Survivor All Star Yarışmacılarının Dominik'ten Önceki Son Sözleri

Bu konuyu okuyanlar

Mikail_Sırma

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
all-star2osqNoqk2ki9lDwzuqXhfQ.jpg

Kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=mL1Z2CPPgfQ

Merakla beklenen ‘Survivor 2018'de All Star ve Gönüllüler takımlarında yarışacak isimler Dominik'e uçtu. Sosyal medya hesaplarından son paylaşımları yapan yarışmacılar iddialı konuştu. İşte Survivor yarışmasında mücadele edecek olan isimlerin Instagram'daki son paylaşımları ve mesajları...
1-Turabi "HOŞÇAKALIN"
2-Murat Ceylan "Bana bol sans dileyin, iyi dileklerinize de her zaman ihtiyacim olacak"
3-Adem Kılıççı "Azim,sabır ve güç hepsi bende! Virgül atmıştık şimdi noktayı koymaya geliyoruz."
4-Damla Can "Bu zamana kadar en ufak mücadeleden kaçmadan herşeyimle sadece kendim oldum! Ve şimdi kocaman bir ailemle yeniden sizler için savaşıcam. şimdi sıra bizde sizin gücünüzle bu sene herşey çok daha iyi olacak sabredin"
5-Ümit Karan "Oyun başlasın"
6-Nagihan Karadere "Canım ailem Allah’a emanet olun sizleri çok seviyorum dualarınızı hiç eksik etmeyin"
7-Sahra Işık "Çok sevdim,çok seveceğim,çok özleyeceğim.."
8-Merve Aydın "Selam canlar yarın itibariyle dominikteyim zorlu maraton baslıyor survivor boyunca bana uğur getirecek sizden birşeyler yanımda olsun istedim swarovski taşlı gumuş Merve Aydın kolyelerim ve MAF bilekliklerim hep yanımda olacak, zorlu zamanlarda hep bunlardan guc alacagım çunku biz bir aileyiz ve birlikte daha gucluyuz!"
9-Sema Aydemir "Allah'a emanet olun ...vedalaşamadığım , içimde kalan çok insan var.hepinizi seviyorum.ve unutmayın şartlar çok zor...simdiden hatamız olursa affola..."
10-Hakan Hatipoğlu "Allahım çok zor ama bunlar güzel ayrılık"
11-Ramazan Kalyoncu "Benim için aile menfaatsiz sevgi, arkamın dağı, her daim duacım, büyümeyen çocukluğum demek. Şükürler olsun yanımdalar ve hep öyle olacak. En çok özleyeceklerim en çok sevdiklerim."
12-Cumali Akgül "Survivor 2018'e, o büyük hedefe adım adım.."
13-Yağmur Banda "İzmir’de başlayan hırslı yolculuğumun sonundayım.. Dominik Cumhuriyetine hakim olmaya gidiyorum.. Hayatım boyunca istediğim herşeyi emek vererek başardım,hep mücadele ettim.. Bu yola hedeflerim için çıktım. Beni tanımadan, görmeden seven tüm takipçilerim, her an destekçim olan ailem ve arkadaşlarım, bundan sonraki etapta desteğinize daha fazla ihtiyacım olacak.. Sizleri cok seviyorum. Ben kendime güveniyorum siz de güveninizi eksik etmeyin.. Hoşçakalın"
14-Anıl Berk Baki "İyi dileklerini gönderen, mesaj atan herkese çok teşekkürler, kucak dolusu sevgiler. Sizleri en iyi şekilde temsil edeceğim. Gözünüz arkada kalmasın."
15-Funda Alkayış "Ayrilik vakti geldi.sizlere yaptigim son paylasimim olcak.sorvivor 2018 gonulluler takiminda mucadele edecegim...spor hayatimda hic bir zaman pes etmedim.hırsimla,davranislarimla, sporcu kimligimle örnek bir sporcu olmaya çalıştim.pes etmek hic bir zman tarzim olmadi.vazgecmedim hep bir adim ilerledim.hayatimdan fedakarliklar yaptim.sporu hayatimda bosluklara sigdrmaya calismadim.spordan kalan zamanlara hayatimi sigdirdim hep ve basardim. Dunya, avrupa sampiyonluklari ve bir cok derece elde ettim.simdi sira survivorda.burada sizin desteginize cok ihtiyacim olacak.vedalasamadigim herkesi selamliyorum, dua edin, destekleyin hep birlikte basaralim.her zamanki gibi sampiyon olalim."
16-Yiğit Marcus Aral "Survivor macerasi Basliyor, COK MUTLU ve cok heyecanliyim"
17-Melih Özkaya "Dominik maceramız başlıyor"