.. Vuuu ! :w00t:

nailasmu

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
[MENTION=376]pesimist[/MENTION] o mecburi eğer merve birinci olursa, merve de serenay söyleyecek

kestal

Doçent
Reaksiyon puanı
35
Valla ne yalan söyleyeyim Anıl ile Merve nin kafa kafaya gelmesi müthiş olur [emoji1] Yoksa Anıl yattığı yerden finale gidecek ilk yarışmacı olacak mübarek [emoji3]