Survivor All Star Hakkında Konu Neden Açılmadı?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Öncelikle Kaand12 hayırlı olsun moderatörlük adaylığı.Adaylık kısmının yakın zamanda silinmesi dileğiyle Bundan sonra da şu ıssız bölge şenlenir senin sayende
Neyse uzattık benim asıl sormak istediğim neden Survivor All Star hakkında.Neden doğru düzgün bir konu yok.Yarışmanın yeni başladığı zamanlar bunun hakkında videolu bir konu açmıştı başka bir arkadaş onuda kapatmışlardı.Gerekçe olarak tatmin edici bir cevap verilmesede Acunn.com'un forumu olduğu için pekte kafaya takmadım.Fakat Acunn forumda neredeyse 1 aydan beridir giriş hatası var ve daha düzeltilmediğinden dolayı forumsuz kaldık.Tamam başladığın dan itibaren çok zaman geçti hatta bitmesine 1-1.5 ay kaldı fakat zararın neresinden kardır.Umarım konu açılır açılmaz isede nedeni ayrıntılı bir şekilde anlatılır ise seviniriz...

pesimist

Rektör
Onursal Üye
Bundan 1-2 yıl önce Acunn sitesiyle bir problem yaşamıştık. Telif hakları vs. hakkında. O yüzden o site hakkında konu açmıyorduk.

Video paylaşmak dışında konular açılacak artık. Video paylaşılacaksa da link verilerek olacak bu.

Durum bundan ibaret :)

Bu arada Merve Aydın'cıyım ben :D

Bundan 1-2 yıl önce Acunn sitesiyle bir problem yaşamıştık. Telif hakları vs. hakkında. O yüzden o site hakkında konu açmıyorduk.

Video paylaşmak dışında konular açılacak artık. Video paylaşılacaksa da link verilerek olacak bu.

Durum bundan ibaret :)

Bu arada Merve Aydın'cıyım ben :D
Konu açma ile ilgili yapılabilecek hiçbir şey yokmu? (bir umut )
Yarışma hakkında konuşulması telif hakkına nasıl giriyor onu hala anlamadım
Bu arada bende Hasan-Begümcüyüm

pesimist

Rektör
Onursal Üye
Konu açma ile ilgili yapılabilecek hiçbir şey yokmu? (bir umut )
Yarışma hakkında konuşulması telif hakkına nasıl giriyor onu hala anlamadım
Bu arada bende Hasan-Begümcüyüm
Konu açılacak işte. Onu diyorum. Bol bol konu açın. Tartışın. Rahat olun :)

honline

Profesör
Merve Aydın torpilli sürekli onun jenerikleri yayınlanıyor sevmiyorum ne onu ne Berna'yı nede Anıl'ı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
stat counter